Eurovizija 2008 (renginys)

Keičiasi Rusijos pasirodymas

Galutiniame Bilano pasirodyme kopėčių nepamatysime, nes Serbijos televizija nesugeba per trumpą laiką scenoje patalpinti reikiamą įrangą. Vietoj to Rusijos atstovas pasirodymą pradeda gulėdamas ir besiraitydamas ant scenos su basomis kojomis. Vėliau prisijungia prie čiuožėjo ir smuikininko ir pasirodymą užbaigia su atsegtais marškiniais.
Kuris pasirodymas buvo geresnis, galite įvertinti patys.

Vaizdo įrašas iš ekrano:

Nuotraukos šaltinis: songfestival.web-log.nl
Vaizdo įrašas: „ESC Kazakhstan“

27 Komentarai

 1. na, galiu pasakyt visai neblogai. tik aišku kadangi taip greitai pakeitė numerį, tai ir neatrepetavo gerai. manau kad pasirodymas bus puikus. geriausias.aš už dimą.;D pinigai balsavimui jau paruošti;DDD

 2. krc kas cia buvo??? Man tas Bilanas tox gėjus kad neturiu ne ka pasakyti. Balso-0, zodzius kaip kirviu skaldo, ko jis ten ant tu grindu raites ir tuos marskinius pleses?

  Redagavo Eurosavaite 2008-05-16 22:39

 3. nu va, jei Bilanas klaupiasi, tai Jeronimas galėtų ir nesiklaupt pabaigoje o iškėlęs galvą gerai ištęst natą. Matyt dimka nusižiūrėjo atsiklaupimą nuo Jeronimo:)

 4. Jums gal galvoj negerai? visiska TRA-GE-DI-JA. paskaiciau rusu saitus, visi pakraupe. Ir ankciau buvo myzantis katinas, bet cia tai jau siusiuku siusiukas. nesuprantu, kas per asilai gali balsuoti uz tokia klaikybe. Jei kas balsuos, tai uz varda, nes pasirodymas – zemiau kritikos. net dainuoja pro sali (nors gal cia tik del prastos iraso kokybes taip atrodo).

 5. nejuokaukit.. jeronimas tokia jau super zvaigzde, kad nuo jo klaupima nukopijavo..dieve dieve… kam tas milius reikalingas.. UKRAINE #1!!!!

 6. nesudomino,uz si pasirodyma tikrai nebalsuociau ir man bilanas labai nepatinka

 7. Vaje vaje kokie mes rimti:)))) nu nesisiok į batą;) O šiaip ko negalėjo idėjų pasisemt?:D jJei jau kopečių nebeturi, tai nieko ir nelieka :DD Tik pasivoliot ant žemės, suplėšyt maikes, ir atsiklaupt:)))

 8. Ziuriu jus taip ta Jaronima sureiksminat net juokas ima xDDD.Jus suvokit realibe jis vistiek nepateks, o pateks ten Graikija, Svedija ir ta pati Rusija, nors as to bilano nepernasu

 9. O iš kur tu žinai? Aš kai ne ekstrasensė, tai nežinau… Leisk paklaust, o apie LTunited irgi iš pradžių taip sakei,ane? Nors dabar ,žinoma, neprisipažinsi:)

 10. As apie LTunited irgi sakiau kad nepateks taciau klydau…Bet tada tylejau xDDD

 11. Ta pati sakiau kad nepateks ir 4Fun tada neklydau…Nors aisku turbut visi galwojo kad nepateks 🙂

 12. Tikrai saunu! Man sis variantas daug geresnis uz pirmaji 🙂 As uz Dima :)))

 13. man taip pat dabar patiko labiau nei praeita karta. ;} sekmes dimai, bet dar daugiau sekmes lietuviui ;]*

 14. nu va, o aš dėl LTunited buvau garantuota ir neklydau. na, dėl Jeronimo nesu tokia garantuota, bet visgi, norisi tikėt. O dėl 4fun buvau garantuota, kad nepateks, bet daina ir pasirodymas man patiko.

 15. nukritau nuo kedes, kai perskaiciau, kad bilanui sis pasirodymas apsieis 5 milijonus litu… uz ka norisi paklaust?

 16. Man tai Dimos daina gal ir nebloga,bet jau repetavimo kaip trūksta tai siaubas,ir tas smuikininkas nežinau prie ko,kažko dar trūksta šioje dainoje.

 17. Atrodo,ji tuoj istiks apopleksija.Rimtai.Pleso maikes,voliojasi kaip sunkiai sergantis nevisprotis,tam Pliuscenko per mazas ledas,pastrikineja ant pacios pabaigos,net nesimato,kad ledas.Smuikininkas irgi per daug savo plaukus meto tai ten,tai sen,atrodo,jog nervine bus pasigaves.Vaje vaje,Bilano dainavimas man pradejo nesti i Radzi,musu SuperStar balsa.A-a-a-a-a-a…Siaubinga.Blogiau negu blogai.

 18. Bilanas PER-SIS-TEN-GE. nepatiko ne kopecios man o ypatingai sitas! jis vartoja narkotikus, todel jis cia taip ir tamposi. o be to zinojot kad rusija bilano net nerinko? sugedo telefono linija, visi balsuojantieji gavo zinutes kad zinutes neina issiusti nors pinigus vistiek nueme. gale nebebuvo rengejam iseities tai pasake kad bilanas laimejo, negalvokit kad rusai tokie durni kad bilana rinktu. man jis patiko kai ta never let you go atliko toks paprastas atrode o dabar kaip narkomans voliojasi tarsi negaves dozes. ziauru

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.