Eurovizija 2009 (atrankos)

Merūnas „Super L.T.“ pažada: „Dalyvausiu Eurovizijoje!“

Dainininkas, išskirtinio vokalo savininkas, „Kelio į žvaigždes 2“ nugalėtojas Merūnas Vitulskis LNK laidai „Super L.T.“ pirmadienį pažadės: „Kitais metais dalyvausiu „Eurovizijoje“ ir parodysiu, ką sugebu“. Konkursui dainininkas pradėjo ruoštis jau šiandien ir tikina turįs sėkmės receptą.
Estijoje tarptautiniame muzikos konkurse įveikęs 21 konkurentą iš įvairių pasaulio šalių ir užėmęs pirmąją vietą, Merūnas įgavo pasitikėjimo savimi. Dainininkas žino: norint rimtai pasiruošti Europos dainų fiestai „Eurovizija“, reikia imtis darbo jau nuo dabar. Šiuo metu Merūnas ieško tinkamos „Eurovizijai“ dainos.
Kol Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jeronimas Milius Belgrado scenoje bandė nustebinti Europą, kito tarptautinio konkurso finale savo eilės laukė Merūnas. Estijoje vykusiame konkurse „Laagna Laul 2008“ dalyvavo 21 dainininkas iš skirtingų šalių. Tuo metu, kai paaiškėjo, kad Jeronimas į finalą nepateko, Merūnas išplėšė pergalę. Iškovojo aukščiausią vietą – „Grand Prix“ – ir laimėjo 3000 eurų.

Pastebėtas ir įvertintas užsienio šalių prodiuserių, būsimas lietuviškasis „Pavarotis“jau kviečiamas į Vokietijos televizijos konkursą, taip pat – į Italiją bei Izraelį.
„Super L.T.“ primena, kad neseniai Merūnui tarptautinę šlovę prognozavo ir astrologai. Astroligija besidomintis ir tikintis atlikėjas stebisi, kaip netikėtai greitai pildosi prognozės.
Įkvėptas naujų pasiekimų, Merūnas ketina siekti tarptautinio pripažinimo ir „Eurovizijoje“. Dainininkas supranta, kad kiekvienam lietuviui, likusiam sąrašo apačioje, gresia melomanų pasmerkimas, tačiau trykšta entuziazmu.
Merūnas nutarė pradėti rengtis konkursui iš anksto ir šiuo metu ieško tinkamos „eurovizinės“ dainos. Regis, jau ir pergalės receptą turi… Koks jis? Žiūrėkite „Super L.T.“ pirmadienį, 19.10 val., per LNK.

Straipsnio šaltinis: lnk.lt

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

10 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ruta
Ruta
prieš 2024 metus

Manau turetu pasiekti geru rezultatu jei jau 21 konkurenta nugalejo…tai nemazai…bet bent i desimtuka kad su juo patksim tai maai sansu…nepasigaidintu Lietuva pries pasauli kaip padareme su Laura&The Lovers totaliaia nesveika daina ir ta taip baisiai atrode…O kai su tiem Linu ir Simona ir pasigaidinom…Tas Linas po lapais tegu slepias nes po tokio sutriuskinimo dar soka jis pries kaska…Lopas…Su 4FUN nepasigaidinom bent normali grazi daina ne kaip kitu saliu atsiprasant ****** pasirode ir nk nelaimejo…Jeronimo Miliaus daina nereali man bent ziauriai patiko balsa jis turi-MerunaEurovizijon atsaukai tam zmogui gal pats pabandyk taip padainuot!ok? paziuresim paziuresim ar bent viena nnatele isspiegsi…paiskinimas kodel nepasieke rezultatu paprasciausiai ne tuo metu pataike daina…jei ta kuri pirma kart atstovavo Lietuvai ta kur apie Strazda dainavo butu dainavus kaskur 2007 ar 2006 metais butume 1 vieta 100 % gave…Nauja ir netiketa stai ko Lietuvai reikia…Jei tai sugalvos kaskas tai gal kaip ir LT UNITED ideja bus priimta…Dar reiktu dainos kuri isiintu ir uzvestu tokia ir buvo LT UNITED daina…Sekmes Merunui jis gali ir yra jau daug pasiekes 🙂

eNz
eNz
prieš 2024 metus

dar vienas nori paskutines vietos? 😀

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

na gerai,bent jis galbut ka nors geresnio ten suorganizuos,bentjau as noreciau ji matyti eurovizijoje..sekmes jam!

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

pamirsau dar gi pilvelyte eilej stovi

Cool cat
Cool cat
prieš 2024 metus

Kanors kvailo sugiedos ir dar karta geda bus atnesta i sita sali

Mesky
Mesky
prieš 2024 metus

pogalais , nieko jis negautu , palyginus ji su kaikuriais jau dalyvavusiais atstovais , kurie turejo ispudingus balsus ir liko 14-20 tai jam nera vilciu …

rokas
rokas
prieš 2024 metus

idomu kokia ta ideja manau su juo (ziurint pagal daina) turesim sansu patekti i finala

MerunaEurovizijon
MerunaEurovizijon
prieš 2024 metus

Ir nesakykit kad jeronimas turi balsa, jis nieko neturi

MerunaEurovizijon
MerunaEurovizijon
prieš 2024 metus

nu sitas vyras tikrai manau parodys Europai, kad 2 pastarieji metai buvo nesekmes reikalas. Manau net aukščiau už LT united bus

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

laukiam nesulaukiam;DD~

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.