Eurovizija 2014 (dalyviai)

Rusijos pasirinkimas: Tolmachevy Sisters – „Shine“

RTR nuotr.

Paskutinė nacionalinių atrankų maratoną į „Euroviziją“ užbaigė Rusija. Spėjimas, paskelbtas ankstesniame „Eurodienos“ straipsnyje apie RTR televizijos pasirinkimą, pasitvirtino.

Atstovauti šaliai uždaru atrankos būdu išrinktos seserys dvynės Anastasija ir Marija Tolmačiovos. „Eurovizijos“ istorijoje šios dainininkės nėra naujokės – 2006 m. laimėjo „Vaikų Euroviziją“.

Daina „Shine“ sukomponuota Filipo Kirkorovo, žodžius sukūrė Gerardas Džeimsas Borgas kartu su Džonu Belardu ir Ralfu Čarliu. Dainos tekstas nesudėtingas, suderintas su populiariosios muzikos ritmika. Vaizdo įraše rodomos nuotraukos, kuriose atsispindi merginų gyvenimo akimirkos nuo vaikystės iki šių metų. Kaip seksis Rusijos viltims, pamatysime pirmojo pusfinalio pirmoje dalyje.

Tolmachevy Sisters – „Shine“

14 Komentarai

  1. baisi daina, nieko gero, linkiu nepatekti pagaliau. Tikiuosi zmones si kart ir politiskai nebalsuos uz sita sali, kuri tik karus nesa.

  2. sutinku. Kaip tik apie tai galvojau. Ši šalis politiškai visada patekdavo, aišku buvo ir vertų finalo dainų, bet tikrai ne visos. Tikiuosi šiemet nepateks pagaliau. Palyginus pernai ir šiemet, tai labai dainų lygis skiriasi.

  3. Nestumiam. Merginos gražios, normali ta daina. Man visai patiko. 🙂

  4. Linkiu šiemet šiai dainai nepatekti į finalą 😀

  5. Tikrai graži, daina, bet vien ta mintis kad tai Rusija siunčia jas, verčia nepalaikyti jų. Nes Rusai turi daug ir jiem to neužtenka vis nori dar daugiau ir daugiau. manau viena diena jie sulauks atpildo ir iš daug ko norėjimo nebeturės nieko. Bet daina tikrai liuksiška, Tik gaila kad Tai Rusijos astovės o ne kokios kitos šalies….

  6. daina man labai patinka, bet merginu gaila nros daian viena geresniu rusu istorijoje eurovizijos, bet jas ziurovai nusvilps ir nepateks i finala. O jom tik 17 metu, gaila.

  7. Tegul pabando Finale ruskam 12 neduot , grzybowska tures atiduoti rusijai didziausia turta lietuva 😀

  8. linkiu nepatekti nes nepatinka rusai,ne ne nepatinka o as nekenciu ju!

Komentuoti

Andrius
srdktrĘĘĘ8888weę@#$T$#