Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: Metų vyro pasirodymas (finalas)

apdovanojimai

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ jau įsibėgėjo. Trylikoje nominacijų išrinkote po keturis verčiausius ir geriausius 2009 metų „Eurovizijos“ dalyvius bei vieną delegavo „Eurodienos“ komanda. Finalinis balsavimas baigsis birželio 30 dieną (anksčiau buvo skelbta, kad 21 d., tačiau buvo nuspręsta pratęsti balsavimo laikotarpį). Kiekvieną dieną sužinosite tik vienos nominacijos finalistus.

Šiandien atėjo metas sužinoti, kam pasisekė „Metų vyro pasirodymo“ nominacijoje.

„Metų vyro pasirodymas“: šis pasirodymo apdovanojimas skiriamas dalyviui už bendrą įspūdį, t.y. už dainos, atlikimo, vaizdo ekrane bei šou elementų visumą. Pirmos vietos savininkui pritrūko tik vieno taško, kad bendroje sumoje turėtų lygiai 100. Net 27 taškai skyrė 4 ir 5 vietoje atsidūrusius dalyvius. Mažiausiai jūsų balsų sulaukė Krassimir iš Bulgarijos.

Į finalą pateko (atsitiktine tvarka):

 • Alexander Rybak – Fairytale (Norvegija)
 • Niels Brinck – Believe Again (Danija)
 • Sasha Song – Love (Lietuva)
 • Copycat – Copycat (Belgija)
 • Sakis Rouvas – This Is Our Night (Graikija)

Kas buvo jūsų favoritai, o ką į finalą išsiuntė „Eurodienos“ komanda, sužinosite tik po finalo rezultatų paskelbimo.

Jeigu dar nenusprendėte, už ką balsuosite, kviečiame pažiūrėti pasirodymus „Eurovizijoje“ ir galutinai apsispręsti:

Alexander Rybak – Fairytale (Norvegija)

Niels Brinck – Believe Again (Danija)

Sasha Song – Love (Lietuva)

Copycat – Copycat (Belgija)


Sakis Rouvas – This Is Our Night (Graikija)

24 Komentarai

 1. Norvegija:) Nes Sakis visiskas klounas tie du ne i tema, o uz Lietuva balsuot nesazininga:) (kad ir butu sazininga nebalsuociau xD)

 2. pritariu. o copycat tai pasityciojimas dar danija nieko ber norvgas saunuolis sauniai pasirode ir padainavo

 3. Norvego pasirodymas geras bet man jo dainavimas nepatiko is viso sioje nominacijoje as sergu uz Danijos atstova arba Lietuvos.

 4. Belgija tai tikrai delegavo Eurodiena.lt, nes ten visiškas nesusipratimas. Man patinka įvairi muzika, bet, sorry, šio pasirodymo aš nesupratau visiškai, ypač LIVE atlikimo…

  P.S. Norvegija turėtų laimėti, antras Sasha, trečias Graikas… Laukiam sekančios nominacijos 🙂

  /Bevardis/

 5. belgija gyvas nesusipratinas tik kad belgai niekada nieko gero neturi parodyti.

 6. Kuo toliau, tup toliau baigiu visiškai nusivilt Lietuviais. klaiku. Žodžiu ir pernai ir šiemet Belgų pasirodymas buvo vertas 1 vietos, tačiau ne tokie muzikaliai išsivystę kaip beneliukso šalių bei Prancūzijos gyventojai balsuoja tik už idijotiškas dainas, tokias kaip norvegijos ar graikijos – kuriose apdainuojamos banalios pievos…Tiesiog žodžių trūksta, ne, tiesiog bloga nuo tokio požiūrio. Ką jūs suprantat? Geriau mokat? kurgi ne. Tik peikt ir peikt. nebūtumėt lietuviai. Belgai turėjo turi ir turės ką parodyti, bet jie to neakcentuoja. susimąstykit jie Eurovizijoj dalyvauja jau labai senai, galbūt ta Eurovizija Belgijoje visiem jau per gerklę, ir galbūt jie dalyvauja kad sudalyvautu, o ne laimetų. Šiaip balsavau už Brinką, nes jei jau Belgai taip pasmerkti, bent jau Daniją išsuksiu.

 7. Dvejojau tarp 3 dalyviu, taciau kadangi cia yra PASIRODYMO nominacija, tai liko tik du…Norvegija ir Belgija. Vis del to balsa atidaviau Copycat’ui 🙂

 8. Pernai belgų pasirodymas buvo pusė bėdos, tačiau labai blogai sudainavo. Lakkys, aš iš vis belgijos dainoje neįžvelgiu kažko naujo ar ypatingo, tas pats kaip ir tavo išpeiktos norvego ir graiko dainos. Paskutinį kartą belgija gerą dainą turėjo 2003 metais, ir kuo toliau tuo didesnį mėšlą siunčia. Čia tas pats kaip ir lietuviai, siunčia visokius skrybėlėtuosius, nori pasirodyti labai protingi ir parodyti aukštą lygį, bet visada išeina atvirkščiai. O jeigu belgams eurovizija jau lenda per gerklę, tai tegul pasitraukia iš šio konkurso, kaip jau padarė kelios protingos šalys. Mano nuomone, nieko gero pas tuos belgus nėra, žodžiu, kiek verti buvo, tokį rezultatą ir gavo.

 9. Lakkys > Nu ir gerai, ką tu gero įžvelgi toje Belgijoje šiemet ? Daina „Elviška Preslio“, įvaizdis taippat, taigi nieko naujo, o tik sena ir nuvalkiota milijoną kartų. Toliau įvaizdis… įvaizdis? gal geriau praleidžiam, nes net gėda apie tai kalbėt(pažvelkime į back’ą), taigi kas lieka ? Šou ? ne, šou nėra… kur čia tie pliusai ? Nors vienas, kur jis ?! ….

  P.S. Kalbe neina apie Graiką ar Lietuvį(kurie taippat pliusų turi neperdaugiausiai), tiesiog šių metų Belgija – tai ko tikrai nereikia Eurovizijai… neįdomu, žemas lygis…tiesiog neprofesionalu.

  /Bevardis/

 10. Sorry, vienoj vietoj kalbėjau apie bendrai sukurtą atlikėjo „išvaizdą“ ir apie tą tikrąjį sukurtą „įvaizdį“ visos „ale grupės“, bet esmė ta pati…. (sena, nuvalkiota, nemadinga).

  /Bevardis/

 11. nu to as tikrai nesitykejau kad lietuviai taip izeidines belgija(nesvarbu kad ir belgija) ir kitas salis.

 12. nieks nieko neizeidineja paprasciausiai ta daina yra tikra „Copy“ nuo Elvio dainu:) Siaip tokiu dainu vieta Las Vegase:)

 13. Edgarai – Belgija gerą dainą turėjo paskutinį kartą 2003 metais???/ Neeee. Ir 2004 ir 2006 (ypatingai 2006) jie buvo verti top’o viršūnės…O šiemet buvo kažkas originalaus ir nenuvalkioto…

 14. Tame ir esme, kad lietuviai tik bando primesti muzikaliai isprususius bei ypatings, o Belgai tokie ir yra. Paziurėkit y belgus ir lietuwius. Belgai 100 kartu gudresni ir talentingesni visose srityse, tai gal susimastykit? tai yra vienas iš aukščiausių lygių kai žmogus gali parodijuoti pasaulinio gasro asmenybę ir daryti tai puikiai, be to, tai orginalu NIEKAS IKI SIOL TO NEDARE. Arba dainavimas išgalvota kalba – čia topu topas, žmonės ne tik dainuoja bet ir kalba uria. Štai kur Eurovizijos žavesys – Orginalumas bei ydomumas, Nei Norvegijoje, nei graikijoje to nematau. Paparaščiausiai Belgų muzika yra daug aukštesnio lygio nei visos Europos, todėl mes jų nesuprantam…

 15. Buciau balsaves uz Lietuva, bet tokiom kalbom uzvirus specealiai uz Belgija prabalsavau 😛
  Man labai patinko

 16. Tipo, jei sekančiais metais, kažkas užliptų apsirengę(kaukėm ir pan), kaip Lordi, ir dar sudainuotų ROKą tai čia būtų originalu ? Sorry, bet tikrai ne…

  Lakkys > Su tuo aukštesniu lygiu tai čia geras pokštas 🙂 Beto lygintis su Elviu(Elviu!) kvaila…. Elvis BUVO Originalus, o ne šitas Belgas. Todėl Elvį visi prisimins dar ilgai, o šio belgo – ne.

  /Bevardis/

Komentuoti