Eurodiena.lt svetainėje renkame Jūsų asmeninius duomenis tik tais atvejais, kai savanoriškai juos pateikiate kurioje nors svetainėje esančioje formoje, apklausoje, anketoje ir pan. Šiame puslapyje galite pasitikrinti, kodėl ir kokius duomenis apie Jus galimai renkame, kam juos naudojame ir kaip galite pateikti prašymą Jūsų duomenims ištrinti.

Komentarai

Kiekvieną kartą, kai komentuojate straipsnį, Eurodiena.lt duomenų bazėje yra išsaugomas Jūsų vardas, el. pašto adresas, IP adresas ir komentaras. Siekdami apsaugoti komentarų skiltį nuo brukalų ir kitokių piktnaudžiavimų, dalijamės šiais duomenimis su automatine komentarų filtravimo sistema „Akismet“, kurios privatumo politiką galite rasti paspaude čia.

Jūsų el. pašto ir IP adreso negali matyti kiti Eurodiena.lt lankytojai. Jūsų nurodytu el. paštu niekada nesiųsime Jums jokios informacijos, nebent komentaro tekste aiškiai pageidausite, kad atsakytume į Jūsų komentarą privačiai, el. paštu.

Komentuoti gali bet kuris svetainės lankytojas. Tam nereikia turėti jokios paskyros. Jūsų pateikto el. pašto autentiškumo netikriname.

Jeigu turite „Gravatar“ paskyrą, šalia Jūsų komentaro bus rodoma Jūsų nuotrauka arba paveikslėlis, kurį pasirinkote gravatar.com svetainėje. Ten pat, prisijunge prie savo paskyros, galite pakeisti arba ištrinti paveikslėlį. Jeigu nenaudojate „Gravatar“ paskyros, tuomet prie Jūsų komentarų bus rodomas Jums automatiškai sugeneruotas atsitiktinis abstraktus paveikslėlis.

Jeigu pageidaujate, kad pašalintume Jūsų Eurodiena.lt svetainėje parašytus komentarus, susisiekite su mumis el. paštu info@eurodiena.lt

Konkursai

Dalyvaudami mūsų konkursuose kartais galite būti paprašyti pateikti šiuos asmeninius duomenis: vardas, pavardė, el. pašto adresas, miestas. Šie duomenys yra renkami tik tam, kad užtikrintume, jog kiekvienas žmogus konkurse dalyvautų ne daugiau kaip vieną kartą. Laimėjimo atveju naudojame Jūsų el. pašto adresą tam, kad susisiektume su Jumis ir aptartume prizo pristatymo detales. Dalyvaudami konkursuose sutinkate, kad laimėjimo atveju paskelbtume Jūsų vardą, pavardę ir miestą Eurodiena.lt svetainėje bei socialiniuose tinkluose.

Konkurso dalyvių duomenys mūsų duomenų bazėje yra saugomi ne ilgiau kaip 2 mėn. po konkurso pabaigos ir laimėtojo paskelbimo.

Šaukykla

Norėdami bendrauti pokalbių kambaryje (taip vadinamoje „šaukykloje“) su kitais mūsų svetainės lankytojais, neprivalote užsiregistruoti ar pateikti jokių asmeninių duomenų. Jeigu nuspręsite užsiregistruoti, Jūsų el. paštas bus išsaugotas mūsų pokalbių kambario tiekėjo „Chatango“ duomenų bazėje. Su „Chatango“ privatumo politika galite susipažinti paspaudę čia.

„Eurodienos Eurovizija“

Balsuodami kasmetinėje „Eurodienos Eurovizijos“ apklausoje galite savo noru pateikti savo el. pašto adresą. Tokiu atveju Jūsų el. pašto adresu automatiškai išsiųsime Jūsų balsų išrašą, o skaičiuodami balsus patikrinsime ar nėra pasikartojančių balsų iš to paties el. pašto adreso. Jūsų el. pašto adresas niekada nebus pasiekiamas kitiems Eurodiena.lt lankytojams.

„Eurodienos Eurovizijos“ balsavimo duomenys mūsų duomenų bazėje yra saugomi ne ilgiau kaip 2 mėn. po rezultatų paviešinimo.

Naujienų prenumerata

Užsiprenumeruodami „Eurodienos“ naujienas sutinkate, kad Jūsų el. paštas būtų saugomas mūsų naujienlaiškio paslaugų tiekėjo „Feedburner“ duomenų bazėje. Atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos galite paspausdami atitinkamą nuorodą naujienlaiškio poraštėje arba parašydami mums užklausą el. paštu info@eurodiena.lt. Sulig naujienlaiškio atsisakymu Jūsų el. paštas bus pašalintas iš „Feedburner“ duomenų bazės.

 

Jeigu turite klausimų dėl Jūsų asmeninių duomenų tvarkymo ar Jūsų teisių, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@eurodiena.lt