Šalys: Armėnija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Armėnija

Šalis: Armėnija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 16; Atlikėja: Artsvik; Daina: „Fly with me“; Dainos autoriai:  Lilith Navasaryan (m), Levon Navasardyan (m), Avet Barseghyan (ž), David Tserunyan (ž). APIE ARTSTVIK: Armėnijos nacionalinis transliuotojas (AMPTV) pasiruošimą 2017 metų „Eurovizijai“ (...) 

Paskelbta paskutinė 2017 metų „Eurovizijos“ daina – įvertinkite Armėnijos „Fly with me“

Vakar armėnai paviešino savo konkursinę dainą, kurią Kijeve atliks Artsvik. Dainą „Fly with me“ ruošė transliuotojo pasitikėjimą pelnę kompozitoriai Lilit ir Levon Navasardian. Lilit ir Levon anksčiau buvo sukūrę armėnų konkursines dainas „Not alone“ ir „LoveWave“. „Fly with me“ tekstą rašė (...) 

Po tris mėnesius trukusios vokalistų kovos Armėnijos atstove tampa Artsvik

Kol daugelis iš mūsų būrėsi su savo šeimomis prie šventinio Kūčių stalo, Armėnijoje vyko nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalas. Komisija ir žiūrovai nusprendė, jog į Kijevą išvyks atlikėja Artsvik.  Armėnų transliuotojas ARM TV šįmet nusprendė nustebinti žiūrovus nauju atrankos į „Euroviziją“ (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Scenoje – diva iš Armėnijos ir brutalusis San Marino atstovas

Armėnijos pasirodymas išlieka toks pats paslaptingas ir emocionaliai stiprus. Jokių pokyčių nuo pirmosios repeticijos nesulaukėme. Iveta Mukuchyan šiandien pademonstravo savo sceninį apdarą – kojas apnuoginantį tamsų triko su tinklo imitacija ir ilgą, žemę siekiantį apsiaustą. Televizijos ekrane taip pat matysime (...) 

Specialiųjų efektų paradas pirmoje Armėnijos repeticijoje

Septintoji į Stokholmo „Globe“ arenos sceną lipo Armėnijos atstovė Iveta Mukuchyan. Kūrinį „LoveWave“ atlikti jai padės penki pritariantieji vokalistai, tačiau savo ekranuose jų neišvysime. Nors atlikėja scenoje ir yra viena, armėnė ją puikiai užpildo. Ivetos pasirinktas įvaizdis yra drąsus. Ilgas, žemę (...) 

Sukurta: MyMadWeb