Šalys: Armėnija

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Penktadienio repeticijų maratoną pradėjo Armėnija ir Slovėnija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Šeštają asmeninių repeticijų dieną scenoje išvysime likusius pirmojo pusfinalio dalyvius, kiek vėliau – pirmus penkis antrojo pusfinalio atlikėjus,o pavakarę pirmą kartą sceną išbandys „Didžiojo penketo“ šalys ir Ukraina. Pirmoji penktadienio rytą pasirodė Armėnijos atstovė (...) 

Artsvik iš Armėnijos pristatys prabangų šou su modernia choreografija ir fejerverkais

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Stebint armėnų pasirodymą nuo pat pirmųjų akimirkų galima atpažinti švedų režisierės Sashos Jean Baptist darbų bruožus. Pasirodymo metu naudojama ta pati spalvų gama, kurią regėjome oficialiame vaizdo klipe. Dinamiška kadrų kaita ir sceną apgaubianti rožinė (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Armėnija

Šalis: Armėnija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 16; Atlikėja: Artsvik; Daina: „Fly with me“; Dainos autoriai:  Lilith Navasaryan (m), Levon Navasardyan (m), Avet Barseghyan (ž), David Tserunyan (ž). APIE ARTSTVIK: Armėnijos nacionalinis transliuotojas (AMPTV) pasiruošimą 2017 metų „Eurovizijai“ (...) 

Paskelbta paskutinė 2017 metų „Eurovizijos“ daina – įvertinkite Armėnijos „Fly with me“

Vakar armėnai paviešino savo konkursinę dainą, kurią Kijeve atliks Artsvik. Dainą „Fly with me“ ruošė transliuotojo pasitikėjimą pelnę kompozitoriai Lilit ir Levon Navasardian. Lilit ir Levon anksčiau buvo sukūrę armėnų konkursines dainas „Not alone“ ir „LoveWave“. „Fly with me“ tekstą rašė (...) 

Po tris mėnesius trukusios vokalistų kovos Armėnijos atstove tampa Artsvik

Kol daugelis iš mūsų būrėsi su savo šeimomis prie šventinio Kūčių stalo, Armėnijoje vyko nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas. Komisija ir žiūrovai nusprendė, jog į Kijevą išvyks atlikėja Artsvik.  Armėnų transliuotojas ARM TV šįmet nusprendė nustebinti žiūrovus nauju atrankos į „Euroviziją“ (...) 

Sukurta: MyMadWeb