Eurodiena.lt

Vyk į „Euroviziją“ su kompanija

Gegužės 12-16 dienomis.

Paskatinti lankytojų pradedame projektą, skirtą tam, kad žmonės, kurie nori kitų metų gegužę vykti į Maskvą stebėti „Eurovizijos“, bet nenori važiuoti vieni, surastų bendraminčių. Jeigu dar apie tai nemąstėte, galbūt tai Jums bus paskatinimas pasinaudoti proga, kad dainų konkursas vyks ne tolimojoje Graikijoje ar Serbijoje, o kaimyninėje Rusijoje.
Mūsų projektas veikia tokia tvarka: Jūs įrašote savo kontaktinius duomenis apačioje esančioje formoje, mes su Jumis susisiekiame ir pateikiame kitų užsiregistravusiųjų kontaktus. Tokiu būdu galėsite pradėti diskutuoti su kitais, planuojančiais nuvykti į kitų metų „Eurovizijos“ konkursą.

<a href=“http://eurosavaite.wufoo.com/forms/maskva-2009/“ mce_href=“http://eurosavaite.wufoo.com/forms/maskva-2009/“ title=“Maskva 2009″>Fill out my Wufoo form!</a>

Apačioje pateikiame kainas, kurios galbūt padės susiorientuoti kelionės išlaidose. Turėkite omenyje, kad šios kainos yra apytikslės ir orientacinio pobūdžio, todėl galutinės išlaidos gali skirtis.
  • Rusijos viza: 185 Lt
  • Kelionė autobusu į Maskvą: 270 Lt į abi puses (galima ieškoti ir kitų pasiūlymų)
  • Kelionė lėktuvu į Maskvą: nuo 500 Lt į abi puses
  • Viešbutis: nuo 150 Lt už naktį vienviečiame kambaryje, nuo 180 Lt už kambarį nakčiai dviems
  • Bilietas į „Euroviziją“ : informacija apie 2009 metų konkurso kainas turėtų pasirodyti prieš naujuosius metus. Į šių metų konkursą bilietai buvo pardavinėjami pakuotėmis. Pakuotė su bilietais į abu pusfinalius ir finalą, bei generalines repeticijas kainavo nuo 1300 Lt iki 650 Lt priklausomai nuo vietų arenoje. Kita pakuotė su bilietais į vieną pasirinktą pusfinalį, finalą, bei abiejų pusfinalių generalines repeticijas kainavo nuo 910 Lt iki 510 Lt priklausomai nuo vietų.
Turite klausimu? Iškilo neaiškumų?
Kreipkitės į „Eurodieną“ el. paštu eurodiena<eta>gmail.com arba per „Skype“ (mūsų vartotojo vardas „eurodiena“)

9 Komentarai

  1. Geriau palauksiu kol Eurovizija vyks idomesneje salyje. Jei butu Turkijoje ar kur nors panasaus tada vaziuociau.

  2. O as visai noreciau, vien todel, kad sikart ji vyks visai netoli. Ir, kad 2008 metais ja nugalejo Dima Bilan

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.