Eurovizija 2009 (renginys)

Aiškūs „Eurovizijos“ pusfinalių vedėjai: Holivudo žvaigždė finale?

alsu1malahov_andreyESCtoday.com praneša, jog abu „Eurovizijos“ pusfinalius ves Rusijoje (ir ne tik) puikiai žinomi Andrėj’us Malahov’as bei Alsou. Tačiau apie finalo vedėją (arba vedėjus) kol kas nutylima, bet manoma, jog tai gali būti Holivudo žvaigždė Milla Jovovič. Rusijos „Pervyj Kanal“ laukia jos atsakymo.

Andrėj’us Malahov’as — populiarus Rusijos TV laidų vedėjas, taipogi vedė Rusijos nacionalinį šiųmetinį „Eurovizijos“ finalą bei vakar vykusį „Eurovizijos“ dalyvių pasirodymo numerių traukimą.

Alsou — daugumai žinoma kaip „Eurovizijos“ antrosios vietos laimėtoja 2000 metais. Tais metais, atstovaudama Rusijai, ji dainavo „Solo“. Alsou savo muzikinę karjerą tęsia iki šiol. 2001m. ji buvo pripažinta geriausia Rusijos dainininke ir už tai gavo „MTV Europe“ apdovanojimą. Iki šiol Alsou išleido 12 muzikinių albumų.

Tuo tarpu, remiantis Serbijos spauda, galimas variantas, jog finalo vedėju gali tapti būtent šis ukrainiečių topmodelis bei aktorius – Milla Jovovič.

Jei norite plačiau susipažinti su šios Holivudo žvaigždės aktoriniais sugebėjimais, turite puikią progą — tiesiog šiandien 21:25val. įsijunkite BTV kanalą — „Penktąjame elemente“ aktorė atlieka moters-ateivės Lilu vaidmenį.

2 Komentarai

  1. malachovas mane nervina, o alsu visai nieko. bet neįsivaizduoju kaip ji ves, ji juk pilka pelytė ;D

  2. Tikiuosi kad bus geras renginys nes pernai lb nusivyliau kai suzinojau kad Rusija bet db matau kad rusi tikrai stengesi netgi manyciau kad verti pagirimo

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.