Tema: Eurožvaigždės

„Eurovizijos“ sensacija tapęs Salvador Sobral stabdo muzikinę veiklą

Portugalijos dainininkas Salvador Sobral, šiemet laimėjęs „Eurovizijos“ dainų konkursą, dėl sveikatos sutrikimų atšaukė rugsėjo pabaigoje suplanuotą koncertinį turą. Salvador kovoja su liga nuo gimimo – 27-erių atlikėjas serga širdies nepakankamumu. Portugalas patyrė ne vieną rimtą operaciją, tačiau negalia jam nesutrukdė tapti „Eurovizijos“ (...) 

Jamala pristato naują singlą „Ilgiuosi“

Ukrainos dainininkė ir 2016 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala pristato naują muzikinį darbą „Сумую“ (liet. „Ilgiuosi“).  Atlikėja savo „Facebook“ paskyroje pranešė, jog šis kūrinys yra svarbus ir neįprastas eksperimentas, o pagrindinis tikslas buvo atskleisti gyvybingumo kibirkštėlę ir išsaugoti emocinę prasmę. „Labai pavargau (...) 

Paaiškėjo, kokios nesėkmės lydėjo Jamalos „1944“ vaizdo klipo filmavimus

Prodiuserė Nadežda Požarskaja papasakojo ukrainiečių portalui „Buro247“ apie sunkiausią filmavimą savo gyvenime. „Euroviziją“ nugalėjusios dainos „1944“ klipas buvo pradėtas filmuoti gegužės mėnesį iš karto po Jamalos pergalės. Iš pradžių klipas turėjo būti filmuojamas Turkijoje, Kapadokijos kalnuose. Ši vieta garsi įspūdingais kraštovaizdžiais, (...) 

Eurožvaigždės: muzikos naujienos iš Lietuvos, Islandijos, Švedijos, Norvegijos, Airijos ir Rusijos

Nors kruopščiai ruošiamės artėjančiai „Eurovizijai“, negalime pamiršti atlikėjų, kurie jau bandė jėgas šiame konkurse ir toliau išleidžia dainas, filmuoja vaizdo klipus ir stengiasi tokiu būdu priminti mums apie save. 2012 ir 2016 metų Lietuvos atstovas Donny Montell nors ir sugrįžta į „Euroviziją“, (...) 

Ispanė Edurne pristatė muzikinę „Adrenalino“ dozę

Šiandien buvo pristatytas Ispanijos dainininkės Edurne 6-asis studijinis albumas, pavadinimu „Adrenalina“. Plokštelėje, be „eurovizinės“ „Amanecer“ ir jos orkestrinės versijos, gerbėjų laukia dar 10 dainų, tarp jų – trys atliekamos anglų kalba. Nepaisant skaudžios nesėkmės „Eurovizijoje“, Edurne išlieka viena populiariausių atlikėjų (...) 

Aminata Savadogo savo albumu „Inner Voice“ nukelia klausytojus į magiškąjį pasaulį

2015 metų Latvijos atstovė Aminata Savadogo nudžiugino savo gerbėjus debiutiniu albumu „Inner Voice“. Į plokštelės dainų sąrašą buvo įtraukta ne tik atlikėjos „eurovizinė“ paraiška „Love Injected“, tačiau ir daina iš 2014 metų latvių atrankos „I Can Breathe“. Albume išlaikyta Aminatai būdinga (...) 

Sukurta: MyMadWeb