Eurovizija 2015 (dalyviai)

Slovėnijai 2015 metų „Eurovizijoje“ atstovaus Maraaya

Maraaya
Maraaya.com nuotr.

Vieninteliu nacionalinės atrankos renginiu apsiriboję slovėnai šį vakarą iš aštuonių pretendentų rinko savo atstovą į jubiliejinę „Euroviziją“. „EMA 2015“ konkurse, kurį vedė Darja Švaiger (Slovėnija, 1995 ir 1999), Maja Keuc (Slovėnija, 2011), Tinkara Kovač (Slovėnija, 2014) ir Nejc Šmit, nugalėtojai buvo renkami dviem etapais. Pirmiausia komisija nusprendė, jog superfinale pasirodys Maraaya bei Rudi Bučar En Figoni. Šiems atlikėjams scenoje savo kūrinius atlikus dar sykį, jų likimą sprendė žiūrovai, kurie daugiau balsų atidavė duetui Maraaya su daina „Here for you“.

Duetą Maraaya sudaro atlikėja Marjetka Vovk ir muzikos kūrėjas Aleš Vovk, geriau žinomas Ray pseudonimu. Neseniai susikūręs duetas pernai išleido debiutinį singlą „Lovin’ Me“, taip pat sukūrė Tinkaros Kovač Kopenhagos „Eurovizijoje“ atliktą kūrinį „Round and round“ bei jaunosios atlikėjos Ulos Ložar „Vaikų Eurovizijoje“ pristatytą dainą „Nisi Sam (Your Light)“. Įdomu tai, jog Marjetka ir Aleš kartu yra ne tik scenoje, tačiau ir gyvenime – pora yra susituokusi ir augina du sūnus.

Maraaya savo jėgas išbandys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, gegužės 21 dieną. Sausio mėnesį vykusios burtų ceremonijos metu paaiškėjo, jog Slovėnijos atstovai dainuos antroje renginio pusėje.

Kviečiame įvertinti Slovėnijos pasirinkimą:

[starrater tpl=10]

Maraaya – „Here For You“:

8 Komentarai

  1. Balsas kazkoks pro nosi, kaip sinusitininkes, labai nekas pasakyciau. Nepatinka man toks balso tembras, kaip Lenos ar Lt Alinos Orlovos.

  2. Puiku, bet tikrai negalėčiau pasakyti, kokią vietą užims. Aš norėčiau juos matyti top 10, tačiau dauguma Slovėnijos dainų ankstesniais metais man patinka, o pasiekia ne kažin ką. Dažnai net į finalą nepatenka.

Komentuoti