LIVE BLOG: Savo balsus šįvakar išdalins komisijos
Kol žiūrovai dar džiaugiasi ir aptarinėja antrojo pusfinalio rezultatus, penktadienį visų šalių dalyvių komisijos rinksis stebėti vakarinės finalo generalinės repeticijos, kuri prasidės 22 val. Lietuvos laiku. Būtent pasirodymus, kurie nuskambės šį vakarą, ir įvertins muzikos profesionalai, nulemsiantys pusę didžiojo finalo rezultatų šeštadienį. „Eurodienos“ komanda šią transliaciją taip pat stebės – sekite visus mūsų įspūdžius realiu laiku.
Tradiciškai sutariama, kad komisijos itin vertina gerą atlikimą, tad tikimės, jog „Eurovizijos“ finalininkai šįvakar jau nieko nebetaupys ir užtrauks geriausias savo natas. Savo live bloge aptarsime ryškiausius vakaro momentus ir galimus netikėtumus. Žinoma, ir Lietuvos pasirodymą.





Sekite mus
Eurodiena, labai laukiam jusu nuomones, apie Lion, kaip jam sekesi
Tikrai taip laukiam !!!!!
nes is IG neina suprasti
Ar lion ceccah padarė kažkokį įspūdingą dalyką apie kurį jis sakė ar ne ?
O kaip dėl lion ceccah pasirodymo ? Yra pakeitimų ?
esc Gabe sakė, kad sudainavo geriausiai kiek yra dainaves!!!!!!!!
As kitus blogus skaiciau ir visur rase, kad kaip tik zr off key
aha, as irgi ne is vieno girdejau, kad labai nekaip, vel jis bande isdainuoti nata, kuri jam tiesiog nesigauna
Mhm, pritariu. Šiuo metu nėra nieko – nei live blog, nei ig storių, nei fb post’ų. Nieko, nors opcijų tikrai yra. Nu cmon, susiimkit, kiti vlogeriai/blogeriai visur, nuo twitterio ir youtube live, o iš mūsų eurodienos tyla. Kaltinti prastą website tikrai ne vieta, nes alternatyvų post’inti live updates tikrai yra, panašu, kad nėra noro arba pasiruošimo.
Kodel nieko nerodo 🥹🥹🥹
Chebra, jūsų website kraunasi kaip kokiais early 2000-aisiais per dial-upą. Gal numeskit kelis contribee eurus geresniems serveriams, nes jau ne pirmi metai lūžtat nuo 50-ties lankytojų srauto.
labai laukiam live po
Galetu koki discorda pakurt, nes website luzta
Skaičiau, skaičiau ir dingo live blogas… labai prastai funkcionuoja jūsų svetainė.