Atlikėjų asmeninio archyvo nuotr.
Eurovizija 2016 (dalyviai)

Danai priėmė sprendimą – „Eurovizijoje“ pasirodys grupė „Lighthouse X“

Atlikėjų asmeninio archyvo nuotr.
Atlikėjų asmeninio archyvo nuotr.

Šįvakar Horseno mieste Danijoje buvo surengtas šalies nacionalinės atrankos „Dansk Melodi Grand Prix 2016“ finalas, kurio metu paaiškėjo, jog danams šių metų „Eurovizijoje“ atstovaus vaikinų kolektyvas „Lighthouse X“ su kūriniu „Soldiers of love“.

Iš viso finale pasirodė 10 konkurso dalyvių, o už atrankos vairo stojo Jacob Riising, Annette Heick ir Hilda Heick. Po pirmojo turo pasirodymų lygiaverčiu komisijos ir žiūrovų balsavimu buvo išrinkti trys geriausieji – Simone, Lighthouse X“ ir Anja Nissen. Šie dalyviai dar kartą pasirodė superfinale, kuriame nugalėtoją rinko tik žiūrovai, balsuodami trumposiomis SMS žinutėmis ir specialia mobiliąja programėle. Vaikinų grupė surinko 42 % visų žiūrovų balsų ir tokiu būdu perėmė Danijos atstovų estafetę iš „Anti Social Media“ vaikinų. Antroje vietoje liko Anja su 36 %, o trečia vieta turėjo pasitenkinti Simone, kurią palaikė 22 % žiūrovų.

„Lighthouse X“ komanda pradėjo koncertuoti prieš 4 metus. Kiekvienas iš atlikėjų – Soren Bredendal, Johannes Nymark ir Martin Skriver – patyrė nemažai išbandymų, todėl susibūrė kartu papasakoti apie tai savo dainose. Johannes – dainininkas ir aktorius, dalyvavęs projekte „Šokiai su žvaigždėmis“, Martin išgarsėjo keliuose miuzikluose, o Soren – grupės „C21“ lyderis. Vaikinai taip pat aktyviai remia organizacijas, palaikančias vaikus su nerimo sutrikimais. Savo kūriniais „Lighthouse X“ siekia paskatinti klausytojus nepasiduoti, judėti pirmyn ir palikti tamsią praeitį užnugary. „Savo konkursiniu kūriniu „Soldiers of love“ ir pasirodymu stengiamės padaryti šį pasaulį gražesnį“, – DR1 interviu pasakojo Martin.

Kaip manote, ar šis vaikinų kolektyvas sugebės reabilituoti Daniją po grupės „Anti Social Media“ nesėkmės?

Nugalėtojų pasirodymas „Dansk Melodi Grand Prix 2016“ finale:

Kviečiame įvertinti kūrinį:

[starrater tpl=10]

8 Komentarai

  1. jeigu tie trys butu is kitos puses apsukti viskas butu tvarkoj. dabar tiesiog absurdas.

  2. Ziurejau finala, ar Danai sveiki zmones? Is triju variantu pasirinko blogiausia.

  3. graži daina, lai dalyvauja ‘meilės kovotojai, o vaikinai normalūs žmonės…

  4. TEGU NE. TAI KAD NORMALUS ZMONES NEKEICIA ESMES DEL DAINOS.. MEILES KARIAI.

Komentuoti