Šalys: Rusija

„Vaikų Eurovizijoje“ išskleisti sparnus bandys Rusijos atstovė Polina Bogusevič

Polina Bogusevič atstovaus Rusijai 2017 metų „Vaikų Eurovizijoje“ su daina „Крылья“ (liet. „Sparnai“). Trylikametė dainininkė įveikė 19 dalyvių, kurie nacionaliniame atrankos finale kovėsi dėl teisės pasirodyti Tbilisyje vyksiančiame konkurse.  Polina nėra scenos naujokė. Jaunoji vokalistė dalyvavo projekte „Vaikų Balsas“ ir (...) 

Rusija oficialiai traukiasi iš 2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso

Europos transliuotojų sąjunga šiandien paskelbė, jog Rusija oficialiai palieka 2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkursą. Likus lygiai mėnesiui iki didžiojo „Eurovizijos“ finalo, Rusijos nacionalinis transliuotojas buvo informuotas, kad Europos transliuotojų sąjungai (EBU) nepavyko išsireikalauti Julijos Samoylovos įleidimo į Ukrainos teritoriją. Rusijos nacionalinė televizija jau anksčiau (...) 

Beprecedentis atvejis „Eurovizijoje“: Julijai Samoilovai siūloma dalyvauti konkurse nuotoliniu būdu (papildyta)

Kovo 22 d. Ukrainos valdžios institucijos nusprendė uždrausti Rusijos atstovei „Eurovizijoje“ Julijai Samoilovai įvažiuoti į Ukrainos teritoriją. Europos transliuotojų sąjunga (EBU) žadėjo, jog imsis veiksmų, kad užtikrintų visų 43 šalių dalyvavimą konkurse. Šiandien EBU pareiškė, pasiūliusi Rusijos nacionaliniam transliuotojui Chanel (...) 

Rusijos atstovei Julijai Samoilovai trejiems metams uždrausta įvažiuoti į Ukrainą

Naujienų portalas BBC pranešė, jog Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) priėmė galutinį sprendimą neįleisti į šalies teritoriją šių metų Rusijos atstovės Julijos Samoilovos.  Primename, jog kalbos apie tikėtiną rusės neprileidimą prie „Eurovizijos“ pasklido jau praėjusią savaitę. SBU pareigūnas Oleg Tkachuk informavo žiniasklaidos (...) 

Rusija nusprendė nesitraukti iš „Eurovizijos“ – šaliai atstovaus Julija Samoilova

Nors iki paskutiniųjų internete sklido kalbos apie tai, jog Kijeve neišvysime Rusijos atstovo, šiandien Pirmasis kanalas paneigė šią informaciją ir naujienų laidoje paskelbė, kad šaliai atstovaus Julija Samoilova su daina „Flame is burning“. Julija nuo vaikystės dėl paveldimos ligos yra (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Sukurta: MyMadWeb