Eurovizija 2012 (renginys)

Scenoje – rumunų kolektyvas „Mandinga“

Andres Putting (EBU) nuotr.

Po dviejų pakankamai ramių pasirodymų į sceną sugrįžo šokiai – repetuoti metas atėjo Rumunijos atstovams, kolektyvui „Mandinga“.

Scenoje šeši žmonės – įvairias muzikos instrumentais, tarp kurių yra net dūdmaišis, grojantys penki vaikinai ir pagrindinė vokalistė Elena. Pasirodymo choreografija gan paprasta, atlikėjai gražiai, neretai sinchroniškai juda.

Scena kūrinio metu mirga įvairiausiomis spalvomis, ekranuose dominuoja ritmiškai judančios širdelės. Vokalistės balsas skamba gan neblogai. Visgi gan sunku spręsti, kaip kūrinį „Zaleilah“ įvertins komisija ir žiūrovai, tačiau verta paminėti, kad šalis nuo 2004 metų dar nė karto nepraleido finalo.

 

12 Komentarai

  1. Muzikantai – suprantu, kad negali labai laisvai judėti su tais instrumentais, bet Elena mano nuomone turėtų laisviau, energingiau, galų gale – daugiau judėti. Juk ir taip viskas gana monotoniška… Ir šiaip, per tokią dainą tiesiog būtinas energingas judesys, kad ji padarytų įspūdį.

  2. ne taip lengva laisvai ir energingai judėti, kai dainuoji. jei nori kad balsas būtų švarus ir nedrebėtų, labai sunku daug judėti. tik atrodo, kad viskas yra labai lengva

  3. Aš pats dainuoju jau gana seniai ir puikiai žinau tuos visus reikalus. Tačiau čia yra Eurovizija ir atlikėjai turi būti profesionalūs, siekti geriausio. Manau šiame pasirodyme dar tikrai ne viskas tobula ir tiesiog pasakiau vieną iš dalykų, kuriuos, mano nuomone, būtų galima atlikti geriau. 🙂

  4. Kaip bobutė šoka 😀 biški daugiau judėti turėtų, nes atrodo lyg kažką skaudėtų jai…

  5. Pati įkyriausia ‘daina’ šiemet… su austrų ir Gruzijos… Tokia žiauri… Rumunija beveik visad būdavo tarp mano favoritų, nu bet čia….

Komentuoti