Eurovizija 2009 (renginys)

Kirkorovas traukiasi iš komisijos sudėties

fonVienas iš šių metų Rusijos žiuri komisijos narių Filipas Kirkorovas pareiškė, jog traukiasi iš šio posto.

„Aš esu labai dėkingas už garbę, kurią man suteikė šiųmetinės „Eurovizijos“ organizatoriai — būti vienu iš garbingos žiuri komisijos narių. Juolab, kad aš tikrai glaudžiai susijęs su „Eurovizija“ — nuo jos dalyvio  iki prodiuserio, padejėjo ir paprasčiausio sirgalio vaidmens. Tačiau aš manau, jog turiu susilaikyti nuo šios galimybės būti žiuri nariu…

Su „Eurovizija“ esu tiek per daug susijęs, o su kai kuriais jos dalyviais, pavyzdžiui, Sakiu Rouvu, mane sieja tikrai draugiški santykiai. Ir aš negaliu nutraukti šios draugystės, žinodamas, jog jie yra pas mane, mano gimtojoje šalyje. Tikiuosi mane suprasite. Būtent ši draugystė su „Eurovizijos“ dalyviais gali iššaukti mano neobjektyvumą iš tų šalių, su kurių atstovais manęs nesieja tokie šilti santykiai kaip su Graikijos, atžvilgiu.

Visi puikiai žinome, jog žiuri komisijos narių neturi kamuoti net menkiausios simpatijos kažkuriai tai šaliai. Ir aš nemanau, jog galiu atitikti šį kriterijų.“

Po šio pareiškimo buvo pranešta, jog Filipas Kirkorovas „įsikurdins“  „Eurovizijos“ Rusijos komentatoriaus per televiziją vaidmenyje.

7 Komentarai

  1. O alfa.lt buvo parasyta kad tipo jis ne pats isejo o ji nusalino, nes atkase jo rysius su dviem dalyvias 😉

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.