Eurovizija 2009 (renginys)

Grupė „Quartissimo“ & Martina pradeda trečiadienio repeticijas

Pirmieji šiandien repeticijų maratoną pradėj Slovėnijos atstovai.  Pasirodymas mažai kuo skyrėsi nuo matyto nacionaliniame finale. Pirmiausia, visi atlikėjai slepiasi už širmos. Muzikantai, iš kurių du groja smuikais, kiti du violončelėmis, iš už širmos išlenda pirmieji, tuo tarpu vokalistę pamatome  tik dainai einant į pabaigą. Vokalas pakankamai geras. Fone dominuoja juoda ir raudona spalvos, matome natas.

slovenija-1

slovenija-2

Nuotraukos: © Alain Douit (EBU)

14 Komentarai

  1. Slovėnai matosi, kad turi ką parodyti, yra šiokių tokių netikėtumų pasirodyme, bet kartu ir viskas jau kažkur matyta, kiek nuvalkiota… Vokalas pakankamai geras, atlikimas taip pat. Į finalą jei ir pateks, tai bus dešimtuko gale…

  2. o man tai visai nieko,tik per daug melodijos be dainavimo pradzioje kazkaip….manau i finala nepaklius

  3. Man tai viena iš geriausių šių metų dainų. Graži muzika, stiprus vokalinis balsas(kurio galėtų būti dar daugiau). Aišku scena-pasirodymas šiektiek nukopijuota nuo 4fun, bet argi dėlto mes turėtume pykti ?

    /Monika/ /uhu/ – Nesupratau jūsų. Arba labai nusišnekėjot, arba juodas jūsų humoras… Aš suprantu tuos kam nepatinka, tai skonio reikalas, bet sakyt, kad tai ne daina tai čia absurdas… jei neturit ką pasakyt, tai kam „flūdint“ ?

    /Bevardis/

  4. balsas tai ziauriai stiprus. vienas is geriausiu sioje eurovizijoje. manau, finalo verti, bet ne pergalles 🙂

Komentuoti