Eurovizija 2008 (dalyviai)

Miliui „Eurovizijoje“ prognozuojama 40 vieta (alfa.lt)


Nuotraukos šaltinis: LRT

Tarptautiniame dainų konkurse, šiemet vyksiančiame Belgrade, triumfuos Švedijos atlikėja Charlotte Perrelli ir rusų popdievukas Dima Bilanas. Tuo metu Lietuvos atstovui Jeronimui Miliui teks pasitenkinti 40-ąja vieta iš 43 dalyvių, praneša savaitraštis „Veidas“.
Tokią Serbijos sostinėje gegužės 20-24 d. vyksiančio dainų konkurso baigtį prognozuoja interneto portalas www.escstats.com, kuriame vyko virtualus „Eurovizijos“ gerbėjų balsavimas.
Kaip nusprendė J. Miliaus eurovizinę dainą „Nomads in the nigzt“ išklausę šio tinklalapio lankytojai, pusfinalyje gegužės 22 d. pasirodysiantis dainininkas netgi nepateks į konkurso finalą, nes po pusfinalio pasirodymo liks priešpaskutinis.
40 vietą Lietuvai prognozuoja ir Vokietijos portalas www.ogae.de. Jo lankytojai dainininkei Ch. Perrelli taip pat žada aukštą antrą vietą.
Vieną aukščiausių – devintą vietą – J. Miliui prognozuoja portalas www.eurovision2008.org, kuriame jau balsavo per 58 tūkst. lankytojų, tačiau tokių optimistiškai nuteikiančių pavyzdžių nedaug.
Komentatoriai giria Lietuvos atlikėjo išvaizdą, balsą ir baladės tekstą, bet kūrinio muziką vadina atgyvenusia.

www.alfa.lt

14 Komentarai

  1. ai, neverta isvis kreip demesio i tuos spejimus nes viskas visada buvo atvirksciai . lt united irgi prognozavo zema vieta, o pateko i 10. Jei praleimes milius, tai tiek to.. vadinas neverta Lietuvai laimeti. bet vistiek linkiu jam gerai pasirodyti.

  2. Moskovskij komsomolec pranasauja Miliui 4 vieta.Nekreipkit demesio i niekines prognozes

  3. Nemanau. Negi per tiek metu nepasimoket dar? Nusispjaut europai ant vokalo. Reikia sou arba kaimynu. Atsibuskit…

  4. sita daina tokia visai nk ir tom balkanu salim patinka panasaus stiliaus dainos,o tu saliu tai daug todel tikrai turetu patekt i finala! nu bet jei nepateks tai kita met gal labiau pasiseks… ir nervina mane kai lietuviam nepasiseka viena met tai kitais metais visi dar labiau buna pesimistiskai nusiteike tai ir varo kokia sh daina…

  5. dar paziuresim, kas ten bus kas;D
    tos prognozes visada is pradziu vienaip atrodo, o realybe, kaip taisykle, visai ka kita skelbia, tad nereikia per daug cia is to burbulo pusti:)

  6. Kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Sakykit ka norit, bet "uzkabina" Jeronimas kazkuo, ziovaut nesinori kai ziuri ir klausai…ane??

  7. Butent.atrodytu leta balade,bet ziovaut nesinori. man siurpuliukai begioja dainos klausant. manau daina apims tiek paauglES,tiek vyresnius zmones arba nusimanancius apie muzika zmones.zinoma,atsiras ir rokui prijaucianciu.visgi tai- roko balade.

  8. Tikiuosi siek tiek is Suomiu gaut baliuku.Niekam nepaslaptis,kad ten priimtos ne tos saldzios pop dainos,o tikrai gera muzika.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.