Šalys: Švedija

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Ketvirtadienio pasirodymus pradeda Švedija ir Gruzija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas.  Antrąsias pirmojo pusfinalio dalyvių repeticijas pradėjo Švedijos atstovas Robin Bengtsson. Galime drąsiai teigti, jog pasirodymas yra puikiai išdirbtas ir prikibti mažai yra prie ko. Kūrinį atlikėjas su šokėjais-pritariančiasiais vokalistais pradeda užkulsiuose, vėliau vaikinai pasiekia (...) 

Asmeninių repeticijų maratoną pradeda Robin Bengtsson iš Švedijos

Pirmoji repeticijų diena Kijevo Tarptautiniame parodų centre prasidėjo klasiškai: kostiumuoti vyrukai iš Švedijos su Robin Bengtsson priešakyje atliko dainą „I can’t go on“. Jau tapo įprasta, kad švedai lieka prie to, kas garantavo sėkmę „Melodifestivalen“ finale. Kaip ir Švedijos nacionalinio finalo metu, pasirodymas (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Švedija

Šalis: Švedija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjas: Robin Bengtsson; Daina: „I can’t go on“; Dainos autoriai:  David Kreuger (m/ž), Hamed „K-One“ Pirouzpanah (m/ž), Robin Stjernberg (m/ž). APIE ROBIN: Švedija yra viena sėkmingiausių šio dešimtmečio „Eurovizijos“ dalyvių, (...) 

Robin Bengtsson atstovaus Švedijai 2017 metų „Eurovizijoje“

Šešias savaites trukusi Švedijos „Melodifestivalen“ atranka šį vakarą baigėsi įspūdingu finalu, kuriame net dvylika atlikėjų kovojo dėl galimybės atstovauti šaliai „Eurovizijoje“. Tarptautinė komisija ir žiūrovai nusprendė, jog Kijeve pasirodys Robin Bengtsson su daina „I Can’t Go On“. Iš viso 146 taškus (...) 

Nacionalinių atrankų finišo tiesioji – šį vakarą savo atstovus rinks Lietuva, Švedija, Norvegija ir Islandija

21.00   Lietuva  Finalas Transliacija 10 savaičių trukusi Lietuvos nacionalinė atranka šį vakarą baigsis Klaipėdoje surengsiamu finalu. Septyni dalyviai kovos dėl galimybės vykti į Kijevą, o nugalėtojas bus renkamas komisijos ir žiūrovų pagalba. Šiandien paaiškėjo, jog kiekvienas atlikėjas išsitrauks septynis komisijos (...) 

Sukurta: MyMadWeb