Eurovizija 2008 (dalyviai)

Rusijos „Eurovizinis“ vakarėlis

Rusijos atstovai surengė „Eurovizijos“ vakarėlį, kuriame atliko ir savo dainą, su kuria šiemet atstovaus Rusijai. Trumpame video galite išgirsti ir Jeronimo Miliaus nuomonę apie Dima Bilan.

11 Komentarai

 1. Nemėgstu šio DiVa Bilan vien dėl to,kad sukėlė sumaištį su tuo savo "ledu" ir pan. Paskaitinėkite apie nesusipratimus tarp Rusijos ir Graikijos.Tikra DiVa tas Belanas,gėjus paskutinis.

 2. Milius man atrodo nenuoširdžiai kalbėjo 😀
  Bijo prieš kamerą savo tikrąją nuomonę išreikšt 🙂

 3. Kodėl? Juk pasakė,kad neypatingai jam patiko ir pridūrė,kad "aišku,bus kaip visada,10 p. tai tikrai".

 4. milius tiesiog diplomatiskai issisuko. saunuolis..juk "varyti" ant kitu dalyviu ar siaip konkurentu yra zema.visose gyvenimo srityse..

 5. na, 2006m daina tikrai daug geresne buvo. o siumetine ne kokia tikrai…
  saunuolis Jeronimas – nereikia liaupsinti to, kuris nenusipelne:)

 6. puikus vakarėlis. norėciau sudalyvaut. :DD jeigu jis toks pat kaip ir jo koncertai , tai pasaka tada. TO Anonimas – 2008-05-16 16:13 Nu jisai toks pats gėjus kaip tu paršelis.nei jis gėjus nei ką. Ot įsikalę žmonės ir negali užmiršt tokių nesąmonių. ;DDD išvis eurovizija yra gėjų paradas, o dima turbūt ten vienintelis ne gėjus. aš už dimą. visom keturiom. laukiam vilniuj:DDD

 7. Dima kaip visada yra puikus.tiek balsu,tiek judesiais,apranga ir pan.as uz ji.tis tikraj vertas nugalet.p.s.isikalkit sau i galvas,jis ne gejus!!be to jis turi panele!

 8. Koks skirtumas kokia Dima Bilan sekualinė orientacija? Svarbiausia, kad ji geriausiai pasirodė, o daina net gražesnė nei buvusi.

Komentuoti