Eurovizija 2008 (renginys)

Rusų reakcijos po Dimos Bilano pergalės

Rusijos televizijos komentatorių šūksniai po pergalės:

Tiesiogiai transliuojamoje laidoje apie pergalę kalba žymūs Rusijos žmonės:

18 Komentarai

 1. vakar visa vakara man teko klausytis rusu komentatoriu, po kiekvieno pasirodymo palyginimu su Dimochka, ir nuolat Dima, Dima, Dima 😀 o jau kai laimejo tai isvis 🙂

 2. Duchai tie rusai,zodziu neturiu.Kazkoks asilas uzlipo ant scenos,pastauge,susiplese marskinius,pasivoliojo ir laimejo.NESAMONE!!!

 3. Dima idomiausiai pasirode ir man labiausiai patiko nors nesu jo gerbeja bet ginsiu ji nes jis moka sudomint daugiau niekas neparode to ko jis…ir kodel jis jums tai uzkliuwo tjurbut pasakysit kad milius geriau pasirode?B-):@

 4. Ilona>>
  Aisku,Milius geriau pasirode.
  Sakai,kad niekas neparode to kaip jis? Asilas su paciuzom isejo nei i tvora nei i mieta "paskraide",Dima plesesi marskinius,voliojosi,smuikininkas kuris net negrojo…Cia tau klase? Eik tu eik tu,Azerbaidzano sou nematei gal? Vo ten tai TIKRAS sou.Nedirbtinis kaip pas Geju Bilana.Asilai rusai ir taskas!!!!!

 5. AllRight, tu tikriausiai geriau pavarytum ;] …
  Fragile Harmony, nepamenu ką Azerbaidžanas parodė? Neprisimenu net vyras ar moteris dainavo… Ar kas?..

 6. Eurodiena galetu aisq ir pravalyt komentarus nepatinka man kai varo asilai ir t.t vienas ant kitu rasistai kazkokie tai 😐

 7. Nju zinai gal asorbaidzanas bet milius blogiausiai nors dima gera daina tjuri

 8. Ilona, tai vaziuok i Rusija gyvent jei taip lietuviu nepalaikai, o garbini tik Dimochka 😉

 9. joa, visi is cia isvaziuokit, jei kas nepatinka, nes uzknisa negyvai, kai patys issirenkam, o po to purvais drabstome! kas cia per poziuris??? siaubas. saviskius reikia palaikyti, kad ir kokie jie bebutu, o ne garbinti kazkokius ruskius ar dar kokius.

 10. Nju zinot as nesu dimos gerbeja bet kai jis buna eurowisijoj tai wisuomet laimi nors ir pleso marskinius bet eurowizijaij to reikiaB-)

 11. Dima Bilan pasirodė geriausiai. Daina yra nuostabi, pasirodymas – puikus. Turkijos, Graikijos ir dar daugybės šalių atstovai nieko gero neparodė. Jeigu jums nepatinka rusai – jūsų bėda. Dima Bilan buvo vertas laimėti ir laimėjo. O, turkai, tegul, džiugina paauglius be klausos.

 12. Azerbaidzanas buvo nerealus…Jie turejo laimet! Arba Turkija…Bet tik ne Dima.Nekenciu Dimos ir visu atsiprasant susiktu rusu.

 13. Aaaa…. Sakai, Under Sky, rusų nekenti. Aišku, todėl Dima blogas – nes rusas. Supratau. O, tu net neapykantą jauti Dimai Bilanui. Pasirodo jis tau įspūdį padarė.
  "Azerbaizanas buvo nerealus…Jie turejo laimet! Arba Turkija…" – išties, pasirinkai puikiai. pirmojo tavo pasirinkimo beveik niekas neprisimena ir tai yra vienas iš neįdomiausių ir neįsimintiniausių pasiroymų Eurovizijoje. O Turkija – tokia prasta, kad net apsakyti sunku.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.