Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: Metų daina (finalas)

apdovanojimai

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ jau įsibėgėjo. Trylikoje nominacijų išrinkote po keturis verčiausius ir geriausius 2009 metų „Eurovizijos“ dalyvius bei vieną delegavo „Eurodienos“ komanda. Finalinis balsavimas baigsis birželio 30 dieną (anksčiau buvo skelbta, kad 21 d., tačiau buvo nuspręsta pratęsti balsavimo laikotarpį). Kiekvieną dieną sužinosite tik vienos nominacijos finalistus. Nieko nelaukdami pradedame!

Metų daina: tai nominacija tik už patį kūrinį, jo kompoziciją. Balsuojant už geriausią dainą reikėtų užmiršti vaizdą „Eurovizijos“ scenoje, o prisiminti tik dainos įrašą. Pirmajame etape šioje nominacijoje buvo sulaukta 689 balsų. Deja, nei vieno iš jų negavo Čekija. Vengrija ir Latvija surinko tik po vieną tašką. Pirmą vietą užėmusi daina gavo 70 balsų. Į finalą pateko (atsitiktine tvarka) :

 • Sasha Song – Love (Lietuva)
 • Urban Syphony – Rändajad (Estija)
 • Patricia Kaas – Et S’il Fallait Le Faire (Prancūzija)
 • Alexander Rybak – Fairytale (Norvegija)
 • Yohanna – Is It True? (Islandija)

Kas buvo jūsų favoritai, o ką į finalą išsiuntė „Eurodienos“ komanda sužinosite tik po rezultatų paskelbimo.

Jeigu dar nenusprendėte už ką balsuosite, kviečiame pažiūrėti pasirodymus Maskvoje ir apsispręsti:

Sasha Song – Love (Lietuva)

Urban Syphony – Rändajad (Estija)

Patricia Kaas – Et S’il Fallait Le Faire (Prancūzija)

Alexander Rybak – Fairytale (Norvegija)

Yohanna – Is It True? (Islandija)

21 Komentarai

 1. Balsavau uz Fairytale, nes man ji patiko ir tikiuosi kad Sasha nelaimes sitos nominacius. Nes lietuviai paziurejau eurodienoj labai „patriotiski) 😆

 2. Balsavau už Prancūziją, nes tai vieną geriausių dainų visoje eurovizijos istorijoje.

 3. Lietuva be jokio patriotizmo.
  Lietuvos daina man geriausia daina kadanors dalyvavusi eurovizijoje

 4. Balsavau už…;DDD Čia visiems aišku – Prancūziją (mano balsas yra mano asmeninė simpatija ir neturi turėti įtakos jūsų pasirinkimui)

 5. Visos dainos buvo puikios. Labiausiai patiko Norvegija, bet blsavau uz
  Estija. Daina labai nuostabi ir isimenanti.

 6. Uz Lietuva;D Bet ta daina man rmt lbai patiko. nes jei daina butu kokio Miliaus, tai tikrai uz ja nebalsuociau, kad ir kokia lietuve buciau.

 7. Viskas ir taip aišku ką delegavo Eurodiena 😀 ogi Patriciją :-), bet šiaip labai džiugu, nes be Lietuvos, kuri pateko dėl aiškios priežasties, likusios dainos – geriausios šių metų dainos, sunku buvo išsirinkt, balsavau už Estiją, nors Prancūzija fantastiškai nepakartojama, galėčiau duočiau po 0.5 balo 🙂

  /Bevardis/

 8. Zinokit chebra man net gera sirdziai pasidare, kai pamaciau kiek uz prancuzija balsuoja. Kaip man gera kad Rybakas nelyderiauja, zinokit tiesiog degu is tos laimes. O Prancuzija…dieviska daina. Tikrai, kaip jau girdejau, viena geriausiu dainu Eurovizijos istorijoje. Myliu jus:D

 9. Aš iš vis galėčiau išskirti Prancūziją ir Estiją, nes tai kažkas naujo ir šviežio, o visos kitos dainos tai eilinės eurovizinės, popsinės ir nieko daugiau…Jeigu daugiau tokių dainų būtų kaip prancūzijos ir estijos eurovizijoje, tai šio konkurso lygis dar labiau pakiltų.

 10. Ir iš vis, aš žaviuosi tokiomis asmenybėmis kaip Patricia Kaas, kuriai nereikia scenoje 6 žmonių, ji viena gali būti už tuos 6 žmones ir daugiau, jos asmenybė ir atsidavimas muzikai (dėl muzikos ji ir nesukūrė šeimos), jos vidinė jėga, dainavimas iš širdies ir t.t. jai nereikia cirko ir blizgučių, kad pakerėtų žmones. Dainos taip pat su tokia jėga, tikra Prancūziška muzika ir žinoma jos balsas. Aš iš vis, kaip matot, esu susižavėjęs Prancūzija, jos kultūra, muzika, filmais (ypač miuziklais), gyvenimo būdu ir t.t. ir šita dainininkė sujungia visus šiuos dalykus į vieną.

  Ačiū už dėmesį, Edgaras.

 11. Balsavau uz Lietuva nes man ji patiko labiausiai ir ne del to kad as lietuvis

Komentuoti