Šalys: Rumunija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Rumunija

Šalis: Rumunija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 5; Atlikėjai: Ilinca ir Alex Florea; Daina: „Yodel it!“; Dainos autoriai: Mihai Alexandru (m), Alexa Niculae (ž). APIE ILINCĄ IR ALEX: Dar viena į konkursą po pertraukos sugrįžtanti valstybė yra Rumunija. Prieš (...) 

Rumunija „Eurovizijoje“ repuos ir jodliuos – į Kijevą vyksta Ilinca ir Alex Florea duetas

Sekmadienio vakarą Rumunijoje nuskambėjo finalinės „Eurovizijos“ dainos. Viso žiūrovai išvydo 10 skirtingų pasirodymų, kuriuos pusfinalio pabaigoje į finalą delegavo vien komisija: 1. Ana-Maria Mirică „Spune-mi tu“; 2. Ilinca feat. Alex Florea „Yodel It!“; 3. Eduard Santha „Wild Child“; 4. Xandra (...) 

Šįvakar žiūrėkite: paaiškės dar du didžiosios „Eurovizijos“ dalyviai – ką išsirinks Portugalija ir Rumunija?

Praėjusią savaitę vykusiame Rumunijos pusfinalyje iš 15 dalyvių komisija išrinko 10 finalistų, kuriuos ir išvysime šįvakar: 1. Ana-Maria Mirică „Spune-mi tu“ 2. Ilinca feat. Alex Florea „Yodel It!“ 3. Eduard Santha „Wild Child“ 4. Xandra „Walk On By“ 5. MIHAI (...) 

Portugalijos ir Rumunijos pusfinalių metu išrinkti finalo dalyviai

Paskutiniai šios savaitės „Eurovizijos“ atrankų renginiai įvyko Portugalijoje ir Rumunijoje. Pastaroji šalis į konkursą grįžta po metų pertraukos, kai jau išrinkusi atstovą iš konkurso pasitraukė dėl skolų Europos transliuotojų sąjungai. Šis Rumunijos pusfinalis buvo pirmoji atrankos laida iš dviejų. Šį vakarą (...) 

Šįvakar stebėkite: Latvijos finišas, Portugalijos ir Rumunijos pusfinaliai

Kaip jau tapo įprasta, sekmadienio vakarus leidžiame drauge su Latvijos bei Portugalijos „Eurovizijos“ atrankomis. Šįsyk savo atranką pradėjo ir Rumunija, kurioje šiandien bus surengtas pusfinalis. Tuo tarpu Latvija šiandien baigia atrankų maratoną, o daugiausiai žiūrovų balsų sulaukęs dalyvis bus paskelbtas (...) 

Rumunija diskvalifikuota iš šių metų „Eurovizijos“!

Šįryt Europos transliuotojų sąjunga pranešė, jog dėl didelių kelerius metus neapmokėtų skolų šalina Rumunijos nacionalinį transliuotoją (TVR) iš EBU. Nuo 2007 metų susidarė daugiau nei 14,5 milijonų eurų skola, tačiau nei apmokėjimų, nei atsakymų į siųstas užklausas Europos transliuotojų sąjunga (...) 

Sukurta: MyMadWeb