Eurodiena.lt

Išrinkti „Mis ir Misteris Eurovizija 2009“!

Beveik mėnesį Jūs, „Eurodienos“ skaitytojai, balsavote ir rinkote žaviausius ir gražiausius atlikėjus, užlipsiančius ant šių metų „Eurovizijos“ scenos.

Rinkimai vyko dviem etapais: pirmajame etape iš visų pasirodysiančių dalyvių skirtingose kategorijose („Mis“ ir „Misterio“) buvo išrinkti 8, kurie kovėsi antrame etape.

Beveik dvi savaites trukusiame finaliniame balsavime „Misterio 2009“ kategorijoje balsavo 297, o „Mis 2009“ – 197 mūsų skaitytojai, kurie nusprendė, kurie atlikėjai verčiausi šių titulų.

Pirmąsias vietas savo kategorijose iškovojo ir „Mis Eurovizija 2009“ tapo Azerbaidžano atstovė Aysel (25%), o „Misteris Eurovizija 2009“ tapo antrakart ant „Eurovizijos“ scenos užlipsiantis graikas Sakis Rouvas (32%).

Graikija242

Antrąsias vietas pelnė lietuvos atstovas Sasha Son (31%), kuris vos keliais balsais atsiliko nuo nugalėtojo ir Estijai atstovaujančios grupės „Urban symphony“vokalistė Sandra Nurmsalu (14%).

112estijjaaa

Trečioje vietoje, sulaukęs 16% balsavusiųjų simpatijų, liko Norvegijos atstovas Alexander Rybak ir Turkijos garbę konkurse ginsianti Hadise (13%).

Alexander Rybakturkiki

Ar grožis bus vienas iš pagrindinių kozirių šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse? Viskas paaiškės tik gegužės 16 dieną, didžiojo finalo metu.

27 komentarai

 1. O,kaip faina Sasha laimėjo 2 vietą,bet taip ir galvojau,kad Sakis 1 vietą laimės ;D

 2. Lukai- kiekvieno skonis yra SKIRTINGAS ;P o man va ta antravietė pora ir yra gražiausi 🙂

 3. Nesupratau,ką ten Sasha antroje vietoje veikia?
  Nu nei vieno gražaus bruožo,šakės.
  O pirmosios vietos man labai patinka,antrosios visiškai ne.
  O trečioje vietoje likusiHadise galėjo būt aukščiau.
  ScoRp,labai graži fotkė. 😀

 4. Nesamone! Azerbaidzaniete NEGRAZI. buvo daug grazesniu, kad ir Soraya arbaKejsi Tola, net aires labai grazios buvo. Marazmas! Zmones, kur jusu akys?…..

 5. Nu blyn,Sakis 1 vietoje..Idejot jo fotke kur pries tukstanti metu fotkinuos tai ir atrodo jaunas… 😀 o mergos tai is vis…

 6. kaip pora 😀 tia tik pirma pora tinka 😀 bet kaip visada leituviai nemokat isrinkt graziausiu 😀

 7. Šaunu,Sakis pirmoje vietoje.Nors galėjo būti ir Sasha bet tiek to.O,kad Sandra 2-oje tai nusivyliau truputį galėjo būti 1-oje.

 8. Kajp kaliku, kad kaikiurie žmonės balsuoja už tuos, kurių snukiai blizga, bet nebalsuoja uz tuos, kurie yra naturaliai grazus. Ir dar akis padraskyt sugeba. Zdz Lietuviu mentalitetas!

 9. 2- tra nuo galo vieta wyy..
  Na ką Lietuva, gal metas Eurovizijon sųsti kažką normalų ir talentingą pagaliau?
  Juk tokių dar mūsų šalyje yra, ar ne?

Komentuoti