Eurovizija 2008 (dalyviai)

Bilano planai dėl pasirodymo

Rusijos komanda šiuo metu dirba su dainos „Believe” pasirodymu. Jų planai apima dailiojo čiuožimo olimpinį čempioną Evgeny Pluschenko ir Vengrijos smuikininką Edvin Marton. Nors dar planuojama, kaip padaryti ledą ant  Belgrado scenos ir per keletą minučių jį pašalinti iki sekančio pasirodymo, komanda yra tvirtai pasiryžusi neatsisakyti šios idėjos. Tai nėra pirmas kartas kai Dima Bilan bendradarbiaus su olimpiniu ir pasaulio čempionu Evgeny Pluschenko ir garsiu Vengrijos smuikininku Edvin Marton. Pernai jie išvien dirbo projekte „Golden Ice of Stradivarius”, kuris vyko Maskvoje.
Dima žada, kad jo pasirodymas bus labai jaudinantis: „Tai bus labai jautri istorija apie tris vyrus, kurie buvo draugai nuo vaikystės. Gyvenimas jiems pateikė daug išbandymų, bet jie buvo stiprūs, jie tikėjo savimi ir tapo žinomomis garsenybėmis. Pirmasis tapo dainininku, antrasis tapo čiuožėju, o trečiasis – pasaulinio garso smuikininku”.
Žemiau galite pažiūrėti video iš 2007 projekto „Golden Ice of Stradivarius” Dimos Bilano ir Evgeny Pluschenko pasirodymą.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

10 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

ziauru, Algirdai….bet tai realu…. ;(

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

bajyte geras video..nu luzau is juoko nerealiai@@@@@@ :DDDDDDDDDD geras bajris..

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

Bilanas tai jau nelips ant ledo;DD

bajyte
bajyte
prieš 2024 metus
Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

Tai aisku,tegu daro ka jie nori 🙂 bet manau ir apgalvoti reiktu viska kaip ir kada klausimus..nes jeigu kas nors nepavyks,o tai yra didele rizika,tai gali paprasciausiai apsikvailinti pries visa eurovizija..juk galimas variantas..na bus idomu pazvelgti kaip(jeigu)ciuozines Bilanas ant scenos ledo.. 😀

Rimvydas
Rimvydas
prieš 2024 metus

Tegu daro, kas man darbo. Bet dar taip ir sugalvot reikia proto. Nu jeigu įgyvendins šį planą, o jis tuo pačiu ir bus labai įdomus, tai prizinė vietą garantuota.

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

As manau, kad tai bus igyvendinta. Juk siais laikais imanoma padaryt bet ka tik reikia gerai apgalvot ir igyvendint. Bet kuriuo atveju rusai turi bent jau ideja, kuri tikrai idomu ne taip kaip seseliu tetras ar mimai. 😀

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

labai butu faina, jei Pliuscenka dalyvautu;)) man ziauriai patinka dailusis ciuozimas, tai bent butu i ka paziureti;) bet siaip abejoju, ar tai realiai igyvendinama…

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

nea nu kad nepaviks tai jioo o kam viesinti?:D situo nesuprantu?

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

As apakes..tai gal dar be ledo scenoje koki sunkvezimi tegu atsitempia ar dar ka..nu kur tai matyta..jau geriau to jie is vis nedarytu ir as abeboju,kad jiems tokie "nesuvokiami" planai pavyks..na jau greiciau apsijuoks toj eurovizijoj..apskritai jie tik labiau parodys Rusijos salies stipruma,turtinguma dar ka..nu tikrai nesamones jie cia daro..o dar tie fejerverkai..kosmaras..