Eurovizija 2008 (dalyviai)

Dimos Bilano reklaminis turas

Jau antrus metus iš eilės Europos Transliuotojų Sąjunga „Eurovizijos laimėtojui dovanoja reklaminę kelionę po kelias šalis. Pernai progą pakeliauti turėjo Marija Šerifovič, o tuo tarpu antroje vietoje likusi Verka Serdiučka pasijuokė iš tokios dovanos, pasakiusi, kad padarys tą patį, tik dar už tai gaus pinigus.

Europos žiūrovų geriausiu pripažintas Dima Bilan kelionę pradėjo trečiadienį Helsinkyje. Ten apsilankė vienoje radijo stotyje bei davė interviu kelioms televizijos laidoms. Taip pat kartu su Edvinu Martonu atliko savo dainą bei dalino autografus prekybos ir pramogų centre.

Jau tą pačią dieną privačiu lėktuvu dainininkas buvo nuskraidintas į Stokholmą. Švedijos sostinėje Dima pasirodė „Kista” prekybos ir pramogų centre, o ketvirtadienį bendravo su daugybe žiniasklaidos atstovų.
Ketvirtadienio popietę vaikinas išskrido į Norvegiją, kur dalyvavo tiesioginėje laidoje kaip garbės svečias. Vakare buvo planuojamas susitikimas su Norvegijos atstove Marija.

Penktadienį „Eurovizijos” laimėtojas lankysis Airijoje, kur dalyvaus laidoje „The late late show” bei internetinėje konferencijoje atsakinės į žmonių klausimus, kuriuos galite užduoti paspaudę čia .
Kitos Dimos stotelės tai: Didžioji Britanija, Belgija, Prancūzija ir San Marinas.

Nuotraukų šaltinis: eurovision.tv
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

4 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

Teko man buvoti p/c "Kista":)

Minnie
Minnie
prieš 2024 metus

Gal jau laikas naujam klausimui? Jau tas "Ar esate patenkinti nugalėtuoju?" atsibodo.

@@@
@@@
prieš 2024 metus

ne… visa europa meluoja…:)))

oksanos
oksanos
prieš 2024 metus

ar tiesa kad bilanas laimejo

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.