Eurovizija 2010 (dalyviai)

Moldova išsirinko atstovą „Eurovizijai“

moldova_secondaryŠįvakar Moldova rinko savajį atstovą „Eurovizijai“. Nacionaliniame finale rungėsi net 14 atlikėjų. Tiek komisija, tiek žiūrovai šiame finale turėjo po lygiai procentų galios (50%/50%).

Po daugiau nei kelias valandas trukusio finalo tapo aišku, jog „Eurovizijoje“ po Moldovos vėliava kovos „Sun Stroke Project“ ir Olia Tira su daina „Run Away“.

Olia Tira gimė Potsdame, sovietų armijos karininko šeimoje. Būtent tai, jog jos tėvas buvo karininkas, lėmė, jog šeima daug keliavo.

Dabar Olia jau du metus studijuoja muzikos ir teatro akademijoje Kišiniove. Dainininkė dalyvauja daugelyje tarptautinių muzikinių konkursų, tad nenuostabu, jog savo šalyje ji yra viena žinomiausių atlikėjų. Jos dainos skamba daugelyje televizijos bei radijo stočių.

Sun Stroke Project“ ir Olia Tira„Run Away“

12 komentarų

 1. Iki šiol juokiausių iš visų šalių kokius silpnus atstovus pasirinko, kol patys neišrinkom triusikų…t.y. Inculto. Dabar klausa sutrikusi(po Inculto triūsikų šou), tai visos šalys atrodo daug stipresnės.

  /Bevardis/

 2. Man tai šita daina visiškai nesiskiria nuo Baltarusių Far Away, be to šita daina stilistiškaj tiesiog tragiška

 3. Am? Sunstroke Project šiaip labai gražią šokių muziką kuria, tai kokio velnio jie į Euroviziją išlindo, žinant, kad vokalinė partija labai silpna?:D Bet šiaip labai graži vieta su saksofonu. Na į finalą nemanau, kad pralys, nors… 😉

 4. kazkaip jauciasi moldovos kulturinis lygis tiek dainoj tiek aprangoj. as esc ziuriu nuo 2006 ir man patiko tik 2006.

 5. Daina tai awesome, bet 1.Ji labiau tiktu klubuose grot, o ne eurovizijoj.. 2 .Ir vokaliste tokia issikvepusi ;X

 6. Na, isties, Sun Stroke Project kuria labai geras Dainas. Klubinio pobudzio. Daina grazi, su Saksofonu nebloga Mintis. O Daina – eiline Sokiu Muzika. Del Finalo neaisku. Bet patiko Man.

 7. Tikrai nuostabi daina. ir kaip ji jums gali nepatikti.?! xD tik gaila kad i top10 nepateko.
  Really amazing song. and as you may dislike it.? xD just a pity that I did not top10.

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.