Eurodiena.lt

Išrinkti „Mis ir Misteris Eurovizija 2009“!

Beveik mėnesį Jūs, „Eurodienos“ skaitytojai, balsavote ir rinkote žaviausius ir gražiausius atlikėjus, užlipsiančius ant šių metų „Eurovizijos“ scenos.

Rinkimai vyko dviem etapais: pirmajame etape iš visų pasirodysiančių dalyvių skirtingose kategorijose („Mis“ ir „Misterio“) buvo išrinkti 8, kurie kovėsi antrame etape.

Beveik dvi savaites trukusiame finaliniame balsavime „Misterio 2009“ kategorijoje balsavo 297, o „Mis 2009“ – 197 mūsų skaitytojai, kurie nusprendė, kurie atlikėjai verčiausi šių titulų.

Pirmąsias vietas savo kategorijose iškovojo ir „Mis Eurovizija 2009“ tapo Azerbaidžano atstovė Aysel (25%), o „Misteris Eurovizija 2009“ tapo antrakart ant „Eurovizijos“ scenos užlipsiantis graikas Sakis Rouvas (32%).

Graikija242

Antrąsias vietas pelnė lietuvos atstovas Sasha Son (31%), kuris vos keliais balsais atsiliko nuo nugalėtojo ir Estijai atstovaujančios grupės „Urban symphony“vokalistė Sandra Nurmsalu (14%).

112estijjaaa

Trečioje vietoje, sulaukęs 16% balsavusiųjų simpatijų, liko Norvegijos atstovas Alexander Rybak ir Turkijos garbę konkurse ginsianti Hadise (13%).

Alexander Rybakturkiki

Ar grožis bus vienas iš pagrindinių kozirių šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse? Viskas paaiškės tik gegužės 16 dieną, didžiojo finalo metu.

27 Komentarai

 1. Nesuprantu ką tarp jų daro Sasha, bet nesvarbu. Šiaip išrinkti gražiausi.

 2. O,kaip faina Sasha laimėjo 2 vietą,bet taip ir galvojau,kad Sakis 1 vietą laimės ;D

 3. Lukai- kiekvieno skonis yra SKIRTINGAS ;P o man va ta antravietė pora ir yra gražiausi 🙂

 4. Nesupratau,ką ten Sasha antroje vietoje veikia?
  Nu nei vieno gražaus bruožo,šakės.
  O pirmosios vietos man labai patinka,antrosios visiškai ne.
  O trečioje vietoje likusiHadise galėjo būt aukščiau.
  ScoRp,labai graži fotkė. 😀

 5. Nesamone! Azerbaidzaniete NEGRAZI. buvo daug grazesniu, kad ir Soraya arbaKejsi Tola, net aires labai grazios buvo. Marazmas! Zmones, kur jusu akys?…..

 6. Nu blyn,Sakis 1 vietoje..Idejot jo fotke kur pries tukstanti metu fotkinuos tai ir atrodo jaunas… 😀 o mergos tai is vis…

 7. kaip pora 😀 tia tik pirma pora tinka 😀 bet kaip visada leituviai nemokat isrinkt graziausiu 😀

 8. Šaunu,Sakis pirmoje vietoje.Nors galėjo būti ir Sasha bet tiek to.O,kad Sandra 2-oje tai nusivyliau truputį galėjo būti 1-oje.

 9. Kajp kaliku, kad kaikiurie žmonės balsuoja už tuos, kurių snukiai blizga, bet nebalsuoja uz tuos, kurie yra naturaliai grazus. Ir dar akis padraskyt sugeba. Zdz Lietuviu mentalitetas!

 10. Aš galiu tik pasikartoti: ne visų nuomonė tokia tragiška kaip tavo,Lakkys.

 11. NESAMONĖĖĖ. Norėjau kad Jade laimėtu. Kažin kas už tą estę balsavo. Fu kokia ji man negraži.

 12. Bet bent jau naturali, o ne taip kaip Jade grimo 5 sluoksnious uzsidejus

 13. 2- tra nuo galo vieta wyy..
  Na ką Lietuva, gal metas Eurovizijon sųsti kažką normalų ir talentingą pagaliau?
  Juk tokių dar mūsų šalyje yra, ar ne?

Komentuoti