Eurovizija 2015 (dalyviai)

Latvijoje triumfavo Aminata su „Love injected“

Delfi.lv nuotr.
Delfi.lv nuotr.
Delfi.lv nuotr.

Visos trys Baltijos šalys jau išsirinko savo atstovus į jubiliejinę „Euroviziją“. Šiandien vykusio Latvijos nacionalinės atrankos finalo metu paaiškėjo, jog šalies garbę Vienoje gins Aminata Savadogo su kūriniu „Love injected“. Atlikėja nuo pat pradžių buvo laikoma viena didžiausių šių metų „Supernova 2015“ atrankos favoričių. Antroje vietoje liko taip pat daug žiūrovų palaikymo sulaukęs Markus Riva. Trečiąją vietą užėmė kolektyvas „ElektroFolk“, o atlikėja MNTHA liko ketvirtoje vietoje.

Aminata Savadogo yra stipraus balso ir kerinčios išvaizdos savininkė. Kiekvienas jos pasirodymas yra įdomus ir išskirtinis. Aminata stengiasi skleisti savo energingą ir pozityvią muziką visame pasaulyje. Atlikėja gimė 1993 metais. Jos motina yra latvė, o tėvas kilęs iš Burkina Faso, valstybės Vakarų Afrikoje. Dainininkė yra baigusi muzikos mokyklą, o šiuo metu studijuoja ekonominius santykius Latvijos universitete. Aminata pradėjo dainuoti ir dalyvauti įvairiuose muzikiniuose konkursuose nuo 13 metų, tarp jų – „Žvaigždžių fabrikas“ ir „Chorų karai 3“. 2014 metais atlikėja dalyvavo atrankoje į „Euroviziją“ su kūriniu „I can breathe“ ir užėmė 5 vietą finale. Šiemet ji triumfavo „Eurovizijos“ atrankoje su savo kūrybos daina „Love injected“.

Atrankos dalyvių pristatymo laidoje Aminata papasakojo, kad „Love injected“ yra pozityvi daina apie tikrą gilią meilę, kuri gali paversti tave silpnu ar netgi bejėgiu, tačiau taip pat gali suteikti jėgų kovoti su problemomis ir tapti laimingu. Pasak atlikėjos, meilė gali ne tik priminti senus jausmus, bet ir suteikti naujų pojūčių. Be to, „Meilės injekcija“ išgydys bet kokias praeities žaizdas ir privers pamiršti apie jas visiems laikams.

Kviečiame įvertinti:

[starrater tpl=10]

Atlikėjos pasirodymas „Supernova 2015“ finale:

Latvijos atstovė pasirodys gegužės 21 dieną antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Ar palaikysite Aminatą?

11 Komentarai

 1. Nuostabus pasirinkimas. Pagal pirma kar ta visos trys baltijos salys bus finale? 🙂

 2. Wow.
  Nu neblogai tikrai.
  Už Estiją gerokai geriau.
  Nors jos balsas toks truputį spiegiantis, lyg stenintis, bet pakenčiama, o dainai kitoks balsas turbūt ir nelabai tiktų, beto balsas Eurovizijoje ne toks svarbus. Svarbiausia daina.

 3. Kai jie užėmė 5 vietą?
  Na ne, nelabai svarbu.
  Beto ta daina buvo gera. Ir atlikėja gera.

 4. aš šios dainos nesuprantu. tikrai ne ta daina, kurios klausyčiau kasdien.

Komentuoti