Šokių Eurovizija

Prieš „Šokių Eurovizijos“ finalą nauji lyderiai

Visai neseniai pasibaigęs nacionalinės atrankos pusfinalis, o tiksliau jo balsavimas pateikė tikrai nemažai staigmenų. Įsibėgėjus konkurso traukiniui jau galime bandyti prognozuoti kas Lietuvai atstovaus didžiojoje „Šokių Eurovizijoje“.
Pirmąją eteryje išvydome Donato Montvydo ir Katerinos Voropaj porą. Nors jaunuoliai ketvirtfinalyje liko tik treti, šiandien ir komisijos ir žiūrovų balsavime buvo įvertinti pakankamai gerai, kad vienu tašku aplenktų praeitos savaites lyderę Dalią Michelevičiūtę. Pastaroji su Sergejumi Jerpyliovu dėl nepatekimo į finalą gali kaltinti tik komisiją.
Rūtai Ščiogolevaitei komisija šiandien pagailėjo taškų ir tik žiūrovų skirti 8 taškai leido atlikėjai toliau tęsti kovą.
Jau nuo ketvirtfinalio žiūrovų palaikomas „Labo ryto“ vedėjas Ignas Krupavičius su Beata Skaisgiryte šiandien gavo simpatijų ir iš žiuri, ir pora nusileido tik netikėtiems lyderiams — Jekaterinai Romanko ir Nerijui Jasaičiui. Patį santūriausią šokį atlikusi pora iš žiūrovų surinko daugiausiai balsų, o komisijos balsavime pasidalino pirmąja vieta su Karina Krysko ir Sauliumi Skambinu. Pastarieji sulaukė netikėtai mažai palaikymo iš žiūrovų.
Marija Simona Šimulynaitė ir Ivo
Wellkensas nei iš žiūrovų nei iš komisijos nesulaukė didesnių balsų. Tuo tarpu dėl Natalija Zvonkės paskutinės vietos nėra abejonių — taip įvertino ir žiuri ir balsavusieji namie.

Jei nespėjote pamatyti laidos, jau rytoj po pietų mūsų tinklaraštyje laukite vaizdo įrašų.

Vieta Pasirodymo
nr.
Pora Taškai iš
komisijos
Galutiniai
taškai iš komisijos
Taškai
iš žiūrovų
Taškų
suma
1 2 Jekaterina Romankova ir Nerijus Jasaitis 60 12 12 24
2 4 Ignas Krupavičius ir Beata
Skaisgirytė
58 10 10 20
3 5 Karina Krysko ir Saulius Skambinas 60 12 5 17
4 3 Rūta Ščiogolevaitė ir Deividas
Meškauskas
54 7 8 15
5 1 Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj 56 8 6 14
6 7 Dalia
Michelevičiūtė ir Sergejus Jarpyliovas
52 6 7 13
7 9 Marija Simona Šimulynaitė ir Donatas Meškauskas 54 7 3 10
8 8 Ivo
Wellkensas ir Ieva Žilienė
40 4 4 8
9 6 Natalija Zvonkė ir Linas Lukošiūnas 42 5 2 7

Kitą ketvirtadienį, liepos 31 dieną, pagaliau paaiškės kas rugsėjį keliaus į Glasgo miestą Didžiojoje Britanijoje atstovauti Lietuvai. Dėl kelialapio varžysis penkios poros. 21.10 valandą nepamirškite įsijungti LTV kanalo.
Taip pat kviečiame prisijungti prie „Skype“ pokalbių kambario, skirto diskusijoms nacionalinio finalo metu ir kitiems pokalbiams apie „Šokių Euroviziją“. Prisijungti galite paspaudę ČIA.

Nuotrauka: delfi.lt

5 Komentarai

  1. Jekaterina Romankova ir Nerijus Jasaitis manes visai nesuzavejo,visai…. Labai gerai pasirode Dalia Michelevičiūtė ir Sergejus Jarpyliovas tik jai jie butu soke pagal muzika o ne pagal Orlovos balsa tai butu daug efektingesnis. Visai neblogai pasirode Karyna Krisko ir Saulius Skambinas tik gerai komisija pasake kad reikejo kitokios muzikos Ruta Sciogoliovaite ir Deividas meskauskas igi neblogai pasirode tik manau kazkas netaip pasirodyme…

  2. Aj dar pamirsau pasakyti apie Natalyją Zvonkę ir Liną Lukosiuną viena zodziu ka galiu pasakyti apie juos tai nepataiko i ritma…siek tiek atsiliko o dar tos tautines spalvos ant klubu tai isvis

  3. Man labiausiai patiko Karina ir Saulius, na muzika nelabai kokia, bet apskritai tai pasirodymas JEGA! Tiesa pasakius nesitikejau, kad Romankova ir Jasaitis uzims 1 vieta ju sokis tikrai netinka EUROVIZIJAI!

  4. Sakot, kad Jasaitis nebuvo vertas pirmos vietos. Tai kodel jis yra pirmas? Kodel taip mazai balsavo uz Skambina? Pradzioj palaikiau Karina, taciau kuo toliau, tuo labiau Jasaicio pasirodymas mane kazkaip uzhipnotizuoja. Ju sokis – savotiskai zavus. Ir manau, kad Eurovizijai tikrai tiks. Prisiminkim praeitu metu airius. Daug uz juos balsavo – nors sokis tikrai buvo ne pramoginis. Tad dar sunku pasakyti kas labiau tiktu Eurovizijai. Ar akrobatiniai elementai ar plastika su baleto elementu priemaisa. Kas sviezesnio ir labiau nematyta?..

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.