NRK nuotr.
Eurovizija 2015 (atrankos)

Norvegijos atrankoje triumfavo Mørland ir Debrah Scarlett

NRK nuotr.
NRK nuotr.

Osle šį vakarą įvyko jau 54-asis „Melodi grand prix“, kurio metu savo atstovą į Vieną rinko Norvegija. Ši norvegų atranka buvo kiek neįprasta ne tik todėl, kad nebuvo pusfinalių etapo, bet ir todėl, kad į areną po 17 metų pertraukos grįžo orkestras, kuris daliai atlikėjų padėjo atlikti dainas. Pirmoje finalo dalyje pasirodė visi 11 atlikėjų, iš kurių tik 4 pateko į, taip vadinamą, „Auksinį finalą“. Laimingaisiais tapo:

  • Tor & Bettan – „All Over The World“;
  • Staysman & Lazz – „En godt stekt pizza“;
  • Mørland & Debrah Scarlett – „A Monster Like Me“;
  • Erlend Bratland – „Thunderstruck“.

Šios dainos nuskambėjo dar po vieną kartą, o tada suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į 2015 metų „Eurovizijos“ dainų konkursą važiuos Mørland ir Debrah Scarlett su daina „A Monster Like Me“. Jau gegužės mėnesį didžiosios „Eurovizijos“ metu duetas pasirodys antrojo pusfinalio pirmoje dalyje.

Kviečiame įvertinti Norvegijos pasirinkimą:

[starrater tpl=10]

Mørland & Debrah Scarlett – „A Monster Like Me“:

9 Komentarai

  1. Blemba būtų tik Zilinys su Zujum žinoję, kad šiemet bus duetų euroviziją,…Gaila,nes mūsų duetas tikrai būtų išsiskyręs pvz praeitų metų eurovizijoje,o šiais metais, jau per daug tų duetų ir dar tokių įvairių,..

  2. Zilnys nieko nenusimano, nenuostabu. Ka ji komisijoj veikia isvis.

  3. Prisimink Nyderlandu pasirodyma praeitais metais, ir dar karta pagalvok ka pasakei…

  4. Šis duetas geresnis už Estų, bet negeresnis už mūsų 🙂

  5. LT duetas geresnis. Sitas nuobodus, per ramus, vangus, blankus. Is visu duetu Ceku duetas fainiausias.

  6. Prieš Euroviziją jų dainos neklausiau, nors klausiau daug kitų dainų. Tiesiog norėjau, kad liktų staigmena. Norvegus išgirdau tik Eurovizijos metu, ir žiauriai susižavėjau. Super! Koks nuostabus vyro balsas (beje, jis galėtų ir vienas dainuoti, nes moters balsas man nelabai)!!! Tokia dramati6ka, graži daina. Šiurpuliukai laksto per kūną.

Komentuoti