Eurovizija 2014 (dalyviai)

2014 m. Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ – Vilija Matačiūnaitė!

EBU nuotr.
EBU nuotr.

Šeštadienio vakarą komisija bei televizijos žiūrovai tarė savo žodį. Po beveik 3 mėnesius trukusios kovos į „Eurovizijos“ konkursą Danijoje keliauja Vilija Matačiūnaitė su savo pačios bei Viktoro Vaupšo kūrybos daina „Attention“.

Su energingu pasirodymu pelniusi žiūrovų bei 3 iš 5 komisijos narių simpatijas, atlikėja įnirtingoje kovoje nugalėjo prieš kiek švelnesnę „Attention“ interpretaciją pateikusią Mią.

Šio vakaro rezultatai:

Žiūrovų balsavimas Komisijos balsavimas
Galutinė
vieta
Dalyviai Vieta
Balsai Vieta
Taškų
suma
Narių taškai
1 Vilija Matačiūnaitė 1 9596 1 13 3 + 3 + 3 + 2 + 2
2 Mia 2 7506 2 12 2 + 2 + 2 + 3 + 3
3 Vaidas Baumila 3 962 3 5 1 + 1 + 1 +1 +1

Dalyvius šį vakarą vertinusios komisijos sudėtis:

 • Sigutė Stonytė;
 • Lauras Lučiūnas;
 • Brandon Stone (Vokietija);
 • Valerij Prosvirov (Rusija);
 • Liselott Björk (Švedija).

 Vilija – „Attention“ (pasirodymas nacionaliniame finale):

23 Komentarai

 1. Vis tiek turėsim savo etatinę vietikę… 😀 kad ir ką besiųstumėm

 2. Palaikom! Vis geriau, nei Pojavis praitaisiais. 🙂

 3. Viskas bus gerai,nezinau kodel mes tokie pesimistai… Kiekvienais metais ta pati dainele,jau isrenkam daina ir jau kaip ir reiketu dziaugtis ir bandyti palaikyti ta kas nugalejo. Ir va staiga lietuviai pradeda visur kur tik imanoma rekti,jog daina yra sudas,atlikejas luzeris ir panasiai. Sorry chebra,nepatinka kazkas tai valio,bet cia varyti ant visu ir kas ant kiek blogas tai mazu maziausiai negarbinga.

 4. Maciau ir girdejau pirma karta.. Manau labai grazu.. Yra nemazai zavesio..
  Sekmes, Vilija!! 🙂

 5. Vilija, o kokia yra mūsų etatinė vietikė? 😀

 6. Man keista, kad atsiranda tokių, kurie tiki šia daina. Tada viskas atrodo dar beviltiškiau.

 7. Man keista, kad atsiranda tokiu beviltisku, kurie tik svaido savo pesipizma…

 8. gaila Mios tikiosi ji kitais metais dalyvaus , o Vilijai linkiu sekmės 🙂

 9. to vardas

  O tau nenusibodo tas pats per tą patį ritmas ir ta pati 100 kartų matyta choreografija arba tik stovėjimas ir dainavimas. Nuobodu. Visos kitos dainos ir buvo tokios, o Attention ir išsiskiria tuo, kad įdomu žiūrėti. Kirdeikis pasistengė. Gana kopijuoti visą Europą (Mios sėdėjimas ant scenos su basom kojom aišku kieno kopija), reikia ieškoti naujų variantų ir dainos skambesių.
  Jei jau Pojavis pateko į finalą, tai Vilija juo labiau pateks.

 10. nesamone, turejo atstovauti Mia, bet kas supras dabartinius rezultatus

 11. to vardas

  Esu nusivylusi tokiais rezultatais. Daina kaip niekada skurdi. O kas del kopijavimo, ar neatrodo, kad Vilija su Kirdeikiu kopijuoja Loreen pasirodyma? Taigi, nieko naujo.

 12. Oi, atsiprasau, komentara skyriau Ramunei, kuri raso apie kopijavima. 🙂

 13. visiškai neįdomu, Būsim Eurovizijos „uodegoj” 🙁

 14. Nesakau, kad kitos dainos buvo ypatingai geresnės. Gal viena geresnė ir kelios daugmaž panašios. Esmė tame, kad nereikėtų iš šitos dainos tikėtis gerų rezultatų, sakyti „siunčiam puikią dainą”. Ši daina yra eilinė silpna lietuviškos atrankos daina.

 15. Esmė tame, kad šią daina pritraukia kai klausaisi ją maždaug 3-5 kartą (žinoma, ne visiem, kai kuriem jau pirmą kartą išgirdus patinka :D). Kai tik pirmą kartą išgirdau šią dainą, pagalvojau: KOKS Š..das. Bet paklausęs šitą dainą daugiau kartų (žinoma ne tą pačią dieną, maždaug 1 sav. tarpsnyje), man ji žiauriai pradėjo patikti. Žinot ką, norit tikėkit norit ne, bet aš TAIP NEMĖGAU VILIJOS, meldžiausi kad tik ji iškristų iš atrankų ir maldavau kad Mia laimėtų. Daug daug kartų lyginau Mios ir Vilijos (finalo) pasirodymą, ir supratau, kad Mia ir Attention- jokiu būdu. Kai tik išgirdau Vilijos atliktą versiją, supratau: štai tas pasirodymas kuris turėtų skambėti Kopenhagoje. Miai nepasisekė su daina, būtų kita daina, tada būčiau tik už ją ir nieką daugiau 🙂
  P.s. Vilija, keisk choreografiją, šitą atsibodusi!

 16. Kodėl lietuviai visada peikia patys save? Mūsų finale buvo išrinkti 3 geriausi atlikėjai ir galiausiai išrinko Viliją, kuri ir buvo tarp geriausių. Svarbiausia tikėti tuo žmogumi. Kiek galima jau. Įsijungiau per youtube Vilijos pasirodymą ir perskaičiau komentarus, tai tik vienetai normalių komentarų. Visi kiti tik „kas čia per daina”, „kas čia per choreografija”… Jeigu visi lietuviai sakytų, kad mes esame patys geriausi ir sakytų tai kitiems žmonės, tai visi taip ir galvotų, nes yra laaabai daug žmonių, kurie klauso ką kiti sako ir savo nuomonės neturi. Beje, jie dažniausiai ir balsuoja. O dabar…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.