Eurodiena.lt

Prisijunk prie didžiausio „Eurovizijos“ portalo Lietuvoje!

„Eurodiena“ ruošiasi naujam „Eurovizijos“ sezonui ir kviečia prie savo komandos prisijungti iniciatyvų konkurso gerbėją, norintį save išbandyti vienoje iš šių sričių:

Redaktorius / reporteris / žurnalistas – jeigu nekantrauji rašyti konkurso naujienas, straipsnius, apžvalgas, pranešimus socialiniams tinklams, imti interviu ar rengti vaizdo reportažus.

Grafikos dizaineris – jeigu nori kurti „Eurodienos“ vizualinį stilių, grafiką mūsų svetainei, socialiniams tinklams bei suvenyrams.

Kalbos redaktorius – puiki galimybė tobulinti savo puikias lietuvių kalbos žinias, tikrinant ir taisant „Eurodienos“ tekstus ir ruošiant pasikartojančių klaidų bei rašymo stiliaus gaires kitiems kolegoms.

Nepriklausomai nuo pagrindinių pareigų, turėsite galimybę aktyviai pasireikšti organizuodami svetainės veiklą, vykdydami įvairius „Eurodienos“ projektus, konkursus skaitytojams ir t. t.

Veikla „Eurodienoje“ komandoje yra savanoriška ir neapmokama, tačiau mainais siūlome neįkainojamą patirtį, patyrusių komandos narių mentorystę ir galimybę įgyvendinti savo idėjas plėtojant bei kuriant „Eurodieną“ kartu su mumis.

Nedvejok ir siųsk laisvos formos prisistatymą ir motyvacinį laišką adresu info@eurodiena.lt

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.