Eurovizija 2008 (renginys)

Antrasis „Eurovizijos” pusfinalis: apžvalga realiu laiku

Labas vakaras! Kaip antradienį, taip ir šiandien artimiausiais dvi valandas aš – Tautvydas – palaikysiu Jums kompaniją stebint antrąjį „Eurovizijos” dainų konkurso pusfinalį. Po kiekvieno pasirodymo renginio apžvalga bus atnaujinama. Be to, galėsite diskutuoti šio straipsnio komentaruose ir dalyvauti apklausose. Taip pat nepamirškite nepagailėti kelių litų ir nubalsuoti už jums labiausiai patikusį pasirodymą.

Gero vakaro stebint 53 ”Eurovizijos” dainų konkurso antrą pusfinalį, jums linki „Eurodiena”.

Laikrodžiui mušant 22 valandą, suskamba „Eurovizijos” himnas ir taip paskelbiama antro „Eurovizijos” pusfinalio pradžia.

Atidarymo šou pradeda keli mėlynai ir žaliai atrodantys smuikininkai ir kelios puošnias mėlynas suknias vilkinčios merginos. Primename, kad šio vakaro tema yra upė.

Pasirodo renginio vedėjai Željko ir Jovana. Vedėjas rankose turi kelis obuolius. Taigi šou prasideda.
1. Pirmoji šiandien pasirodo Islandija. Atlikėjo vokalas skamba labai gerai. Dominuoja mėlyna spalva. Kaip atidarymo pasirodymui, šis pasirodymas yra tikrai puikiai nuteikiantis. Atlikėjai tiesiog trykšta energija.
2. Toliau Švedija. Pasirodymas beveik nesiskiria nuo to, kuris buvo parodytas nacionaliniame finale. Charlotte vilki gražią, pilką suknelę. Pasirodyme naudojami lazeriai.
3. Atėjo laikas į sceną lipti Turkijai.  Visi  grupės nariai vilki juodus rūbus. Vizualizacijose naudojami vaizdai, iš dainos vaizdo klipo. Kamerų darbas tikrai yra pagirtinas. Pasirodymo pabaigoje panaudojama pirotechnika. Tai viena geriausių šių metų roko stiliaus dainų.
4. Ukrainos pasirodymas buvo pasitiktas gausiais plojimais. Scenoje matome didelį veidrodį, kurie vėliau virsta milžiniškais šviesos šaltiniais. Bus didelė staigmena, jei Ukraina nepaklius į finalą, tačiau greičiausiai taip nebus. 5. Dabar į sceną lipa Lietuvos atstovas. Scenoje dominuoja mėlyna spalva. Jeronimo balsas skamba puikiai. Vizualizacijose įrengtas mėnulis. Jeronimas vilki baltus marškinius ir juodas kelnes. Pasirodymo pabaigoje Jeronimas atsistoja ant šviesios kapsulės ir baigia pasirodymą apsuptas šviesos.

6. Toliau jauniausia šių metų dalyvė – Olta Boka. Albanijos atstovė vilki juodus drabužius. Scenos vizualizacijose matome gražią širdį. Pasirodyme naudojamas vėjas. Atlikėjos balsas yra puikus.

7. Atėjo metas pasirodyti Šveicarijai. Ir vėl scenoje daug mėlynos spalvos. Paolo vilki juodą kostiumą. Atlikėjas pasirodymo pradžioje visiškai nejuda. Naudojama pirotechnika. Šis pasirodymas sulaukia didelio publikos palaikymo. Vėliau scena įgauna violetinių spalvų.

8. Dabar pasirodo Čekija. Tereza vilki trumpa baltą suknelę. Už jos matome muzikantą, kuris stovi širdies formos dekoracijoje. Vokaline prasme viskas gerai. Vizualizacijose dažnai galime pamatyti ugnis. Kartais gali atrodyti, kad tos ugnys sklinda iš scenos. Pasirodymo pabaigoje panaudojama labai daug pirotechnikos.

9. Toliau Baltarusija. Ruslan vilki juodus drabužius. Scenoje matome kelis didelius auksinius rutulius ant kurių Ruslan paskui atsistoja. Šokėjos vilki sidabrines sukneles. Atlikėjo vokalas labai geras.

10.  Į sceną lipa „braliukas” Latvija. Nuo pat pradžios naudojami dūmai. Choreografija pakankamai gera. Vizualizacijose sukuriamas jūros efektas. Tai tikrai įspūdingas pasirodymas. Palaikykime latvius!!!

Dabar vedėjai trumpai priminė balsavimo taisykles. 11. Dabar pasirodo Kroatija. Vienas grupės narys vilki baltą kostiumą, o kiti – juodus. Vizualiazacijose matome paukščius. Scenoje yra ir viena šokėja, kuri vilki tamsiai raudoną suknelę. Pasirodymas įdomus, tačiau yra mažai šansų, kad Kroatijos vardas bus paminėtas skelbiant finalistus. 12. Toliau Bulgarija. Pasirodymas prasideda ilgiausia „Eurovizijos” istorijoje muzikine įžanga. Per įžanga dažnai keičiasi vizualiazacijų spalva. Pagaliau prasideda ir pats dainavimas. Atlikėja vilki tikrai įspūdingą suknelę. Leidžiami dūmai, naudojama pirotechnika. Bulgarijos šansai yra tikrai nemaži. 13. Atėjo metas pasirodyti Danijai. Simon vilki panašius rūbus, kuriuos vilkėjo per nacionalinį finalą. Dominuoja mėlyna spalva (ir vėl). Pasirodymas yra profesionalus, tačiau dar neaišku ar jis sugebės pakerėti Europą. 14. Dabar pasirodo taikos nešėja, Gruzijos atstovė. Diana apsirengus juodai. Per priedainį pasikeičia vizualizacijų spalva. Naudojami dūmai. Atlikėjos vokalas yra labai geras. Pasirodymo pabaigoje visi pakeičia drabužius į baltus. Tai ko gero, pats nuoširdžiausias pasirodymas. Pasirodymas palydimas gausiais plojimais.
15. Penkioliktoji šiandien pasirodo Vengrija. Vizualizacijose matome daug žvakių. Kelios yra pastatytos ir scenoje. Atlikėja vilki kiek neįprastą suknelę. Scenoje stovi ir fortepijonas, kuriuo suprantama yra grojama. Ar Europa paskęs žvakių šviesoje?

16. Atėjo metas Maltai. Morena pradeda pasirodymą pakankamai energingai, publika šiltai sutinka šią dainą. Šokėjai vilki juodus kostiumus, turi prožektorėlius, su kuriais kartais pašviečia. Atlikėja labiau susitelkusi ties šokiu, nei vokalu, todėl jis skamba neužtikrintai. Ar po dviejų nesėkmių metų, Malta paklius į finalą? Sužinosime jau labai greitai.

17. Dabar pasirodo Kipras. Scenoje dominuoja violetinė spalva. Atlikėja vilki šiek tiek keistą kostiumą, tačiau jau netrukus ji pakeiči
a drabužius į gražią, oranžinę suknelę. Evdokia moka puikiai flirtuoti su kameromis, tačiau vokalas dainos pabaigoje šiek tiek sušlubuoja. Palaikykime Kiprą, nes jie labai tikisi mūsų palaikymo.

18. Priešpaskutinė šiandien pasirodo Makedonija. Šis pasirodymas buvo pasitiktas švilpimu. Tamara vilki tamsiu rūbus, o kiti nariai, šviesius. Ir vėl dominuoja mėlyna spalva, tačiau paskui dar prisijungia ir raudona. Atlikėjos vokalas nėra labai geras. Ar Makedonijai pavyks penktą kartą iš eilės patekti į finalą?

19. Paskutinė pasirodo Portugalija. Nuo pat pradžios šis pasirodymas užburia. Vania vilki puošnią, juodą suknelę, o pritariamieji vokalistai baltus drabužius. Vokalas yra užtikrintas, nes į jį yra labiausiai kreipiamas dėmesys.
Portugalija nė karto nuo tada, kai buvo įvestas pusfinalis, nepateko į finalą.

Pasirodo pirmosios „Eurovizijos” nugalėtoja Lys Assia. Ji ir paskelbs balsavimo pradžią. Balsavimas yra pradedamas. Dabar pakartojami visi pasirodymai. Jei norite balsuoti, turite skambinti numeriu 1605 ir surinkti patikusio pasirodymo dviženklį pasirodymo numerį. Arba galite siųsti žinutę numeriu 1358. Dabar vedėjai kalba apie Belgradą, jį giria. Rodomas vaizdo įrašas apie Serbiją, jos gamtą. Pristatomą oficialūs „Eurovizijos” dainų plokštelė. Pakartojamos visos dainos dar kartą. Balsuoti liko tik kelios sekundės. Balsavimas baigtas. Jau netrukus sužinosime, ar Lietuva pateks į finalą?.. Parodomi visi finalo dalyviai: Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir Serbija. Jungiamas vaizdas į žaliąjį kambarį, kuriame yra ir mūsų atstovas. Pakalbinamos Ukrainos ir Makedonijos atstovės. Taigi atėjo metas sužinoti finalistus. Taigi į finalą pakliūna:

  • Ukraina
  • Kroatija
  • Albanija
  • Islandija
  • Gruzija
  • Danija
  • Švedija
  • Latvija
  • Turkija
  • Portugalija

Deja, bet Lietuva, Šveicarija, Čekija, Baltarusija, Bulgarija, Vengrija, Malta, Kipras ir Makedonija liko už borto. Ačiū kas žiūrėjote. Neliūdėkime Lietuviai…

.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

262 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

ar as tau patinku? 😀

Heart.
Heart.
prieš 2024 metus

Ak, man Tu patinki. Ir Tavo komentarai ten ir čia.Labai patinka.;]] mano nuomone, daugiau lietuviams į Euroviziją nebereikia leisti nepatyrusių žmonių ar tik dėl Eurovizijos susikūrusių nepatyrusių grupių. Nes jie nieko nesugeba.;]]

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

na kiekvieno skonis skirtingas taj gal jie buvo visau ir nieko bet latviai tikrai lol 😀

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

nustebau tik del islandijos ir albanijos

spicye
spicye
prieš 2024 metus

GERIAUSI I FINALA PATEKO? KROATIJA GERIAUSI? NU VAPSE…IS VIS KITAIS METAIS REIKIA SHOW..NES JEI NETURI SHOW TAI TAU PZDC…LATVIAI DUXAI!~

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

na gerai labanakt ;]

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

jei jis butu toks geras ir talentingas jis patektu i finala kadangi nepateko nereikia jo gint… neuzteko talento ir tiek…

Rimvydas
Rimvydas
prieš 2024 metus

Ai, zinot, kaip kurie galvoja, kad balsas eurovizijoj uzima 100 procentu. deja…
Gerai, kad yra patriotu, taciau i konkursa, o ypac savus ziurite subjektyviai. matote kita vaizda ir girdite kita garsa, negu koki Portugalai ar Graikai.

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

i finala pateko geriausi jei lietuviai nepateka reiskia nebuvo vieni is geriausiu ir prastai pasirode is viskas tuo pasakyta

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

Beje- Eurovizija , tai europos vizija (kitaip sakant vaizdas) todel shou cia uzima viena is pagrindiniu vietu.. taciau prisiminkime marija serifovic.. krc.. visko buna..

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

na jo pasirodymui tikrai kazko truko… jus tiesiog ziurit i jo dainavima kaip patriotai o paziurekit is salies… sudas 😀 nepykt

Rimvydas
Rimvydas
prieš 2024 metus

O as sakiau, brangioji, kad del to nepateko? Nefantazuok.
Dainavo klaikiai ir tiek. O nepatekom, nes buvo neidomu. Tokios tokeles.
Tik neaiskinkit, kad nepatekom, nes esam maza tauta, todel mes nelaimim. Kai LT UNITED buvo, kazkaip pakilom aukstai ir dauguma balsavo 6 – 7 balais. Tada buvo idomu, o dabar? Kuo gi mes buvom idomus? Mes, Albanai ir dar pora taike i ta pati – balades. Kazkieno geresne, likusiu blogos.
Musu blogai, verta silpnam 4.

1 4 5 6