Eurovizija 2009 (dalyviai)

AySel ir Arash pristatė „Always“

arashaysel-azerbajdgan

Azerbaidžano atstovė devyniolikmetė AySel ir garsus visoje Europoje daininkas ir prodiuseris Arash, pagaliau pristatė dainą „Always“, kurią atliks „Eurovizijos“ dainų konkurse, šių metų gegužės mėnesį.

Kūrėjai mano, kad daina atitinka „Eurovizinius“ standartus, bet kartu yra ir savotiškas romantikos himnas, kuriame gausu nacionalinių azerbaidžanų motyvų. „Dainoje kiekvienas gali atrasti savo meilės istoriją“- teigia Arash.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti šią dainą:

11 Komentarai

  1. normaliai bet pernai daug geriau 😀 bet uz siumetine graikija daug geriau 😀

  2. Na perklausiau visą, o tai jau labai didelis pliusas(bent 50% šių metų dainų to negalėjau padaryti), labai simpatiška atlikėja. Visgi nesiryžčiau prognozuoti vietos į kurią pretenduoja šis duetas. (nors jei reiktų spėti, statyčiau kad į finalą gali praeiti, o ten, deja, tektų rezervuotis už top15)

    /Bevardis/

  3. Nežinau. Man Arash patinka, ir šita daina manau jau nereikia kalbėt apie patekimą į finalą, reikia kalbėt apie pergalę.;]

  4. beje, turiu naujieną – kažkas atsitiko su Lietuvos daina. tinklalapio esctoday reitinguose šoktelėjo į antrą vietą, pirmauja Norvegija. žmogai iš kitų šalių negali atsistebėt, kas čia darosi, tipo, gal balsavimo už savus akcija Lietuvoj. bet sprendžiant pagal užsieniečių komentarus youtubėj – galgi ne?

Komentuoti