Eurovizija 2014 (dalyviai)

„Eurovizijos 2014“ dalyvių pristatymas: Baltarusija

Šalis: Baltarusija;Baltarusija_veliava
Pasirodymo data: gegužės 8 d., antrasis pusfinalis;
Pasirodymo numeris: 10;
Atlikėjas: TEO;
Daina: „Cheesecake“;
Dainos autoriai: Jurij Vaščiuk (Teo) (m), Dmitry Novik (ž).

Apie atlikėją:teo_baltarusija

  • Sausio 10 d. nacionaliniame Baltarusijos „Eurovizijos“ dainų konkurso finale paaiškėjo, kad šaliai atstovaus atlikėjas TEO. Nors dainininkui žiūrovai skyrė tik trečią vietą, jis nugalėjo komisijos pagal balsavimą – to pakako pergalei.
  • TEO (tikrasis vardas – Jurij Vaščiuk) gimė 1983 m.
  • Atlikėjas, kuris nuo vaikystės groja akordeonu, yra laimėjęs tarptautinį vaikų konkursą „Praleska“. Būdamas 17 metų, jis buvo pakviestas groti Baltarusijos nacionaliniame orkestre.

Kiti faktai:

  • Lažybų bendrovių teigimu, šiais metais Baltarusija turi beveik lygias galimybes tiek prasibrauti į finalą, tiek likti už jo borto.
  • „Eurovizijos“ dainų konkurse Baltarusija debiutavo 2004 m. Tačiau iki šiol tik tris kartus (2007, 2010, 2013 m.) šalies atstovams pavyko patekti į finalą. Geriausias pasiekimas – 2007 m. finale užimta 6 vieta, o blogiausias rezultatas buvo užfiksuotas 2006 m., kai Baltarusija pusfinalyje liko 22 vietoje.
  • Daugiausia balsų Baltarusija apsikeičia su Ukraina.

Kviečiame įvertinti Baltarusijos dainą:
[starrater tpl=10]

5 Komentarai

  1. nieko čia gero, neimanoma klausitis, jau toks šlamštas, nuvalkiotas stilius nuvalkiota daina …

  2. daina neatitinka šiuolaikinių europinių standartų, plius klipas užneša robin thicke – blurred lines, plius pati daina yra kaip atsakas į vilijos attention.

    sunkiai praeis

Komentuoti