Eurovizija 2008 (renginys)

„Eurovizija“ be Makedonijos?

Penktadienį Makedonijos parlamentas priėmė sprendimą, kad 15 milijonų eurų skoloje įklimpusi valstybinė televizija MKRTV bei radijas turi būti likviduoti. Be to, darbuotojams jau kelis mėnesius buvo nebuvo išmokamos algos. Kaip teigiama sprendime, „televizijos ir radijo stotis MRT negalėjo dirbti kaip pajėgi, funkcionali, nepriklausoma bei atitinkanti europietiškas normas“.
MKRTV — tai vienintelė Europos Transliuotojų Sąjungos (EBU) narė iš Makedonijos, todėl ją uždarius šalis negalės dalyvauti „Eurovizijos“ konkurse Maskvoje, bei po kelių mėnesių vyksiančioje „Vaikų Eurovizijoje“. Jei dalyvavimu Europos dainų konkursuose bus suinteresuota kita šios valstybės televizija, jos laukia netrumpa įstojimo į EBU procedūra.
Kol kas išlieka nedidelė galimybė, kad nuo 1964 metų gyvuojanti Makedonijos televizija bus privatizuota. Kitaip, makedoniečių atstovų „Eurovizijos“ scenoje galime neišvysti vienerius ar daugiau metų.

Informacijos šaltinis: OGAE Lenkija

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

2 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Indrė
Indrė
prieš 2023 metus

Į gerą ar ne, nesvarbu, nes makedonai tirkai turi ką parodyt ir malonu jų klausytis. Būtų labai gaila, jei jie neda;yvautų… 🙁

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2023 metus

tai mums i gera [nors gal ir ne kaip nuskambejo], nes nors viena belakanu salis atkris.;D

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.