Eurovizija 2013 (dalyviai)

„Eurovizijos“ dalyviai pasirodė penktajame „Eurovision in concert“ renginyje

Šeštadienį Amsterdame vyko jau penktasis išankstinis Eurovizijos koncertas. Šį sykį į „Eurovision in concert“ susirinko 25-ių šalių delegacijos, kadangi paskutinę akimirką kelionę atšaukė Latvijos atstovai.

Renginį, kurį vedė dvi buvusios Nyderlandų atstovės „Eurovizijoje“, Marlayne ir Linda Wagenmakers, pradėjo Lietuvos atstovas Andrius Pojavis. Nors vaikinas pasirodymo pradžioje atrodė kiek įsitempęs, tačiau jau netrukus kartu su atlikėju kūrinį „Something“ dainavusi publika Andriui leido kiek atsipalaiduoti.

Pasirodžius visų šalių atlikėjams, scenoje kelis kūrinius atliko tris kartus „Eurovizijoje“ Švedijai atstovavusi Carola. Įdomu tai, jog prieš tai vykusioje renginio atidarymo ceremonijoje atlikėjai buvo įteiktas „Mis Eurovizijos“ titulas už tai, jog visus tris kartus dalyvaudama ji pateko į geriausiųjų penketuką. Primename, jog 1983 metais Carola liko 3-čioje vietoje, 1991 tapo „Eurovizijos“ nugalėtoja, o 2006 metais užėmė penktąją vietą.

Andrius Pojavis — „Something“ (Lietuva):

Likusius pasirodymus galite pamatyti, paspaudę šią nuorodą.

10 Komentarai

  1. Andrius nesveikai mldc!!! Pavare kaip reikiant ypac kai apsisukes uzpakali pakraipe is kart publika pakilo! 😀

  2. Kad tikrai Andrius gerai pasirode, matosi ir balsas patobulejo jo ir atsipalaidaves buvo, bednravo su publika ir itikino su gestais ir sypsena, dar po video likau su sypsena pati 😀 saunuolis 🙂

Komentuoti