Eurovizija 2009 (renginys)

Pasirodė pirmoji „Eurovision:Countdown“ laida

Kasmet nuo 2007 metų Europos Transliuotojų sąjungos (EBU) rengiamos „Eurovision: Countdown“ laidos pristatomos ir šiemet. Tai trijų laidų (kiekviena iš jų trunka apie 30 minučių) ciklas, kuriame pristatoma šių metų „Eurovizijos“ šalis šeimininkė, interviu su praeitų metų nugalėtojais, trumpai apžvelgiami šių metų dalyviai bei pateikiama daug įdomių faktų apie „Eurovizijos“ dainų konkursą.

„Eurovision: Countdown“ laidas veda Jovanas Rodaminas (Švedija) ir Jana Čurikova (Rusija).

Pirmąją laidą, suskirstytą į tris dalis, kviečiame pažiūrėti ir Jus:

1 dalis:

2 dalis:

3 dalis:

15 Komentarai

  1. dziugu kad norvegas nepaminetas pirmoj laidoj 😀 o lietuvis paminetas. Bet mano favoritas siu metu eurovizijos bus danas 🙂 Believe Again 😀 galetu laimet 😀 kitais metais atsirastu believe again again 😀

  2. Vakar šią laidą žiūrėjau tiesiogiai. Jei norite ir jūs pamatyti likusias dvi laidas, tai sekmadienį, 19:30 val. Lietuvos laiku užeikite į puslapį ESCTODAY.com . Ten bus nuoroda į tinklalapį, per kurį trancliuoja šią laidą (kažkokia Airijos televizija)

  3. Dekui 😉 Visai neblogai pasakyta. „Siemet daug baladziu, galbut del to, kad pries metus nugalejo balade“ 😀 tikiu, kad Sasha musu nenuvils!

  4. perziurejau viska…. na ka galiu pasakyti vedeja kaip visada nelabai tinkanti siai sryciai vedejas siaip 50 ant 50,o is informacines sryties galiu iverinti viska tik teigiamai daug ko suzinojau,t.y man naudingos idomios informacijos apie eurovizija,taigi galiu palinket tik visiems sekmes eurovizijoje ir laukiam nesulaukiam eurovizijos pradzios,su nekantravimu laukiam laukiam laukiam ispudingiausios per visus metus scenos Maskvoje,tikrai bus ispudingiausias renginys bei eurovizija per paskutiniuosius metus kur bus mano megstamiausia aktore Mila Jovovic tikekimes pasiseks sashaj ir jis gales pabut su sia izimybe scenoje kartu,cia kiekvieno zmogaus svajone pabuti vienoje scenoje su patricia su jovovic,nuostabu gal po tokio nerealaus ir ispudingo sou susizaves ir sugrys atgal i musu seima eurovizija ir Italija? butu nerealu ir labai smagu! manau si rengini visi italai su smalsumu ziures ir galbut uzsimanys Italija vel sugrysti i eurovizija,to ir tikekimes nes italai labai talentingi balsus grazus turi,ir siaip kaip ir senbuviai na ka siam kartu tiek aciu kas skaite klause ir t.t 😀

  5. Virginjai kai bus nufilmuotos kitos 2 laidos ir jas idek. Buvo labai idomu ziureti.

Komentuoti