Eurovizija 2008 (dalyviai)

Dimos Bilano „Believe“ klipas

Dvejų dienų bėgyje buvo nufilmuotas antrą kartą „Eurovizijoje“ pasirodysiančio Dimos Bilano vaizdo klipas, kuriame vaizduojama jaudinanti (gal nelabai natūraliai atrodanti) istorija. Siužetą sudaro Dimos rengiamas koncertas, skirtas paremti berniukui, kuriam reikalinga operacija. Jam padeda „Eurovizijos“ scenoje pasirodysiantys dailiojo čiuožimo čempionas Evgenijus Pliusčenko su vengrų smuikininku Edvin Marton, o taip pat fotografė Julija Bočkova su prodiusere Jana Rudkovskaja.
Rusijos atstovas pasirodys pirmame pusfinalyje priešpaskutiniu numeriu.

„Believe“ klipo ištrauka (pilnas klipas bus 4,5 minutės trukmės):

11 Komentarai

  1. Uz sirdies griebiantis klipukas ir daina, labai tinka smuikas. Man patiko.

  2. Tai nėra galutinis klipas, tai tik nutekėjęs, šiuo metu Amerikoje redaguojamo klipo ruošinys, garsas nėra suredaguotas nė trupučio, pridėti papildomi efektai, smuiko muzika ir t.t. Pilnai baigtas klipas turėtų pasirodyti po savaitės.

  3. Dima bando pavergti visus jautrumu, bet gerai redaktorius pasake – nenaturaliai siek tiek padirbeta. Cia jaukas, ant kurio pakibs dauguma… 😛

  4. Apie pacia daina ar klipa galiu pasakyt kaip rasiau,kad man viskas cia nepatinka-Psichologiskai..kas supras tas supras ka reiskia psichologija ir kaip ja manipuliuoja daininkai ar dar kas..

  5. baisus klipas – pritariu ALGIRDUI…net susinervinau iš pat ryto, pamačius tokį akivaizdų manipuliavimą. bet minia kibs ant jauko.savo ruožtu galiu pasakyt, jog Dima labai netvirtai jaučiasi, jei griebiasi tokių temų

  6. Labai gražus klipas ir pati daina nuostabi. Sveikinu Dimą jis šaunuolis

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.