Eurodiena.lt

Balsavimas „Eurodienos Eurovizijos“ pusfinaliuose tęsiasi

Balsavimas „Eurodienos Eurovizijoje“ tęsiasi, taigi, jei dar neatidavėte savo balsų, turite dar savaitę tai padaryti.  Balsavimą stabdysime ne balandžio 17 dieną, tačiau savaitę anksčiau – balandžio 10 dieną. Ir prieš pat Šv. Velykas prasidės finalinis balsavimas su 20 jūsų išrinktų finalistų iš abiejų pusfinalių, bei  5 automatiškai finale esančiomis šalimis.

Įdomumo dėlei atskleisime kelias detales iš tarpinių rezultatų. Pirmame pusfinalyje  su daugiau nei 600 taškų pirmauja Turkija. Jai ant kulnų mina Suomija bei Švedija. „Ant ribos“ tarp finalo ir nepatekimo yra Juodkalnija, Izraelis,  Baltarusija ir Andora. Labiausiai nesiseka Makedonijai.

Antrajame pusfinalyje karaliauja Norvegija, tačiau nedaug atsilieka Graikija. Olandijai ir Kiprui trūksta labai nedaug taškų, kad patektų i finalą. Slovakijai „Eurodienos“ skaitytojai kol kas atidavė mažiausiai balsų.

Atiduoti savo balsus galite paspaudę čia

5 Komentarai

  1. Idomu kaip zmones balsavo, kaip paskutini karta girdejau tai cia buvo pacioj pradzioj tai mane lb nustebino kaip zmones balsavo ydomu ar db nenustebins 😉

Komentuoti