MTVA nuotr.
Eurovizija 2016 (dalyviai)

Vengrija pasirinko: į Stokholmą keliauja Freddie

MTVA nuotr.
MTVA nuotr.

Šeštadienio vakarą Budapešte vyko vengrų nacionalinės atrankos „A Dal 2016“ finalas. Jame dėl galimybės atstovauti savo šaliai varžėsi 8 dalyviai. Pusę iš jų žiuri, kurią sudarė Vengrijoje žinomi muzikantai Pierrot, Zséda, Károly Freinreisz ir Miklós Both, delegavo į superfinalą ir teisę nuspręsti galutinį sprendimą patikėjo žiūrovams. Būtent jie superfinale daugiausia balsų atidavė už Freddie ir jo kūrinį „Pioneer“.

Renginyje taip pat pasirodė Norvegijai 2009-ųjų „Eurovizijoje“ pergalę atnešęs Alexander Rybak ir pernai metų „A Dal 2015“ laimėtoja Boggie.

Freddie (tikrasis vardas Fehérvári Gábor Alfréd) – balandį 26-ąjį gimtadienį švęsiantis atlikėjas, Vengrijoje išgarsėjo muzikiniame šou „Rising Star“, kuriame užėmė 4 vietą. Pernai išleistas debiutinis atlikėjo singlas „Mary Joe“, kurį sukūrė Andras Kallay Saunders (2014-ųjų Vengrijos atstovas „Eurovizijoje“ šiemet su paties suburta grupe vėl bandęs laimę atrankoje), tapo tikru hitu visoje šalyje.

                                                         Freddie — „Pioneer“:

Freddie galėsite išvysti pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 10-ąją. Burtai lėmė, kad jis pasirodys pirmoje pusfinalio dalyje ir su kitais 17 dalyvių susirungs dėl galimybės atlikti savo kūrinį „Eurovizijos“ dainų konkurso finale.

Primename, kad pernai Vengrijai atstovavusi atlikėja Boggie su daina „Wars for Nothing“ surinko 19 taškų ir liko 20-a.

Kviečiame įvertinti kūrinį:

[starrater tpl=10]

13 Komentarai

  1. Balsas kazkoks pragertas, prarukytas. Musu Donny ir Ruslanas 100 kart geriau dainuoja.

  2. na va cia tai jau rimta. nors lenkai rusai kelami aukstai laimet esc bet uz sita vyruka sausiu simboline suma ant jo pergales. kaip 1×1 sako dazniausiai visur pathetic arba tyli tai dabar toks brutally amazing is jo manau tinka freddie pioneer.

  3. sita daina man labai primena armena su „You’re Not Alone”. manes neveza, labai jau eiline daina atrodo po to armeno.

  4. Tai sex mano ausim. O kai as isgirdau is kart agnes mama prisiminiau 🙂

  5. O man nieko stebuklingo…laukiau atomazgoz dainoje bet…ir tas vienuolio dauzomas bugnas lyg is filmo 2012 pradzios paimta… 6/10

  6. Man tokia žiauriai jausminga daina. Šiurpuliukai eina. BRUTALLY AMAZING xD

  7. Būgnai jau buvo , ir ne kartą, o daina šaip sau. Galės varytis su mūsiškiu

Komentuoti