Eurovizija 2008 (renginys)

Antrasis „Eurovizijos” pusfinalis: apžvalga realiu laiku

Labas vakaras! Kaip antradienį, taip ir šiandien artimiausiais dvi valandas aš – Tautvydas – palaikysiu Jums kompaniją stebint antrąjį „Eurovizijos” dainų konkurso pusfinalį. Po kiekvieno pasirodymo renginio apžvalga bus atnaujinama. Be to, galėsite diskutuoti šio straipsnio komentaruose ir dalyvauti apklausose. Taip pat nepamirškite nepagailėti kelių litų ir nubalsuoti už jums labiausiai patikusį pasirodymą.

Gero vakaro stebint 53 ”Eurovizijos” dainų konkurso antrą pusfinalį, jums linki „Eurodiena”.

Laikrodžiui mušant 22 valandą, suskamba „Eurovizijos” himnas ir taip paskelbiama antro „Eurovizijos” pusfinalio pradžia.

Atidarymo šou pradeda keli mėlynai ir žaliai atrodantys smuikininkai ir kelios puošnias mėlynas suknias vilkinčios merginos. Primename, kad šio vakaro tema yra upė.

Pasirodo renginio vedėjai Željko ir Jovana. Vedėjas rankose turi kelis obuolius. Taigi šou prasideda.
1. Pirmoji šiandien pasirodo Islandija. Atlikėjo vokalas skamba labai gerai. Dominuoja mėlyna spalva. Kaip atidarymo pasirodymui, šis pasirodymas yra tikrai puikiai nuteikiantis. Atlikėjai tiesiog trykšta energija.
2. Toliau Švedija. Pasirodymas beveik nesiskiria nuo to, kuris buvo parodytas nacionaliniame finale. Charlotte vilki gražią, pilką suknelę. Pasirodyme naudojami lazeriai.
3. Atėjo laikas į sceną lipti Turkijai.  Visi  grupės nariai vilki juodus rūbus. Vizualizacijose naudojami vaizdai, iš dainos vaizdo klipo. Kamerų darbas tikrai yra pagirtinas. Pasirodymo pabaigoje panaudojama pirotechnika. Tai viena geriausių šių metų roko stiliaus dainų.
4. Ukrainos pasirodymas buvo pasitiktas gausiais plojimais. Scenoje matome didelį veidrodį, kurie vėliau virsta milžiniškais šviesos šaltiniais. Bus didelė staigmena, jei Ukraina nepaklius į finalą, tačiau greičiausiai taip nebus. 5. Dabar į sceną lipa Lietuvos atstovas. Scenoje dominuoja mėlyna spalva. Jeronimo balsas skamba puikiai. Vizualizacijose įrengtas mėnulis. Jeronimas vilki baltus marškinius ir juodas kelnes. Pasirodymo pabaigoje Jeronimas atsistoja ant šviesios kapsulės ir baigia pasirodymą apsuptas šviesos.

6. Toliau jauniausia šių metų dalyvė – Olta Boka. Albanijos atstovė vilki juodus drabužius. Scenos vizualizacijose matome gražią širdį. Pasirodyme naudojamas vėjas. Atlikėjos balsas yra puikus.

7. Atėjo metas pasirodyti Šveicarijai. Ir vėl scenoje daug mėlynos spalvos. Paolo vilki juodą kostiumą. Atlikėjas pasirodymo pradžioje visiškai nejuda. Naudojama pirotechnika. Šis pasirodymas sulaukia didelio publikos palaikymo. Vėliau scena įgauna violetinių spalvų.

8. Dabar pasirodo Čekija. Tereza vilki trumpa baltą suknelę. Už jos matome muzikantą, kuris stovi širdies formos dekoracijoje. Vokaline prasme viskas gerai. Vizualizacijose dažnai galime pamatyti ugnis. Kartais gali atrodyti, kad tos ugnys sklinda iš scenos. Pasirodymo pabaigoje panaudojama labai daug pirotechnikos.

9. Toliau Baltarusija. Ruslan vilki juodus drabužius. Scenoje matome kelis didelius auksinius rutulius ant kurių Ruslan paskui atsistoja. Šokėjos vilki sidabrines sukneles. Atlikėjo vokalas labai geras.

10.  Į sceną lipa „braliukas” Latvija. Nuo pat pradžios naudojami dūmai. Choreografija pakankamai gera. Vizualizacijose sukuriamas jūros efektas. Tai tikrai įspūdingas pasirodymas. Palaikykime latvius!!!

Dabar vedėjai trumpai priminė balsavimo taisykles. 11. Dabar pasirodo Kroatija. Vienas grupės narys vilki baltą kostiumą, o kiti – juodus. Vizualiazacijose matome paukščius. Scenoje yra ir viena šokėja, kuri vilki tamsiai raudoną suknelę. Pasirodymas įdomus, tačiau yra mažai šansų, kad Kroatijos vardas bus paminėtas skelbiant finalistus. 12. Toliau Bulgarija. Pasirodymas prasideda ilgiausia „Eurovizijos” istorijoje muzikine įžanga. Per įžanga dažnai keičiasi vizualiazacijų spalva. Pagaliau prasideda ir pats dainavimas. Atlikėja vilki tikrai įspūdingą suknelę. Leidžiami dūmai, naudojama pirotechnika. Bulgarijos šansai yra tikrai nemaži. 13. Atėjo metas pasirodyti Danijai. Simon vilki panašius rūbus, kuriuos vilkėjo per nacionalinį finalą. Dominuoja mėlyna spalva (ir vėl). Pasirodymas yra profesionalus, tačiau dar neaišku ar jis sugebės pakerėti Europą. 14. Dabar pasirodo taikos nešėja, Gruzijos atstovė. Diana apsirengus juodai. Per priedainį pasikeičia vizualizacijų spalva. Naudojami dūmai. Atlikėjos vokalas yra labai geras. Pasirodymo pabaigoje visi pakeičia drabužius į baltus. Tai ko gero, pats nuoširdžiausias pasirodymas. Pasirodymas palydimas gausiais plojimais.
15. Penkioliktoji šiandien pasirodo Vengrija. Vizualizacijose matome daug žvakių. Kelios yra pastatytos ir scenoje. Atlikėja vilki kiek neįprastą suknelę. Scenoje stovi ir fortepijonas, kuriuo suprantama yra grojama. Ar Europa paskęs žvakių šviesoje?

16. Atėjo metas Maltai. Morena pradeda pasirodymą pakankamai energingai, publika šiltai sutinka šią dainą. Šokėjai vilki juodus kostiumus, turi prožektorėlius, su kuriais kartais pašviečia. Atlikėja labiau susitelkusi ties šokiu, nei vokalu, todėl jis skamba neužtikrintai. Ar po dviejų nesėkmių metų, Malta paklius į finalą? Sužinosime jau labai greitai.

17. Dabar pasirodo Kipras. Scenoje dominuoja violetinė spalva. Atlikėja vilki šiek tiek keistą kostiumą, tačiau jau netrukus ji pakeiči
a drabužius į gražią, oranžinę suknelę. Evdokia moka puikiai flirtuoti su kameromis, tačiau vokalas dainos pabaigoje šiek tiek sušlubuoja. Palaikykime Kiprą, nes jie labai tikisi mūsų palaikymo.

18. Priešpaskutinė šiandien pasirodo Makedonija. Šis pasirodymas buvo pasitiktas švilpimu. Tamara vilki tamsiu rūbus, o kiti nariai, šviesius. Ir vėl dominuoja mėlyna spalva, tačiau paskui dar prisijungia ir raudona. Atlikėjos vokalas nėra labai geras. Ar Makedonijai pavyks penktą kartą iš eilės patekti į finalą?

19. Paskutinė pasirodo Portugalija. Nuo pat pradžios šis pasirodymas užburia. Vania vilki puošnią, juodą suknelę, o pritariamieji vokalistai baltus drabužius. Vokalas yra užtikrintas, nes į jį yra labiausiai kreipiamas dėmesys.
Portugalija nė karto nuo tada, kai buvo įvestas pusfinalis, nepateko į finalą.

Pasirodo pirmosios „Eurovizijos” nugalėtoja Lys Assia. Ji ir paskelbs balsavimo pradžią. Balsavimas yra pradedamas. Dabar pakartojami visi pasirodymai. Jei norite balsuoti, turite skambinti numeriu 1605 ir surinkti patikusio pasirodymo dviženklį pasirodymo numerį. Arba galite siųsti žinutę numeriu 1358. Dabar vedėjai kalba apie Belgradą, jį giria. Rodomas vaizdo įrašas apie Serbiją, jos gamtą. Pristatomą oficialūs „Eurovizijos” dainų plokštelė. Pakartojamos visos dainos dar kartą. Balsuoti liko tik kelios sekundės. Balsavimas baigtas. Jau netrukus sužinosime, ar Lietuva pateks į finalą?.. Parodomi visi finalo dalyviai: Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir Serbija. Jungiamas vaizdas į žaliąjį kambarį, kuriame yra ir mūsų atstovas. Pakalbinamos Ukrainos ir Makedonijos atstovės. Taigi atėjo metas sužinoti finalistus. Taigi į finalą pakliūna:

  • Ukraina
  • Kroatija
  • Albanija
  • Islandija
  • Gruzija
  • Danija
  • Švedija
  • Latvija
  • Turkija
  • Portugalija

Deja, bet Lietuva, Šveicarija, Čekija, Baltarusija, Bulgarija, Vengrija, Malta, Kipras ir Makedonija liko už borto. Ačiū kas žiūrėjote. Neliūdėkime Lietuviai…

.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

262 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Une
Une
prieš 2024 metus

O klausyk, ko tu čia kabinėjies prie to dainavimo taip. Kaip Eurovizijai, sudainavo jis gerai. Latviai visiškai nusidainavo, nesutarė ir pateko. Ne tame esmė ;]

viliuxsasas
viliuxsasas
prieš 2024 metus

o kam tada isvis yra ta eurovizija? eurovizija turi buti ne sou jeigu nori daryti sou tai tegul padaro konkursa eurvision show ir ten tegul varo ir mala ir dainuoja belenka o eurovizija turi buti normalios dainos kaip miliaus arba danijos o ne tokie kaip latviai ar dar kazkas

Rimvydas
Rimvydas
prieš 2024 metus

Eik tu „sudainavo“. Imk ir dar karta perklausyk daina. Kas ten buvo su „skin“, su kitais zodziais, o ypac su galu dainos…
Nereikia cia vaidinti, kad viskas OKEY, nes taip nebuvo…

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

balsa jis turi bet jis ne eurovizijai toks… eurovizijai reikia kazko tokio ypatingo ir pasirodymo o ne iseit ir tik padainuot…

Konra:(
Konra:(
prieš 2024 metus

Zodziu as galiu duot kepura prisikt kaip sako liaude…..pwz musu salis butu buwus ukraina o lietuva atwirksciai…..ukraina patektu mes nea taip jau yra…..

Une
Une
prieš 2024 metus

Aš nemmatau jokios gėdos iš Jeronimo pusės… Jis šauniai sudainavo, ma negėda, kad jis atstovavo mano šaliai. Jis bent balsą turi.

Rimvydas
Rimvydas
prieš 2024 metus

Labai, labai jau Jeronimas nepataike. Buvo geda, ziauru, baugu ziuret i ji. Nusidainavo tai aleliuja…
bet ka darysi, kitais metais vel zaisim ir siusim nezinoma atlikeja. 😉

Konra:(
Konra:(
prieš 2024 metus

Zodziu….kaip ir wisada nieko naujo….krc iswis croatai tie bl senukai pateko latviai blem iswis Dzeko Perau pakalikai nerwai mane ima…..na dziaugiuosi jog pateko turkija ir danija nors tiek smagu…….finale palaykysiu azarbajana,suomija,turkija,danija…..kitais metais siusim bet ka reik isiws is lempos isrinkt….nju zinoma cia galima kalbet nekalbejus diskutuot per nakti ,bet gi lietuva yra lietuva niekur mes neesame labai izymus ar garsus……vienintele musu wiltis yra Krepsinis cia mes garsus ir didingi kitur mes meslo gabalas………aciu miliui……

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

na jau tada geriau nieko nesiust nes vaziuoja kazkokie nepatyre "dainininkai" geda lietuvai daro…

Egidanas
Egidanas
prieš 2024 metus

citata:
nightmare – 2008-05-22 22:14
Transvestite švedė? 😀 Iš kur čia? xD

Nesu kritikas, taciau erzina komentarai, kuriuose galima perskaityti tik ziniu neturejima apie tokius Eurovizijos atlikejus kaip Charlotte, jau 1999 laimejusia konkursa. Mane, kaip ESC fana, tai truputi zeidzia.
Aiskinti, klausineti ar kitaip reaguoti i si komentara nebutina.

Une
Une
prieš 2024 metus

SAkot galėtumėm mokinukes išsiųst ar kokią žvaigždę, o aš norėčiau paklaust, ar BENT 1 iš jų dalyvauja atrankoje į EUROVIZIJĄ? Kažkodėl visi bijo eit, pusė lietuviškų žvaigždžių gyvai dainuot nemoka.

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Tautviux/'>Tautviux</a>
prieš 2024 metus

Tikrai neliūdėk, o geriau džiaukimės dėl savo favoritų pakliuvimo. Na aš tikėjausi Bulgarija ir Malta išvysti…Buvo ir kibirkštėlė, kad mes pakliūsim, tačiau. Labai visiem ačiū, kurie čia komentavo, tačiau labai nepatiko tokie išsireiškimai kaip ''eina nx pateko tie kurietikrai turejo nepatekti. :(((( "…Ne pasaulio pabaiga. Taigi dar kartą ačiū 🙂

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Anonimas</a>
prieš 2024 metus

na lietuviai pasirode nekaip nei pasirodymo nei ka… geriau jau mokinukes nusiustu bent i finala gal patektume turim tiek geru zvaigzdiu o siunciam is lauko kazkokius… o kitos salys gan gerai pasirode

Une
Une
prieš 2024 metus

Ai, išsiųsim kitąmet minedų ostapenko ir aliukų jungtines pajėgas, bus šūdas kaip ir Latvija ir pateksim ;D Don't worry.

eNz
eNz
prieš 2024 metus

lietuvai reik atsisakyt sio konkurso bo nei vienas dedas infarkta gaus kai eilini karta nepateksim 😀

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/wiliuzl/'>wiliuzl</a>
prieš 2024 metus

neesu rašosi su viena e. (NESU)

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

lost angels, sakau, kad gal ir daugiau… tai vat..
aciu visiems, kas si vakara padare nors truputeli intrigantiskesni, idomesni bei linksmesni… nors ir milius buvo geriausias is visu lietuvos atstovu pries tai ir nepateko i finala, su ramia duse galiu eiti miegoti, nes ukraina pateko i finala (o kas abejojo???:::)))) siandien ja palaikiau moraliskai (nes zinojau kad visvien pateks i finala) o jau sestadieni ne tik laikysiu spigas, bet ir visu pajegumu balsuosiu…

taigi aciu… visiems labos nakties…

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

O gaila.

Une
Une
prieš 2024 metus

Visiškai nelogiška, kad pateko Latvija. Nežinau, kas be mūsų galėjo už juos balsuot. Gal sumaišė su Lithuania ? 😀

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

P.S. o ką komisija deleguoja?

bleeeeeeeeemba
bleeeeeeeeemba
prieš 2024 metus

🙁 🙁 🙁 🙁

viliuxsasas
viliuxsasas
prieš 2024 metus

mano manymu turejo patekti tik siti islandija,svedija,ukraina,danija,turkija sitos verciausios tada aisku ir lietuva 🙂 paskui malta,gruzija ir dar keli 2

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>
prieš 2024 metus

labanakt 😉 svarbu patiems patiko 🙂 man net labai 😉

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>
prieš 2024 metus

andriau, atvirkščiai, 70 politika, 30 muziką 😀

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Ne pirmą kartą nepakliūnam, nesiparinam:D Jau turėtų būt pažįstamas jausmas. Nieko gero ir tikėtis nebuvo galima… Išrinksim ktais metais kitą žmogų, bet tikiuos normalei išrinksim… Na, dabar labanakt visiems. Viso 🙂

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/LostAngels/'>LostAngels</a>
prieš 2024 metus

man patiko ir 4fun last year ir dabar milius. esam per daug intelektualūs kaip jau sakiau antradienį, tad ir nesuprasti..

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

eurovizija, tai 70% muzika ir 30% politika, jei nedaugiau.. o kas balsuos uz lietuva.?.. juk jos siaubingi santykiai su europa…

Ruteles ;}*
Ruteles ;}*
prieš 2024 metus

Sudas!!! nepakliuwom ;[[

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Tautviux/'>Tautviux</a>
prieš 2024 metus

Greiciausiai sekmadienio nakti, arba diena

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/eeka/'>eeka</a>
prieš 2024 metus

vieno nesuprantu, kas uz Latvius balsavo?

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Miroslavas</a>
prieš 2024 metus

Kur Bulgarija? ;(

Une
Une
prieš 2024 metus

Suprantat, mes per daugi intelektualūs. Atėjo latviai su vaikų darželio lygio daina, nusidainavo, nesugėbėjo net sudainuot tinkamai, paklykavo ant scenos ir pateko į finalą. Čia tai totali nesąmonė. O va atėjo mūsų vaikinukas, padainavo ir širdies ir nepkaliuvo . Nieko, po poros metų euroviziją nugalės kokia daina iš ala operos :] Kaip ir dabar nuvilnijus mūsų pamėgdžiotojų humoristų daina.

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

ech.. viso gero, labanakt 😉 nelemnta mum ir tiek 🙂

viliuxsasas
viliuxsasas
prieš 2024 metus

viskas daugiau nebeziuresiu to eurovizijos nes nesamoniu nesamone

Renatas
Renatas
prieš 2024 metus

Eina sau nepakliuvom, kaip gaila. Man labai nepatiko kad pateko Kroatai, Albanai, Turkai ir Portugalai. 🙁

eNz
eNz
prieš 2024 metus

shudas ta eurovizija kitais metais spider-mana nusiusim dainuot:)

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Atsitiko kaip turėjo, tik jau nepradėkim stumt ant kitų šalių. Kas jIEms patiko už tą ir balsavo.

lila
lila
prieš 2024 metus

portugalija, croatija, lenkija, turkija ten neturejo but, gaila jeronimo nes prades pilti pamazgas dabar visi. Man jis patiko eisiu ziuret dabar dar karta jo pasirodyma 🙂

viliuxsasas
viliuxsasas
prieš 2024 metus

portugalija kroatija latvija ir albanija pacios nesamoningiausios jauciu komisija isrinko ta portugalija ai sakau wapse nusivaziavo ta eurovizija su savo nesamonem

marciokas
marciokas
prieš 2024 metus

nelemta musu mazai saliai ir su tokiu menku gyventoju skaiciumi ka nors laimeti.. gaila labai… Jeronimas tikrai buvo bertas finalo…

Knopkia
Knopkia
prieš 2024 metus

Atsitiko kaip atsitiko ir nieko nebepakeisim….;/
Na lauksiu sestadienio juk visgi idomu kas nugales. Taip pat laukiu ir rezultatu kaip ir kiek salys surinko, nors ir nepateko. Nezinot kada tie rezai bus pasklebti?

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

blemba kaip apmaudu 🙁

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

Nu va.Taip stengėsi vaikinukas.

Viva
Viva
prieš 2024 metus

Nevertus išrinko.

lietuve
lietuve
prieš 2024 metus

NESAMONE,ka ten portugalija veikia

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

man pikta kad latvija pateko o mes ne 🙁 ir kad kvaila portugalija pateko :/

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Eh…Mes jau vistiek pripratę. Vieną kart apsidžiaugėm ir gana.

viliuxsasas
viliuxsasas
prieš 2024 metus

eina nx pateko tie kurie tikrai turejo nepatekti. :((((

spicye
spicye
prieš 2024 metus

nx..

lligituxe
lligituxe
prieš 2024 metus

blm :\\\\