Repeticijos

Pirmąją repeticiją Roterdame iškentėjo Tornikė iš Sakartvelo

Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Antradienio repeticijas Roterdamo „Ahoy“ arenoje pradeda Tornike Kipiani iš Sakartvelo.

Atlikėjo pastatymas man ir vėl šiek tiek priminė Jeronimo Miliaus pasirodymą 2008-aisiais: scenoje jis vienas, kuriamas nakties vaizdas, kurioje vietos po saule neranda vienas scenoje esantis vokalistas. Ekranuose ir apšvietime dominuoja juoda ir tamsiai mėlyna spalva.

Pasirodymo viduryje į sceną „atitarabaninama“ pakyla su LED ekranais ant kurios Tornike atsisėda, šviesos užgęsta, o su projektoriumi ant jo yra piešiami įvairiausi užrašai iš dainos teksto. Kai po pusės minutės jis nuo jos atsistoja, pakyla yra išvežama atgal į užkulisius, o per abu bandymus matėme kaip tai daro pagalbiniai darbuotojai, tad filmą dar reikės taisyti. Žodžius tiek anglų tiek kartvelų kalba matome ir didžiajame ekrane scenos gale.

Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Nors pats pastatymas yra visai gražus, žiūrint jį susidarė vaizdas, kad daina trunka kokias penkias minutes. Dar baisiau buvo kai trečiojo bandymo metu scenoje Tornike pradėjo trolinti ir dainos nedainavo, bet riaumojo, cypė ar tiesiog šnekėjo. Atrodė, kad scenoje būti jam didžiulė kančia, o šį rytą daug mieliau būtų praleidęs lovoje. Keistas požiūris.

Komentuoti