Šalys: San Marinas

San Marinas kvies šokti, o Kroatija bandys atimti žadą

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ redaktoriai Virginija ir Tautvydas. San Marino atstovų pasirodymas šiandien buvo dar vienas nusivylimas. Kaip ir Airijos atstovas, pirmųjų repeticijų metu Valentina Monetta ir Jimmie Wilson sugebėjo daugelį spaudos atstovų išjudinti iš kėdžių ir pritarti ritmui plojimais, (...) 

Kalbiname San Marino atstovus Valentiną ir Jimmie

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Andžej.  Mūsų reporterė Virginija spaudos centre sutiko San Marino atstovus Valentiną Monettą ir Jimmie Wilson. Charizmatiškoji porelė pasidalijo savo „euroviziniais“ įspūdžiais bei gera nuotaika ir perdavė linkėjimus Lietuvos gerbėjams. Primenu, jog San Marino duetas, kaip (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: San Marinas

Šalis: San Marinas; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 10; Atlikėjai: Valentina Monetta ir Jimmie Wilson; Daina: „Spirit of the night“; Dainos autoriai: Ralph Siegel (m), Jutta Staudenmayer (ž), Steven Barnacle (ž). APIE VALENTINĄ IR JIMMIE: Vos 30 tūkstančių gyventojų turinčios (...) 

San Marino legenda Valentina Monetta grįžta į „Euroviziją“, pasirodys duetu su Jimmie Wilson

San Marinas nusprendė į „Euroviziją“ ketvirtą kartą išsiųsti Valentiną Monettą. Atlikėja scenoje dainuos kartu su Jimmie Wilson. San Marino konkursinės dainos „Spirit of the night“ muziką kūrė Ralph Siegel, o tekstą parašė Steven Barnacle ir Jutta Staudenmayer. Tarp kitko, tai yra 25-as kompozitoriaus (...) 

Scenoje – diva iš Armėnijos ir brutalusis San Marino atstovas

Armėnijos pasirodymas išlieka toks pats paslaptingas ir emocionaliai stiprus. Jokių pokyčių nuo pirmosios repeticijos nesulaukėme. Iveta Mukuchyan šiandien pademonstravo savo sceninį apdarą – kojas apnuoginantį tamsų triko su tinklo imitacija ir ilgą, žemę siekiantį apsiaustą. Televizijos ekrane taip pat matysime (...) 

Pirmoji San Marino atstovo Serhat repeticija „eurovizinėje“ scenoje

Priešpaskutinis šiandien repetavo San Marino atstovas Serhat. Jo atliekamas kūrinys „I Didn’t Know” turėjo nemažai įtakos tam, ką jau šiandien galėjome pamatyti „Eurovizijos“ scenoje. Repeticijos metu atlikėjas buvo užsidėjęs skrybėlę, vilkėjo melsvus marškinius ir mūvėjo baltas kelnes. Mėlynos, raudonos ir baltos (...) 

Sukurta: MyMadWeb