EBU nuotr.
EBU nuotr.

Gegužės 19, 21, 23 dienomis, Vienoje

Jubiliejinis, 60-tasis „Eurovizijos“ dainų konkursas gegužės mėnesį visus dalyvius sukvies į Austrijos sostinę Vieną. Šalis teisę rengti populiariausią Europos muzikinį renginį įgijo po įspūdingos Conchitos Wurst pergalės 2014-tų metų konkurse.

Motyvas ir šūkis:

Eurovision.tv
ORF nuotr.

2015 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso logotipą sudaro du elementai – sfera ir banga, simbolizuojanti „Eurovizijos“ dainų konkurso vienijimąsi bei skirtingų tautų ir kultūrų dalyvių ir atlikėjų įvairovę. Grafinio logotipo idėja siekiama parodyti, jog muzika suvienija visą Europą. Šūkiu „Tieskime tiltus“ taip pat akcentuojama Austrijos tolerancija ir atvirumas žmonių skirtumams. Nepaisant to, kokiai kultūrai jie priklauso, kokia kalba bendrauja, tai – tarsi kvietimas susikibti rankomis, pamirštant tarpusavio skirtumus.

Vieta:

2015 metų „Eurovizijos“ dainų konkursas bus surengtas iki 16 000 žmonių talpinančioje Wiener Stadthalle arenoje. Daugiau ->

Vedėjos:

Nuotr. ORF/Thomas Ramstorfer
Nuotr. ORF/Thomas Ramstorfer

Renginio vedėjų pozicijas užims trys moterys: Alice Tumler, Mirjam Weichselbraun bei Arambella Kiesbauer. Tuo tarpu „Žaliajame kambaryje“, dalyvius kalbins „Eurovizijos 2014“ nugalėtoja Conchita Wurst. Daugiau ->

Dalyviai:

Šiųmetiniame dainų konkurse išvysime 40-imt šalių. Dėl finansinės padėties ir politinės situacijos iš konkurso pasitraukė Ukraina, tačiau į „Euroviziją“ sugrįžo net trys šalys – metų pertrauką padariusios Serbija ir Kipras bei po šešių metų savo atstovą į konkursą vėl siųsianti Čekija. Vasario 10 diena EBU pranešė, jog prie dalyvių gretų prisijungs Australija, kuriai „Eurovizijos“ jubiliejaus proga suteikta vienkartinė galimybė pasirodyti dainų konkurse. Šalis pasirodys „Eurovizijos“ finale, todėl gegužės 23 dieną Europa stebės net 27 valstybių pasirodymus.

33 šalys į du pusfinalius buvo suskirstytos sausio 26-ą dieną. Tikslią pasirodymo tvarką pusfinaliuose ir finale nuspręs renginio režisieriai. Pusfinalių dalyvių pasirodymo tvarka paaiškėjo kovo mėnesį, o finalo eiliškumas bus paskelbtas likus dienai iki jo, gegužės 22-ą dieną.

Paspaudę ant dainos pavadinimo, galite išklausyti dainos įrašą, pažiūrėti pasirodymą nacionaliniame finale arba kūrinio pristatymo metu; paspaudę ant atlikėjo, galite paskaityti šiek tiek informacijos apie šalies atstovą(-us) ir jo išrinkimo procesą, tuo tarpu paspaudę ant šalies pavadinimo galite pažiūrėti dainos vaizdo klipą.

Pirmasis pusfinalis (gegužės 19 d.)

Pasirodymo nr. Šalis Atlikėjas Daina
01 Moldova_veliava Moldova Eduard Romanyuta I Want Your Love
02 Armėnija „Genealogy“ Face the Shadow
03 Belgija_veliava Belgija Loïc Nottet Rhythm Inside
04 Nyderlandai_veliava Nyderlandai Trijntje Oosterhuis Walk Along
05 Suomija_veliava Suomija Pertti Kurikan Nimipäivät Aina Mun Pitää
06 Graikija_veliava Graikija Maria Elena Kyriakou One Last Breathe
07 Estija_veliava Estija Elina Born & Stig Rästa Goodbye to Yesterday
08 Makedonija_veliava Makedonija Daniel Kajmakoski Autumn Leaves
09 Serbija_veliava Serbija Bojana Stamenov Beauty Never Lies
10 Vengrija_veliava Vengrija Boggie Wars for Nothing
11 Baltarusija_veliava Baltarusija Uzari & Maimuna Time
12 Rusija_veliava Rusija Polina Gagarina A Million Voices
13 Danija_veliava Danija „Anti Social Media“ The Way You Are
14 Albanija Elhaida Dani I’m Alive
15 Rumunija_veliava Rumunija Voltaj De la capăt / All Over Again
16 Gruzija_veliava Gruzija Nina Sublatti Warrior

Antrasis  pusfinalis (gegužės 21 d.)

Pasirodymo nr. Šalis Atlikėjas Daina
01 Lietuva_veliava Lietuva Vaidas Baumila & Monika Linkytė This Time
02 Airija_veliava Airija Molly Sterling Playing with Numbers
03 San Marinas_veliava San Marinas Michele Perniola & Anita Simoncini Chain of Lights
04 Juodkalnija_veliava Juodkalnija Knez Adio
05 Malta_veliava Malta Amber Warrior
06 Norvegija_veliava Norvegija Mørland & Debrah Scarlett A Monster Like Me
07 Portugalija_veliava Portugalija Leonor Andrade Há um mar que nos separa
08 Cekija_veliava Čekija Marta Jandová ir Václav Noid Bárta Hope Never Dies
09 Izraelis_veliava Izraelis Nadav Guedj Golden Boy
10 Latvija_veliava Latvija Aminata Love injected
11 Azerbaidžanas Elnur Huseynov Hour of the Wolf
12 Islandija_veliava Islandija María Ólafsdóttir Unbroken
13 Svedija_veliava Švedija  Måns Zelmerlöw Heroes
14 Šveicarija_veliava Šveicarija Mélanie René  Time To Shine
15 Kipras_veliava Kipras Giannis Karagiannis One Thing I Should Have Done
16 Slovėnija_veliava Slovėnija Maraaya Here for You
17 lenkija Lenkija Monika Kuszyńska In The Name Of Love

Finalas (gegužės 23 d.)

Pasirodymo nr. Šalis Atlikėjas Daina
1-27 Australija Australija Guy Sebastian Tonight Again
14 Austrija_veliava Austrija The Makemakes I Am Yours
1-27 Ispanija Ispanija Edurne Amanecer
1-27 Italija Italija „Il Volo“ Grande Amore
1-27 Uk Jungtinė Karalystė Electro Velvet Still In Love With You
1-27 Prancuzija Prancūzija Lisa Angell N’oubliez Pas
1-27 Vokietija Vokietija Ann Sophie Black Smoke

Balsavimas:

Kaip jau įprasta, 50 % rezultato priklausys nuo profesionalų komisijos įvertinimų. Tai reiškia, jog ir pusfinalių, ir finalo metu kiekvienoje šalyje esančios komisijos taškai bus sumuojami su žiūrovų taškais santykiu 1:1. Susumavus, gaunami bendri šalies taškai. Esant lygiam taškų skaičiui, žiūrovų balsai turi didesnę reikšmę.

Jau trečius metus šalies rezultatai bus skaičiuojami ne sumuojant komisijos ir žiūrovų favoritų dešimtuką, tačiau pilna visų pusfinaliuose ar finale dalyvausiančių šalių reitingą. Po finalo bus paskelbtos išsamios kiekvienos valstybės komisijos ir žiūrovų balsų lentelės. Daugiau ->

Balsavimas prasidės tik pasirodžius visiems dalyviams. Kaip visuomet, iš kiekvieno pusfinalio dešimt geriausių dainų keliaus į finalą.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

45 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Esmė
Esmė
prieš 8 metus

Prieš finalą REKOMENDAVAU parodyti Monikos skaistumą, bučiniai yra vulgarus, pigus, joks dainos meno elementas. Užimta vieta finale atspindi publikos nusivylimą nenatūraliai grubiai bučiuojamos Monikos įvaizdžiu. Matau – Baumila yra eilinis kvailys, absoliutus blogis..Jeigu sprendimą vulgariai bučiuotis padarė žinomas mafijozas Giržadas, tai jį nuo Eurovizijos renginio reikia laikyti per patrankos šūvį. Aplamai jaučiasi Lietuvos „Eurovizijos virtuvėje“ sovietžmogių giržadų, kelnių nusirengimo, bučinių mentaliteto dominavimas..Būtinas atsinaujinimas,rotacija – vykim giržadus,atsinaujink Lietuva..

Petras
Petras
prieš 8 metus

Gėda komisijos nariams, skyrusiems 20 vietą Rusijos dainininkei. Ar jų toks žemas profesijos lygis, ar juos paveikė politikavimas. Kažkodėl visas pasaulis įvertino kitaip !!! Niekas nežiūrėjo į politinius nesutarimus, tik mūsų „įžymybės L. Lučiūnas, J. Čekatauskaitė, J. Brūza, J. Vaitkevičiutė ir R. Čivilytė parodė savo „profesionalumą”. Gėda, gėda, gėda!!!

klastoja?
klastoja?
prieš 8 metus

Kur balsai Rusijai??? Ar Lietuvos komisija sukčiavo? Jeigu nebus viešai paskelbti tikslus balsavimo rezultatai kreipsimės į Eurovizijos rengėjus, kad ištirtų balsavimo rezultatus bei sukčiavimo atvejų uždraustu Lietuvai dalyvauti šiame konkurse!

Lygis
Lygis
prieš 8 metus

Svedu daina,nei profesionali,nei grazi,nei idomi,skurdus tekstas,ir ar verta tokios vietos???.Anksciau svedai kur kas grazesniu dainu parodydavo Eurovizijose,o si karta man ji net nepaliko jokio pedsako.Rusai visai nesudomino,musiskiai bande pakopijuoti Koncita,zodziu yra kaip yra.Profesionaliausia buvo Norvegu daina,kuriai nebuvo lygiu,nebent austrai netoli buvo,o gavo 0 balu,tai koks cia kontingentas balsuoja ir aplamai kaip cia balsuojama.Politika ir tiek…

zana
zana
prieš 8 metus

Kokiu numeriu arba sms reikia balsuoti is Lietuvos Eurovizijoje ?

EKSPERTAS
EKSPERTAS
prieš 8 metus

Aš manau , kad Lietuva gali laimėti 4-9 vietas.
Tikiuosi 😉

Austėja
Austėja
prieš 8 metus

Aš irgi tikiu Lietuvos sėkme. Gal laimės, gal ir ne, manau pateks mažų mažiausiai į top 15. Sėkmės jiems. Na, o po pusfinalių atradau daugiau gerų dainų (kuriu anksčiau išvis neklausiau siekiant pamatyti ką nors naujo). Ypač patiko Norvegija, Belgija, Juodkalnija, Rumunija. Norvegija iš viso SUPER!!!!!!!!!!

Migle
Migle
prieš 8 metus

Tikiuosi , kad Lietuva laimes!!!!!!!!!!!!!!!

Saulius
Saulius
prieš 8 metus

O Lietuvių daina tai turbūt jei prie kėdės pririštų ,bet kuris sveiko proto asmuo prisipažintų ką padaręs ko nepadaręs jei reiktų jos klausytis.

Saulius
Saulius
prieš 8 metus

Paskutinis mėšlas šiais metai eurovizija aišku kas supranta dainas ir muzika kam patiko tegul eina pas psichologą arba i durnyną čia net ne nuomonė o faktai. Da tokio ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŪ D O NEBUVAU MATĘS.

Hideo
Hideo
prieš 8 metus

Malta bei San Marinas ir man patinka:) Malta neseniai įstačiau savo tope vietoje Šveicarijos, Šveicarija išmesdamas iš topo. Gaila Baltarusijos ;/ Dėl Lietuvos sunku skayt labai pteks ar nepateks, bet manau pateks. Izraelis vertas būt finalo Top 10 šiemet 🙂 Kaip praeitais metais ir smagi Graikijos daina 🙂 (jei ne jų dainos ta pradžia gedulinga, gal būtų ir aukščiau buvę (manau ne viena/-as išgirdes pradžia nutildė savo televizorius manydami kad visa daina tokia bus ir nebalsavo ;/) Armenijos dainos tik priedainis nuobodokas man, o šiaip posmus kai klausau labai faina daina tik gaila ir kažkiek tai operinė kaip ir italų 🙂

Tikiuosi nugalės Estija, Azerbaidžanas, Graikija arba kuri kita iš man labai patikusių dainų:)

alfis
alfis
prieš 8 metus

jei vertintu pagal daina tai be jokios abejones 1 estai

Austėja
Austėja
prieš 8 metus

Norėčiau, kad Lietuva bent į top10 patektų ar net laimėtų, daina puiki. Dar man patinka Švedija, Slovėnija, Malta (nesuprantu, kodėl niekas neminėjot), Italija, Islandija, San Marinas (irgi keista, kad niekas neminėjot, nors jiems prognozės prastos, gaila…), dar Moldova, Makedonija, Baltarusija. Man Albanija visai nepatinka, kaip daug kas rašėt, o mano nuomone prasčiausios Suomija (nors patekti į finalą šansų turi, tik man nepatinka, nes jų daina nesąmonė), Airija (greičiausiai ir nepateks), Izraelis. Kitos visai nieko.

roo
roo
prieš 8 metus

Lietuva taip pat turi šansų į pergalę 🙂

roo
roo
prieš 8 metus

Negaliu iškarto pasakyti, kas nugalėtojas, tačiau galiu spėlioti, kad tai bus Švedija, Italija arba Albanija 🙂

Mia
Mia
prieš 8 metus

Finalas 😀
1.Sweden.
2.Iceland.
3.Romania.
4.Lithuania.
5.Georgia.
6.Belarus.
7.Australia.
8.Azerbaijan.
9.Ireland.
10.Belgium.

Lincius
Lincius
prieš 8 metus

Man gal 1 vietoje Slovėnija (gaila, bet ne Lietuva), bet labai tikiuosi, kad Lietuvos daina užims ne paskutinę vietą, nes daina ganėtinai nebloga. Patiko Albanija, nežinau dar kažkaip Ispanų daina užkabino gal.. Bet Estijos tai tikrai ne, kaip kad daug čia rašėt. Na bet kiekvieno skonis skirtingas. Palinkėkim Lietuvai sėkmės, gal šį kartą pasiseks??? 😉

meow
meow
prieš 8 metus

Estija ir Baltarusija geriausios ;*

Dija
Dija
prieš 8 metus

O man patiko izraelietis 😀

KENB
KENB
prieš 8 metus

Manau labai nuvertinama Moldova. Sou ju pasirodyme daug, matosi ir pinigu daug investuota. Daina nera pati blogiausia, ar vokalas stiprus ar ne nevisada yra svarbu. Rusija irgi kiek nuvertinama, manau, kad tikrai matysime finalo top 10.

Uz Lietuva vyrai
Uz Lietuva vyrai
prieš 8 metus

O as sakau kad Lietuva laimes

ramas
ramas
prieš 8 metus

Tikiu Lietuvos daina, tik labai negerai, kad pusfinalyje Lietuva pirma turės pradėti.

ausra
ausra
prieš 8 metus

armenijos irgi stipri daina

Lietuva
Lietuva
prieš 8 metus

Manau lietuva tikrai pateks į finalą, labai gerą daina pasirinko bei labai greit pasikeitė į gerąją pusę 😉

Volteras
Volteras
prieš 8 metus

o apie ka siulai dainuot,..apie karus ir amzina neteisybe pasaulyje?,sios temos ir taip eurovizijoje apstu vien tik nuo psiaudo vengrijos pasirodymo,ar apgailestaujancios, suvienijancios rusijos siunciamos zinutes,..Eurovizija ir yra konkursas kuris issiugdes savo publika,laukiancia saldziu pumpuru,fejerverku ir kvailu, lengvai suprantamu tekstu,..Jei nepastebejai, Lietuvos atstovai su savo daina siais metais sulauke kaip niekad didelio susidomejimo,.Jei butume issiunte Lubio daina not perfekt, ji ne nebutu pastebeta,nes sis konkursas nesidomi tokiomis,.Man asmeniskai irgi labiau patinko Lubio dainos tema, bet pripazinkim duetas skleidzia gera nuotaika,ju pasirodymo tikrai nesinores perjungti ir as dziaugiuos,kad mano sali atsovaus si daina su charizmatiskais,depresijos ir egzistencijos klausimu viesai nenarpliojantys,jauni linksmi zmones,.. Beje panele sarune, kita karta kai atsibusi nepatinkancia daina prisimink ,jog savo meskafonu taip pat gali balsuoti kai vyksta atrankos ,..

sarune
sarune
prieš 8 metus

Lietuviu daina nuobodi… kaip jie taip gali išrinkti tokias dainas… argi nieko apart meilės dainų lietuviai nemoka dainuoti?visada visos dainos apie tą patį. ..

Eglė
Eglė
prieš 9 metus

Baltarusijos daina šiemet stipri, manau tikrai bus viena iš favoričių. Nyderlandų, Lenkijos ir Latvių geros tikrai taip pat!

Marjo Denkovac
Marjo Denkovac
prieš 9 metus

I just saw a big mistake on your prediction, Mikkael.. I think that from the second semi final to the grand final will qualify not latvia and israel, but iceland and malta. My country is Slovenia. I like it very much and Eurovision 2016 will be held in Ljubljana. So, this is my decision.

Mikkael Feerbejke
Mikkael Feerbejke
prieš 9 metus

Semi final one (my prediction)
16. Finland
15. Moldova
14.Serbia
13. Hungary
12. Denmark
11. Romania
10. Armenia
9. Macedonia
8. Netherlands
7. Georgia
6. Belgium
5. Belarus
4. Greece
3.Russia
2. Estonia
1. Albania

Semi final two
17. Cyprus
16. San Marino
15. Portugal
14. Montenegro
13. Poland
12. Ireland
11. Malta
10. Iceland
9. Switzerland
8. Czech Republic
7. Azerbaijan
6. Israel
5. Latvia
4. Sweden
3. Lithuania
2. Slovenia
1. Norway

Rytis už Mią
Rytis už Mią
prieš 9 metus

Pirmas pusfinalis žymiai silpnesnis nei antrasis
Mano nuomone
1-pusfinalis:

16.Suomija
15.Danija
14.Graikija
13.Armėnija
12.Moldova
11.Vengrija
——-
10.Belgija
9.Serbija
8.Nyderlandai
7.Rusija
6.Makedonija
5.Gruzija
4.Baltarusija
3.Estija
2.Norvegija
1.Albanija

2-as pusfinalis:

17.Kipras
16.Airija
15.Juodkalnija
14.Portugalija
13.San Marinas
12.Lietuva/Šveicarija
11.Šveicarija/Lietuva
——
10. Islandija
9. Lenkija
8.Malta
7.Izraelis
6.Čekija
5.Azerbaidžanas
4.Latvija
3.Slovėnija
2.Norvegija
1.Švedija

Lukas
Lukas
prieš 9 metus

is antro pusfinalio nepateks (mano manymu):
San Marinas
Juodkalnija
Airija
Latvija
Sveicarija
Portugalija
Kipras

Lukas
Lukas
prieš 9 metus

is pirmo pusfinalio nepateks (mano manymu):
Moldova
Vengrija
Danija
Suomija
Serbija
Rumunija

Lukas
Lukas
prieš 9 metus

Eurovizijos 2015 Finalas

1. Albanija Nugaletoja
2.Norvegija
3.Estija
4.Lietuva (mano nuomone stipriai pasikeite)
5. Slovenija

Lukas
Lukas
prieš 9 metus

manau kad lietuva pateks i finala, palikdama 2 pusfinali mazdaug 8 arba 9 vieta. Finale lietuva uzims 23, 22, 24, 21 arba kazka panasaus. Nera siais metais tokios dainos kuri mane suzavejo. Manau kad nugaletojais turetu tapti Albanija (mano favorite) arba Norvegija. Taip pat man patinka Ceku, Armenu, Svedu ir Vokieciu dainos. Estai manes visai nesudomino. Jie atkartoja panasias dainas: pvz. 2014-u ‘Amazing’ panasi i 2012 Loreen – Euphoria. O siais metais estai parinko labai panasia i praeitu metu Nyderlandu daina. Nervuoja tas dalykas kad svedai uzima tikrai geras vietas finale, nes jie moka rinkti dainas ne taip kaip mes. Nors si karta, manau, isrinkome nebloga daina ir be jokiu attention ar something……

LT united
LT united
prieš 9 metus

Na matai Aiste,.visų skoniai skirtingi,.Man asmeniškai Čekų daina toli gražu nėra užtikrintai silpnesnė(kaip tu sakai), nepagalvojai,kad žmonių stebinčių euroviziją skonis yra skirtingas,vienų neišlavintas ir tinka bet kas,, kitiems,tarp jų ir man antrame pusfinalyje esančių šalių dainos, tokių kaip: Airija,Šveicarija,Islandija yra banaliausias šimtą kart girdėtas,nevykęs „popsas”,.Nežinau kaip kiti”vertintojai”, bet aš atsižvelgiu dar ir į dainos tekstą,o daugumoje iš jau paminėtų dainų,kažkoks nesuderintas nesusipratimas,vienoje eilutėje dainuoti žodžiai prieštarauja kitai:DD arba iki kaulų smegenų igrįsusios tos pačios meilės ir kančios frazės su dirbtinu veidu,. jau net nekalbu apie nuobodžiausios ir beprasmiškiausios baladės pretendentę(po kipro)- lenke, kuri atvažiuos susirinkti gailesčio balų,..

Aistė
Aistė
prieš 9 metus

Atsiprašau už klaidą, iš viso iš mūsų pusfinalio kris 7 dainos. Na… laikykim pirštus sukryžiuotus.

Aistė
Aistė
prieš 9 metus

Pirmas pusfinalis turi daugiau stiprių dainų. Keista, kad niekas neminite belgo ir makedoniečio. Manau belgas šiemet nugalėtoju gali tapti, o ir makedonietis arti to. Stipri albanė, gruzinė, Nyderlandų atstovė, net serbė. Graikai su rusais neabejotinai gaus balsus, kad ir ką dainuotų… Estus šymet visi šlovina, o mūsų lažybų bendrovės net aukščiausias vietas finale prognozuoja. Aišku ir mūsų pusfinaly ne pyragai: užtikrintai silpnesnes dainas mano galva turi tik Juodkalnija, portugalė, čekai, izraelietis ir Kipro atstovai. 5… o kris dar 5 dainos… bijau kad galim neišsikapstyti, nors turim tikrai gerą dainą. Viskas priklausys nuo to, kaip pavyks dainą atlikti. Pernai tikrai tikėjau „Attention”, bet Vilija Eurovizijos scenoje pasimetė, dainą subėrė, prisidėjo dar nesuvokiamas įvaizdis ir viskas buvo sugadinta.

Chuck Norris
Chuck Norris
prieš 9 metus

Rumunijos ir švedijos žiauriai geros dainos. Bet mano manymu vertesnė laimėti Rumunija (jei ne Lietuva)

Ekspertas
Ekspertas
prieš 9 metus

1 Vieta – ITALIJA
2 Vieta – AZERBAIDŽANAS
3 Vieta – ŠVEDIJA
4 – ISPANIJA
5 – BALTARUSIJA

Eva
Eva
prieš 9 metus

Per antra pusfinali, mano nuomone, gali napatekti:
Šveicarija
San Marinas
Portugalija
Lietuva
Latvija
Kipras
Airija

Pirma vieta laimes Švedija:)

Isfeero
Isfeero
prieš 9 metus

O man kaip tik atvirksčiai atrodo,.Antrame pusfinalyje žymiai stipresnės dainos paėmus visumoje,.. Pirmame man Stiprūs tik Estai,.Na ir grėsmę keltų nebent tos šalys,kurios atvažiuos susirinkt gailesčio balų kaip,kad Suomija, ar eilinį kartą kaip daugelis bandantieji nevykusiai prišaukti pasaulį į gėrį Vengrija,..labai jau nevykusiai, labai,.. O antrame pusfinalyje Lietuvai bus labai sunku,nes be mūsiškio dueto pasirodys dar trys ir negana to pirmoje dalyje,kaip ir mes,. Taip pat labai nervuoja ta mintis,kuri veikiausiai išsipranašaus,kad vat greičiausiai pateks tokios šalys kaip šveicarija ir islandija, kurių dainos absoliučiai banalios ir netgi nervina,.O kur dar gailesčio ovacijos Lenkei,.

vb
vb
prieš 9 metus

Antro pusfinalio dainos silpnesnes nei pirmo, gal ir turim sansu patekt i finala ???

Razinka
Razinka
prieš 9 metus

Vertinant pagal topus (youtube), nugalėtoja- Estija. Gaila būtų, jei ji laimėtų, nes daina labai nuobodi.

inga
inga
prieš 9 metus

dar patiko Rumunijos

inga
inga
prieš 9 metus

tarp laimetoju Norvegija, Slovenija, Svedija, Australija