Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: metų vaizdo klipas (finalas)

apdovanojimai

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ jau įsibėgėjo. Trylikoje nominacijų išrinkote po keturis verčiausius ir geriausius 2009 metų „Eurovizijos“ dalyvius bei vieną delegavo „Eurodienos“ komanda. Finalinis balsavimas baigsis birželio 30 dieną. Kiekvieną dieną sužinosite tik vienos nominacijos finalistus.

Jau rytoj bus aiškūs visų nominacijų finalistai, tačiau neužbėkime įvykiams už akių ir šiandien apžvelkime „Metų vaizdo klipo“ nominaciją.

Metų vaizdo klipas: apdovanojimas skiriamas už geriausią 2009 metų „Eurovizijos“ vaizdo klipą. Atsižvelkite į klipo sąryšį su daina ar tiesiog vertinkite bendrą vaizdą. Pirmajame etape prasčiausiai buvo įvertintas Čekijos atstovų vaizdo klipas – jie surinko tik vieną balsą. Kadangi ir vėl ketvirtoje ir penktoje vietose atsidūrę dalyvių vaizdo klipai surinko vienodą balsų skaičių, į finalą buvo deleguoti abu.

Į finalą pateko (atsitiktine tvarka):

 • Alex Swings Oscar Sings – Miss Kiss Kiss Bang (Vokietija)
 • Svetlana Loboda – Be My Valentine(Anti-Crisis Girl) (Ukraina)
 • Anastasia Prychodko – Mamo (Rusija)
 • Sakis Rouvas – This Is Our Night (Graikija)
 • Sasha Song – Love (Lietuva)
 • AySel ir Arash – Always (Azerbaidžanas)

Kas buvo jūsų favoritai, o ką į finalą išsiuntė „Eurodienos“ komanda, sužinosite tik po finalo rezultatų paskelbimo.

Jeigu dar nenusprendėte, už ką balsuosite, kviečiame pažiūrėti vaizdo klipus ir galutinai apsispręsti:

Alex Swings Oscar Sings – Miss Kiss Kiss Bang (Vokietija)

Svetlana Loboda – Be My Valentine(Anti-Crisis Girl) (Ukraina)


Anastasia Prychodko – Mamo (Rusija)

Sakis Rouvas – This Is Our Night (Graikija)


Sasha Song – Love (Lietuva)

AySel ir Arash – Always (Azerbaidžanas)

23 Komentarai

 1. Labai sunku išsirinkt… dar neapsisprendžiau. Renkuosi tarp Vokietijos, Ukrainos ir Rusijos…

  /Bevardis/

 2. Ukraina, nes investuota tai daug:) O ypac patinka, ta vieta kur Sveta sokolade voliojasi xD

 3. Na, nežinau… Šiaip tai Ukrainos vaizdo klipas padarytas daugiausiai iš senesnių Svetlanos darbų (pvz. „Ne mačo“ ir „Miška, gadkij malčiška“) ir pasirodymo per VIVA! apdovanojimus (Ukrainos gražiausių žmonių rinkimus). Bet vis tiek klipas įspudingas. Dar patinka ir Rusijos klipas (berods ukrainečio režisieriaus Alano Badoevo darbas)… Balsuoju už Anastasiją turbūt 🙂

 4. šioje situacijoje rinkausi iš Vokietijos, Ukrainos ir Rusijos, net nežinau ką čia kiti trys veiki, tačiau dar svarstau….

 5. Sorry, bet Sashos klipas nieko ypatingo:) Rusijos irgi geras klipas, bet nors ir renkam geriausia KLIPA, negaliu pamirsti kaip ji nusidainavo per ESC:) Svetlana tai bent sou parode:) O Graikija tai apskritai absurda man ten ne daina ir ne klipas:)

 6. Lietuvos vaizdo klipas tai išvis be ryšio. Pamirškime, kad jis Lietuvis, pamirškime net pačią dainą…ir kas lieka ? Visai nesiderina tas vaizdas ant scenos su tomis ištraukomis… Jokio papildomo filmavimo kuriant šį klipą, šiaip sulipdė ir sako OK…

  /Bevardis/

 7. Balsuoju už Vokietiją, nors buvo sunku atmest Ukrainą ir ypač Rusiją.

  /Bevardis/

 8. Jei kalbant atvirai, labai norejau balsuot už Vokietiją, tačiau palyginau su 2007 Vokietijos klipu ir buvo beveik tas pats, tad darau išvada, jog neturi gerų minčių – kopijuoja. Dar labai norejau balsą atiduoti Ukrainai, tačiau jų daina nuo praeitų metų praktiškai nesiskiria – tokia pati sexuali vežanti dainuška, na o ir klipas maišalynė, nėra nuoseklumo, o kartais net minties nepagaunu. Sekanti Rusija. Na, o už Rusiją balsuoti ranka pakilo, tad manau, jog Rusija padare orginaliausia bei įdomiausią klipą. (aišku po Ispanijos, kurios, kažkodėl, čia nėra);D

 9. As kazkodel uz grakija balsavau.Bet taip ir nesupratau kodel ranka pakilo 😀

Komentuoti