Šalys: San Marinas

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: San Marinas

Šalis: San Marinas; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 10; Atlikėjai: Valentina Monetta ir Jimmie Wilson; Daina: „Spirit of the night“; Dainos autoriai: Ralph Siegel (m), Jutta Staudenmayer (ž), Steven Barnacle (ž). APIE VALENTINĄ IR JIMMIE: Vos 30 tūkstančių gyventojų turinčios (...) 

San Marino legenda Valentina Monetta grįžta į „Euroviziją“, pasirodys duetu su Jimmie Wilson

San Marinas nusprendė į „Euroviziją“ ketvirtą kartą išsiųsti Valentiną Monettą. Atlikėja scenoje dainuos kartu su Jimmie Wilson. San Marino konkursinės dainos „Spirit of the night“ muziką kūrė Ralph Siegel, o tekstą parašė Steven Barnacle ir Jutta Staudenmayer. Tarp kitko, tai yra 25-as kompozitoriaus (...) 

Scenoje – diva iš Armėnijos ir brutalusis San Marino atstovas

Armėnijos pasirodymas išlieka toks pats paslaptingas ir emocionaliai stiprus. Jokių pokyčių nuo pirmosios repeticijos nesulaukėme. Iveta Mukuchyan šiandien pademonstravo savo sceninį apdarą – kojas apnuoginantį tamsų triko su tinklo imitacija ir ilgą, žemę siekiantį apsiaustą. Televizijos ekrane taip pat matysime (...) 

Pirmoji San Marino atstovo Serhat repeticija „eurovizinėje“ scenoje

Priešpaskutinis šiandien repetavo San Marino atstovas Serhat. Jo atliekamas kūrinys „I Didn’t Know” turėjo nemažai įtakos tam, ką jau šiandien galėjome pamatyti „Eurovizijos“ scenoje. Repeticijos metu atlikėjas buvo užsidėjęs skrybėlę, vilkėjo melsvus marškinius ir mūvėjo baltas kelnes. Mėlynos, raudonos ir baltos (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: San Marinas

Šalis: San Marinas; Pasirodymo data: gegužės 10 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1–9; Atlikėjas: Serhat; Daina: „I didn’t know“; Dainos autoriai: Olcayto Ahmet Tuğsuz (m), Nektarios Tyrakis (ž). Apie atlikėją: Kaip ir kiekvienais metais, San Marinas savo atstovą rinko uždaru būdu. Šiais metais juo (...) 

San Marino atstovas Serhat Stokholme pasirodys su kūriniu „I didn’t know“ [ATNAUJINTA]

Nacionalinis San Marino transliuotojas SMRTV dar sausio mėnesį paskelbė, kad mikrovalstybei „Eurovizijoje“ atstovaus turkų kilmės atlikėjas Serhat, ir nuo to laiko konkurso gerbėjai nekantriai laukė kūrinio, kurį jis atliks Stokholme. Šiandien pagaliau buvo paskelbta, jog Serhat šaliai atstovaus su kūriniu (...) 

Sukurta: MyMadWeb