Eurovizija 2010 (renginys)

Patvirtinta 2010 „Eurovizijos“ data ir vieta

PrintEBU (Europos Transliuotojų Sąjunga) ir Norvegijos televizijos kanalas NRK paskelbė kitų metų „Eurovizijos“ dainų konkurso vietą ir datas. Kaip ir buvo galima numanyti, konkursas vyks šalies sostinėje Osle. Dar nenutarta, kurioje vietoje vyks koncertai, tačiau yra du galimi variantai— Telenor Arena, kuri gali sutalpinti apie 23 000 žmonių, ir Oslo Spektrum, kuris sutalpina vos 9 000 žiūrovų.

Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis vyks gegužės 25 dieną, antrasis— gegužės 27, ir finalas— gegužės 29 dieną.

NRK jau rengė „Eurovizijos“ konkursus 1986 ir 1996 m., o 2004 m. surengė vaikų „Euroviziją“.

11 Komentarai

 1. jei bus toks logotipas tai mirsiu iš juoko 😀

  bet nesamonė, jei Oslo Spektrum pasirinktų, gi netilptų niekas.

 2. kodel tokia nestabili data? vienais metais visu puse menesiu veliau, kitais anksciau, nesamone. taciau sakyciau kitais metais ir zmoniu maziau vaziuos negu siemet, nors gal. Na zodziu, labai tikiuosi kad sis logotipas tik demonstracinis.

 3. Logotipas – tai patylesu…Po Rusijos visiskai graudus atrodo;DD Na, o data per vela;D

 4. Čia nėra būsimas logotipas. Tiesiog papratas paveiksliukas. Man irgi nepatinka, kad taip vėlai, galėtų vykti kaip ir šiais metais.

 5. Rusija padarė tikrai didelį šou, didelį, tačiau ne visiškai skoningą reginį. Abejoju, ar Norvegija peršoks tą kartelę, tačiau manau, kad skandinavai visgi nepasiduos tai totaliai blizgučių euforijai ir suorganizuos išties profesionalų ir gražų akiai renginį. Galiu garantuoti, kad dažniausiai arenos dydis nėra pagrindinis aspektas, lemiantis koncerto kokybę. Tilps, nesijaudink. Ir išvis, kazmet pastebimas bilietų pardavimo į pusfinalio koncertus ženklus sumažėjimas. Kai rengė danai ir švedai, tai jie buvo padarė labai gerų sprendimų, kuomet daugelyje miesto vietų bus pastatė milžiniškus ekranus, kur tiesiogiai transliavo šį koncertą. Dabar dėl datos, nelabai gerai tikrai, kad vėlokai rengiamas konkursas, bet jau padarysi, tikriausiai norvegai laukia kada visiškai atšils, kad būtų kuo mažesnė tikimybė labai vėsiems orams.

 6. Kazi ar surengs Norvegija toki ispudinga rengini kaip Rusija. Tai tikrai nuostabus buvo!
  Data, mano nuomone, per vela, seip galetu rengt kaip ir pries tai buvusios salys apie 10-20 DIENU TARPE, O NE VELIAU 🙂

 7. Man nepatiko tai, kad dar vėliau Euroviziją, jau pačioj gegužės pabaigoj, bet ką padarysi…

  Taigi, lygiai už metų bus Eurovizijos finalas! Teks laukti!

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.