Eurovizija 2015 (dalyviai)

Iš „Vaikų Eurovizijos“ į didžiosios „Eurovizijos“ sceną: San Marinui atstovaus Michele Perniola ir Anita Simoncini [įvertinkite kūrinį]

Nuotrauka: EscXtra.com
Nuotrauka: EscXtra.com
Nuotrauka: EscXtra.com

San Marinas išrinko savo atstovus, reprezentuosiančius šalį „Eurovizijoje 2015“. Jais tapo Michele Perniola ir Anita Simoncini. Jaunieji atlikėjai, jau išbandę jėgas „Vaikų Eurovizijoje“, žengs į didžiąją konkurso sceną Vienoje, kur mėgins iškovoti pergalę.

Michele Perniola yra laimėjęs pirmąją vietą Italijoje vykusiame talentų šou „Ti Lascio Una Canzone“. 2013-aisiais vaikinas atstovavo San Marinui „Vaikų Eurovizijoje“. Jo daina „O-o-o Solo Intorno A Me“ Kijeve užėmė dešimtąją vietą. Anita Simoncini su merginų grupe „The Peppermints“ gynė savo šalies vardą „Vaikų Eurovizijoje 2014“. Daina „Breaking My Heart“ konkurse liko penkiolikta.

Šis atlikėjų duetas yra jauniausias „Eurovizijos“ istorijoje, kadangi abiems dalyviams vos šešiolika metų.

Papildymas: kovo 15 dieną pristatytas kūrinys „Chain of Lights“, kurį duetas atliks antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Kviečiame įvertinti San Marino dainą:

[starrater tpl=10]

Michele Perniola ir Anita Simoncini – „Chain of Lights“:

12 Komentarai

 1. Nieko gero. Bent Lietuvai bus lengviau tarp visų tų duetų 🙂

 2. Lietuvai siemet nekazka nes daug 1000000000000000 kartu geresniu duetu.Ir va turekit Linkyte …..:(

 3. Neklausiau dainos, bet jeigu jau ta daina apie Facebook yra tikrai geresnė už šitą, tai tada tragedija, o ne daina 😀

 4. Lietuva pusfinalį geriausiu atveju užims 9-10 vietą nors ir tai labai abejotina, o šis duetas eilinį kartą geresnis nei Lietuvos 🙂

 5. Ši daina man asmeniškai geresnė nei Lietuvos.

 6. Per šį duetą galėsiu eit pasiimt užkandžių…nuobodu… !

 7. Negalit teigti apie daina jog tragedija jos neklausę net. Skoniai gi skiriasi. Kiti neturėtų primest jum savo nuomonės. Už fcebook tai ši daina tikrai geriau skamba 🙂 Jei drystat kritikuot kitų muzikinius skonius arba neklausę dainos sakyt kad tai tragedija tada jūs patys esat didelė tragedija! 🙂

 8. baisi daina… kaip kazkas sake, galesiu nueiti i virtuven kol jie dainuos

 9. Sis duetas geresnis uz Lietuvos. Tarp 4 antro pusfinalio pirmoje dalyje pasirodanciu duetu Lietuva, deja, neziba.

 10. žmonės, būkit geri, nevertinkit mūsų dueto su kitų, nes čia objektyvumo nerasta. O šita daina labai jau primena Monettos stilių, į finalą nepateks, 90%.

 11. Super. Buvo viena iš mano favoritų, labai gaila, kad nepateko į finalą. O dar kai susipazinau su pusfinaliu rezultatais tai nuvylė – priešpaskutinė vieta. Balsavau už juos.

Komentuoti