Šalys: Švedija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Švedija

Šalis: Švedija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjas: Robin Bengtsson; Daina: „I can’t go on“; Dainos autoriai:  David Kreuger (m/ž), Hamed „K-One“ Pirouzpanah (m/ž), Robin Stjernberg (m/ž). APIE ROBIN: Švedija yra viena sėkmingiausių šio dešimtmečio „Eurovizijos“ dalyvių, (...) 

Robin Bengtsson atstovaus Švedijai 2017 metų „Eurovizijoje“

Šešias savaites trukusi Švedijos „Melodifestivalen“ atranka šį vakarą baigėsi įspūdingu finalu, kuriame net dvylika atlikėjų kovojo dėl galimybės atstovauti šaliai „Eurovizijoje“. Tarptautinė komisija ir žiūrovai nusprendė, jog Kijeve pasirodys Robin Bengtsson su daina „I Can’t Go On“. Iš viso 146 taškus (...) 

Nacionalinių atrankų finišo tiesioji – šį vakarą savo atstovus rinks Lietuva, Švedija, Norvegija ir Islandija

21.00   Lietuva  Finalas Transliacija 10 savaičių trukusi Lietuvos nacionalinė atranka šį vakarą baigsis Klaipėdoje surengsiamu finalu. Septyni dalyviai kovos dėl galimybės vykti į Kijevą, o nugalėtojas bus renkamas komisijos ir žiūrovų pagalba. Šiandien paaiškėjo, jog kiekvienas atlikėjas išsitrauks septynis komisijos (...) 

„Antrojo šanso“ rezultatai Švedijoje: Loreen liko už borto

Šį vakarą Švedijoje vyko jau paskutinė nacionalinės atrankos laida prieš kitą savaitę vyksiantį finalą. 8 dalyviai, pusfinaliuose užėmę 3–4 vietas, keturiose dvikovose stojo į kovą dėl paskutinių bilietų į finalą. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog vietas „Melodifestivalen“ finale iškovojo grupė „FO&O“, įveikusi (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: grandiozinis Estijos finalas ir priešpaskutinės kovos Lietuvoje, Švedijoje, Islandijoje

19:30 Estija FINALAS Transliacija Po dviejų pusfinalių estų atrankoje liko dešimt finalininkų, kurie šįvakar stos į kovą „Saku Suurhall“ arenoje. Ankstesni dalyvių pasirodymai buvo filmuojami ETV televizijos studijoje, o šįsyk kiekvienas galės pademonstruoti savo pranašumą daugiatūkstantinėje žiūrovų salėje. Balsavimas bus (...) 

Rezultatai Švedijoje: Wiktoria ir Jon Henrik Fjällgren feat. Aninia keliauja į finalą, o Loreen turės pasirodyti „antrojo šanso“ ture

Šį vakarą Šelefteo mieste vyko jau paskutinis „Melodifestivalen 2017“ pusfinalis. Scenoje pasirodė dar septyni dalyviai, kovoję dėl dviejų vietų finale ir dar dviejų – kitą savaitę vyksiančiame „antrojo šanso“ ture. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog daugiausia žiūrovų palaikymo sulaukė antrus metus (...) 

Sukurta: MyMadWeb