Eurovizija 2008 (renginys)

Antrasis „Eurovizijos” pusfinalis: apžvalga realiu laiku

Labas vakaras! Kaip antradienį, taip ir šiandien artimiausiais dvi valandas aš – Tautvydas – palaikysiu Jums kompaniją stebint antrąjį „Eurovizijos” dainų konkurso pusfinalį. Po kiekvieno pasirodymo renginio apžvalga bus atnaujinama. Be to, galėsite diskutuoti šio straipsnio komentaruose ir dalyvauti apklausose. Taip pat nepamirškite nepagailėti kelių litų ir nubalsuoti už jums labiausiai patikusį pasirodymą.

Gero vakaro stebint 53 ”Eurovizijos” dainų konkurso antrą pusfinalį, jums linki „Eurodiena”.

Laikrodžiui mušant 22 valandą, suskamba „Eurovizijos” himnas ir taip paskelbiama antro „Eurovizijos” pusfinalio pradžia.

Atidarymo šou pradeda keli mėlynai ir žaliai atrodantys smuikininkai ir kelios puošnias mėlynas suknias vilkinčios merginos. Primename, kad šio vakaro tema yra upė.

Pasirodo renginio vedėjai Željko ir Jovana. Vedėjas rankose turi kelis obuolius. Taigi šou prasideda.
1. Pirmoji šiandien pasirodo Islandija. Atlikėjo vokalas skamba labai gerai. Dominuoja mėlyna spalva. Kaip atidarymo pasirodymui, šis pasirodymas yra tikrai puikiai nuteikiantis. Atlikėjai tiesiog trykšta energija.
2. Toliau Švedija. Pasirodymas beveik nesiskiria nuo to, kuris buvo parodytas nacionaliniame finale. Charlotte vilki gražią, pilką suknelę. Pasirodyme naudojami lazeriai.
3. Atėjo laikas į sceną lipti Turkijai.  Visi  grupės nariai vilki juodus rūbus. Vizualizacijose naudojami vaizdai, iš dainos vaizdo klipo. Kamerų darbas tikrai yra pagirtinas. Pasirodymo pabaigoje panaudojama pirotechnika. Tai viena geriausių šių metų roko stiliaus dainų.
4. Ukrainos pasirodymas buvo pasitiktas gausiais plojimais. Scenoje matome didelį veidrodį, kurie vėliau virsta milžiniškais šviesos šaltiniais. Bus didelė staigmena, jei Ukraina nepaklius į finalą, tačiau greičiausiai taip nebus. 5. Dabar į sceną lipa Lietuvos atstovas. Scenoje dominuoja mėlyna spalva. Jeronimo balsas skamba puikiai. Vizualizacijose įrengtas mėnulis. Jeronimas vilki baltus marškinius ir juodas kelnes. Pasirodymo pabaigoje Jeronimas atsistoja ant šviesios kapsulės ir baigia pasirodymą apsuptas šviesos.

6. Toliau jauniausia šių metų dalyvė – Olta Boka. Albanijos atstovė vilki juodus drabužius. Scenos vizualizacijose matome gražią širdį. Pasirodyme naudojamas vėjas. Atlikėjos balsas yra puikus.

7. Atėjo metas pasirodyti Šveicarijai. Ir vėl scenoje daug mėlynos spalvos. Paolo vilki juodą kostiumą. Atlikėjas pasirodymo pradžioje visiškai nejuda. Naudojama pirotechnika. Šis pasirodymas sulaukia didelio publikos palaikymo. Vėliau scena įgauna violetinių spalvų.

8. Dabar pasirodo Čekija. Tereza vilki trumpa baltą suknelę. Už jos matome muzikantą, kuris stovi širdies formos dekoracijoje. Vokaline prasme viskas gerai. Vizualizacijose dažnai galime pamatyti ugnis. Kartais gali atrodyti, kad tos ugnys sklinda iš scenos. Pasirodymo pabaigoje panaudojama labai daug pirotechnikos.

9. Toliau Baltarusija. Ruslan vilki juodus drabužius. Scenoje matome kelis didelius auksinius rutulius ant kurių Ruslan paskui atsistoja. Šokėjos vilki sidabrines sukneles. Atlikėjo vokalas labai geras.

10.  Į sceną lipa „braliukas” Latvija. Nuo pat pradžios naudojami dūmai. Choreografija pakankamai gera. Vizualizacijose sukuriamas jūros efektas. Tai tikrai įspūdingas pasirodymas. Palaikykime latvius!!!

Dabar vedėjai trumpai priminė balsavimo taisykles. 11. Dabar pasirodo Kroatija. Vienas grupės narys vilki baltą kostiumą, o kiti – juodus. Vizualiazacijose matome paukščius. Scenoje yra ir viena šokėja, kuri vilki tamsiai raudoną suknelę. Pasirodymas įdomus, tačiau yra mažai šansų, kad Kroatijos vardas bus paminėtas skelbiant finalistus. 12. Toliau Bulgarija. Pasirodymas prasideda ilgiausia „Eurovizijos” istorijoje muzikine įžanga. Per įžanga dažnai keičiasi vizualiazacijų spalva. Pagaliau prasideda ir pats dainavimas. Atlikėja vilki tikrai įspūdingą suknelę. Leidžiami dūmai, naudojama pirotechnika. Bulgarijos šansai yra tikrai nemaži. 13. Atėjo metas pasirodyti Danijai. Simon vilki panašius rūbus, kuriuos vilkėjo per nacionalinį finalą. Dominuoja mėlyna spalva (ir vėl). Pasirodymas yra profesionalus, tačiau dar neaišku ar jis sugebės pakerėti Europą. 14. Dabar pasirodo taikos nešėja, Gruzijos atstovė. Diana apsirengus juodai. Per priedainį pasikeičia vizualizacijų spalva. Naudojami dūmai. Atlikėjos vokalas yra labai geras. Pasirodymo pabaigoje visi pakeičia drabužius į baltus. Tai ko gero, pats nuoširdžiausias pasirodymas. Pasirodymas palydimas gausiais plojimais.
15. Penkioliktoji šiandien pasirodo Vengrija. Vizualizacijose matome daug žvakių. Kelios yra pastatytos ir scenoje. Atlikėja vilki kiek neįprastą suknelę. Scenoje stovi ir fortepijonas, kuriuo suprantama yra grojama. Ar Europa paskęs žvakių šviesoje?

16. Atėjo metas Maltai. Morena pradeda pasirodymą pakankamai energingai, publika šiltai sutinka šią dainą. Šokėjai vilki juodus kostiumus, turi prožektorėlius, su kuriais kartais pašviečia. Atlikėja labiau susitelkusi ties šokiu, nei vokalu, todėl jis skamba neužtikrintai. Ar po dviejų nesėkmių metų, Malta paklius į finalą? Sužinosime jau labai greitai.

17. Dabar pasirodo Kipras. Scenoje dominuoja violetinė spalva. Atlikėja vilki šiek tiek keistą kostiumą, tačiau jau netrukus ji pakeiči
a drabužius į gražią, oranžinę suknelę. Evdokia moka puikiai flirtuoti su kameromis, tačiau vokalas dainos pabaigoje šiek tiek sušlubuoja. Palaikykime Kiprą, nes jie labai tikisi mūsų palaikymo.

18. Priešpaskutinė šiandien pasirodo Makedonija. Šis pasirodymas buvo pasitiktas švilpimu. Tamara vilki tamsiu rūbus, o kiti nariai, šviesius. Ir vėl dominuoja mėlyna spalva, tačiau paskui dar prisijungia ir raudona. Atlikėjos vokalas nėra labai geras. Ar Makedonijai pavyks penktą kartą iš eilės patekti į finalą?

19. Paskutinė pasirodo Portugalija. Nuo pat pradžios šis pasirodymas užburia. Vania vilki puošnią, juodą suknelę, o pritariamieji vokalistai baltus drabužius. Vokalas yra užtikrintas, nes į jį yra labiausiai kreipiamas dėmesys.
Portugalija nė karto nuo tada, kai buvo įvestas pusfinalis, nepateko į finalą.

Pasirodo pirmosios „Eurovizijos” nugalėtoja Lys Assia. Ji ir paskelbs balsavimo pradžią. Balsavimas yra pradedamas. Dabar pakartojami visi pasirodymai. Jei norite balsuoti, turite skambinti numeriu 1605 ir surinkti patikusio pasirodymo dviženklį pasirodymo numerį. Arba galite siųsti žinutę numeriu 1358. Dabar vedėjai kalba apie Belgradą, jį giria. Rodomas vaizdo įrašas apie Serbiją, jos gamtą. Pristatomą oficialūs „Eurovizijos” dainų plokštelė. Pakartojamos visos dainos dar kartą. Balsuoti liko tik kelios sekundės. Balsavimas baigtas. Jau netrukus sužinosime, ar Lietuva pateks į finalą?.. Parodomi visi finalo dalyviai: Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir Serbija. Jungiamas vaizdas į žaliąjį kambarį, kuriame yra ir mūsų atstovas. Pakalbinamos Ukrainos ir Makedonijos atstovės. Taigi atėjo metas sužinoti finalistus. Taigi į finalą pakliūna:

  • Ukraina
  • Kroatija
  • Albanija
  • Islandija
  • Gruzija
  • Danija
  • Švedija
  • Latvija
  • Turkija
  • Portugalija

Deja, bet Lietuva, Šveicarija, Čekija, Baltarusija, Bulgarija, Vengrija, Malta, Kipras ir Makedonija liko už borto. Ačiū kas žiūrėjote. Neliūdėkime Lietuviai…

.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

262 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
spicye
spicye
prieš 2024 metus

NEREAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALU ZMONES BUVO NEREALU JO DAINA PAKEREJO 🙂 LABAI GRAZIAI ATLIKO

lila
lila
prieš 2024 metus

jo pirma nata, paskui skin kazkaip keistai :), viskumoj gerai, bet nelabai patiko kameru darbas, to ko zadejo beveik nebuvo, zvilgsnio ir tai mazai, tik pats galas grazus

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Na bet tų klaidelių galėjo ir nebūt 🙂 Juk nelabai atrodys kai visi dalyvai nusidainuos (nors ir neryškiai) 🙂

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

as irgi airijoj ir nzn kaip balsuot nes ne per airiu ziuriu :/

Renatas
Renatas
prieš 2024 metus

As netikejau musu daina kol nepamaciau pasirodymo 🙂 Liuks, o tos klaideles tai visiems ju pasitaiko

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

marciokas, pranešim 😉

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

nu lietuviukas net nzn… kaip reagavo kitos salis? mes turejome visai kita jausma, nes tai musu dalyvis… tai vat.. tokie dalykai…

kerpimukas
kerpimukas
prieš 2024 metus

man tai irgi atrode gerai gal net ne gerai klasiskai nu ziurim europai gali kaip visada nepatikt ar priesingai pamatysim

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

pirma zodi ziauriai istare :/ ir nata nusidainavo, bet anyway sekmes jeronimui, charizmatiskas pasirodymas, o ir rusai labai pozityviai pakomentavo musu pasirodyma 🙂

marciokas
marciokas
prieš 2024 metus

sveiki visi… prasau visu pagalbos… parasykit kada gales balsuoti ir kaip nubalsuoti uz jeronima.. as esu uzsienyje… bet pas mane internetas labai letas ir negaliu ziureti tiesiogines transliacijos.. tad labai prasau parayskit kada ir kaip reikes balsuoti…

Ruteles ;}*
Ruteles ;}*
prieš 2024 metus

Pasirode liuksiskai!!;]**

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Nu normalei, pavarė, kaip pirmą kartą tokioj scenoj. Tik galėjo nesuriaumot gale kaip ir 😀 Na lauksim pabaigos ir sužinosim ar sužavėjo ką nors jis ar nea 🙂

Briga (...)
Briga (...)
prieš 2024 metus

Eikit sau! Lietuva super! Nerealiai!!! Ir dabar vos atsigaunu.

Udrius
Udrius
prieš 2024 metus

kur tas stebuklingas filmavimas? kur jo bendravimas su mergina ten is sales 😀 zodziu nesamone totali…

Paulius
Paulius
prieš 2024 metus

neblogai Jaronimas, neblogai…

lietuve
lietuve
prieš 2024 metus

JERONIMAS SAUNUOLIS………..

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Oj Jeronimas 😀 Žiedų galėjo ir pamažint… 😀

Udrius
Udrius
prieš 2024 metus

tas skin kaip siaubingai nuskambejo, siaubas kaip suede

lligituxe
lligituxe
prieš 2024 metus

Na ka Lietuva :]

Paulius
Paulius
prieš 2024 metus

kol kas visos dainos liux…

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

buckis mano ani lorak… muliu muliu… negaliu…

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Juoda Arbata, taigi dbr kai skirstė pusfinalius visos taisyklės pasikeitė :}

lietuve
lietuve
prieš 2024 metus

Švedai manau pateks i finala

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

pasirodymas super ukrainos ir daina, tikrai pateks! bet kodel ji ne finale? taigi pernai 2 vieta uzeme?

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Ukrainia…Gera daina 😀 Pradžia įdomi…dar tas juodaplaukis vaikinas baika :DDD

lligituxe
lligituxe
prieš 2024 metus

Ukraina daina pradejo graziai .. daina tikrai tajp pat grazi. :}

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Švedijos dainoj iš pradžių lazeriai pradėjo raibuliuto akys man lb tai kažkaip keistai atrodė 😀

Turkija…na įdomi daina. Neturiu ką kalbėt daug 😀

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

jau tuoj Jeronimas!!!!

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

laukiu ukrainos… hei hei,.. shady lady… sekmews jai

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

turkija nors ir nera tarp mano favoriciu.. taciau, man patinka priedainio melodija… respect..

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

na turkija nieko ypatingo :)truksta kazko uzvedancio

Knopkia
Knopkia
prieš 2024 metus

Sveiki visi:) Sekmes Jeronimai:)

Svedija… Amh… Daina tikrai patinka, bet vaizdas galejo buti ispudingesnis:)

lligituxe
lligituxe
prieš 2024 metus

Turkija graziai daina pradejo. Balsas irgi grazus. :]

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

pirmas tas efektas buvo ne ispudingas, o apgailetinas.. ji atrode kaip srekas… :DDDDD o daina tai fuuu…

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

islandija-vieni is mano favoritu… geras pasirodymas, taciau kartais buvo per greiti judesiai…

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Transvestite švedė? 😀 Iš kur čia? xD

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

na neblogai 🙂

Udrius
Udrius
prieš 2024 metus

Patiko islandija, bet svede kazkaip neypatingai graziai pradejo savo daina, ir sou truksta.

o god
o god
prieš 2024 metus

hm hm.. turiu klausima sita svedijos atstove ne transvestite?

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Jo, pastebėjau. Na normalei, bet nesužavėjo. O va Švedija man patinka 🙂

Ruteles ;}*
Ruteles ;}*
prieš 2024 metus

Tika nuskambejo tikra Eurovizine daina ;]

lietuve
lietuve
prieš 2024 metus

Sveiki,sekmes Jeronimui

Ruteles ;}*
Ruteles ;}*
prieš 2024 metus

Sweiki wisi! Linkiu praleisti gerai laika! ;}*

nightmare
nightmare
prieš 2024 metus

Sveiki gyvi :} Na ką gi, žiūrėsim Euroviziją 😀 Belieka sekmės palinkėt Jeronimui ;}

Briga (...)
Briga (...)
prieš 2024 metus

Sekmes, Jeronimai! Sekmes, Lietuva! Linkiu ramaus ziurejimo, mielieji!

lligituxe
lligituxe
prieš 2024 metus

Nu ka Sweiki :}

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Tautviux/'>Tautviux</a>
prieš 2024 metus

(bent mintimis) 😀

JuodaArbata
JuodaArbata
prieš 2024 metus

na va ir vel as cia 😀 vos suspejau,maniau nebepamatysiu jau eurovizijos nes isvaziavus buvau, na bet aciu Dievui spejau! sekmes Jeronimui 🙂

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Tautviux/'>Tautviux</a>
prieš 2024 metus

Ačiū, tau irgi.Palaikykime savo atstovą

AnDriuS
AnDriuS
prieš 2024 metus

sveiki visi.. as siandien tikiuosi busiu visa pusfinali cia.. todel linkiu visiems gero vakaro, bei sekmes musu redaktoriui…;)

1 2 3 6