Eurovizija 2016 (dalyviai)

Danai puoselėja savo „eurovizines“ tradicijas – vokiečiai kaltina „Lighthouse X“ kolektyvą plagijavimu

denmark
„Lighthouse X“ ir Helene Fischer

Praėjusio šeštadienio vakarą paaiškėjo, jog danų atrankoje „Dansk Melodi Grand Prix 2016“ pergalę nuskynė vaikinų grupė „Lighthouse X“ su daina „Soldiers of love“. Nespėję pasimėgauti šlovės spinduliais atlikėjai jau privalo gintis nuo kaltinimų plagijavimu. Triukšmą sukėlė vokiečių garsios dainininkės Helene Fischer gerbėjai, kurie įžvelgė jos hito „Atemlos durch die Nacht“ ir danų „eurovizinės“ dainos priedainiuose nemažai panašumų. Patys „Lighthouse X“ neigia, jog įkvėpimo sėmėsi iš Helene dainos, o danų OGAE klubas gina savo išrinktuosius nugalėtojus ir tvirtina, jog bet kokie panašumai yra atsitiktiniai. Primename, jog anksčiau plagijavimu buvo kaltinami ir kiti danų „euroviziniai“ kūriniai, pavyzdžiui „In a moment like this“ (2010) , „New tomorrow“ (2011) ir net  „Only teardrops“ (2013).

Kaip manote, ar danų daina „Soldiers of love“ iš tiesų yra panaši į vokiečių šlagerį? Kviečiame išklausyti kūrinius ir įvertinti jų panašumo lygį (1 – visiškai nepanašu, 10 – tikrų tikriausias plagiatas):

[starrater tpl=10]

10 Komentarai

  1. Man asmeniškai abi dainos yra labai geros ir nematau čia jokių panašumų.

  2. TOTAL PLAGIAT. PATHENIC SONG. TUREJO VARYT SIMONE 99 KARTUS BETTER SONG BUTU TOP 3 ESC2016.

  3. Issijunk capslock ir nustok rasyt zodi „pathetic” po kiekviena naujiena. „Pathetic” Tau nebent ant kaktos parasyta.

  4. yra siokiu tokiu panasumu tarp priedainiu, bet tik labai labai isiklausius galima isgirsti, siaip dainos visiskai skirtingos.

  5. Danai uzstrige kazkur iki 2000m. Dainos senamadiskos, net nezinau kaip jiems pavyko 2013m. laimet, emely matyt laimes kudikis

  6. Danija mano mylimiausia salis ir daina gera, be to nematau panasumu..
    Nebenusipaisto tegu tie vokieciai.

  7. Be to ponia Agne, Ne emely, o Emmelie ir ji yra tikra nugaletoja, o ne laimes kudikis..

Komentuoti