Šokių Eurovizija

Paskelbta „Šokių Eurovizijos“ komisijos sudėtis

Šių metų „Šokių Eurovizijos“ konkurse balsuos ne tik žiūrovai, bet ir keturi žiuri nariai — profesionalai. Jau anksčiau buvo aišku iš kurių šalių jie bus, o vakar Europos Transliuotojų Sąjunga paskelbė išsamią informaciją.
Kiekvienas komisijos narys skirs taškus nuo 1 iki 12. Kitaip sakant — rezultatams turės tokią įtaką kaip atskira valstybė. Žiūri narius, iš tų šalių, kurios „Eurovizijoje“ nedalyvaus, išrinko Tarptautinė Sportinių Šokių Federacija (IDSF).

Gladys Tay (Singapūras). Savo šalyje yra žinoma ir įvertinta šokėja, šokių teisėja, trenerė bei choreografė. Sportinių bei
klasikinių šokių čempionatuose yra iškovojusi daugiau kaip 20 įvairių
titulų. Ne kartą teisėjavo pasauliniuose čempionatuose. Singapūro
visuomenei pažįstama ir iš teisėjavimo vietinėje šokių laidoje.
Barbara Nagode Ambroz (Slovėnija). Studijavo pedagokiką ir klasikinę filologiją, 1982 metais laimėjo Slovėnijos lotynų šokių mėgėjų čempionatą. Po kelių metų gavo įgijo šokių mokytojos, trenerės ir teisėjos specialybę. Dirbo su kelių šalių nacionalinėmis šokių komandomis. Turi 23 metus teisėjavimo patirties.
Michelle Ribas (Prancūzija). 1976 ir 1977 metų Prancūzijos mėgėjų čempionatų laimėtoja lotynų šokių kategorijoje. Turi klasikinių bei lotynų šokių mokytojos specialybę. Nemažai metų praleido mokydama šokti vaikus. Ne kartą teisėjavo tarptautiniuose čempionatuose. Nuo 2005 metų yra Nacionalinio Sportinių Šokių Komiteto pirmininkė.
Sven Trout (Vokietija). 1989 metų Vokietijos Demokratinės Respublikos lotynų šokių čempionas, laimėjęs nemažai kitų garbingų titulų. 1998 metais baigė šokėjo karjerą. Šiuo metu dirba kaip treneris ir teisėjas.

Visą informaciją apie rugsėjo 6 dieną vyksiantį „Šokių Eurovizijos“ konkursą rasite mūsų informaciniame puslapyje sokiu-eurovizija.eurodiena.lt

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.